Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Nauka angielskiego z kursami online

Polecane posty

Gość Ania

Cześć. Szukam jakiegoś sprawdzonego kursu do nauki języka angielskiego. Zaczynam naukę od zera, zależy mi na kursie gdzie znajdę podstawy gramatyki oraz nauka z nim przygotuje mnie do rozmowy. 🙂 

Zależy mi na czymś sprawdzonym, za rok planuje wyjazd za granicę. Nie wyobrażam sobie wyjazdu z zerową znajomością języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian

Poszukaj na youtube sprawdzonych metod do nauki. Nauka w domu to bardzo dobra dezycja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian

Moja ciocia dwa lata temu była w podobnej sytuacji wyjechała za granicę i tam nauczyła się dopiero języka (uczyła się z kursem online) ale nie pamiętam nazwy. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Sam szukam tak samo jakiegoś dobrego kursu online ,  chodziłem na korepetycję jakiś czas, ale efekty były marne. Z czasem podciągnąłem się , teraz chce uczyć się w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja nauczyłam się w domu języka, byłam bardzo systematyczna i nauczyłam się mówić w ciągu 2 miesięcy z kursem ENLINADO. Wcześniej miałam mieszane uczucia co do nauki języka w domu z kursem, ale darmowa lekcja kursu pokazała mi fajną metodę nauki. 

Tak jak piszesz kurs uczy mówić, nie mam teraz problemów z rozmową z innymi po angielski a co najważniejsze z native speakerami. Uczę się z nimi za darmo, wszystkiego dowiedziałam się z kursu. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja uczyłam się także z duolingo i memrsie. Polecam w 100% skupić się na rozmowie to jest najważniejsze w nauce języka. 🙂

Jakie rozwiązania jeszcze znacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×