Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Jaki smak pochwy najbardziej lubicie?

Polecane posty

Gość gość

serowo-cebulowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior

Słuchajcie małolaty, to nie dla was pytanie. Na pewno nie tuż po kąpieli, lubię godzinkę półtorej odczekać wtedy ma swój naturalny super smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak

Ja lizalem kiedyś takiej malolacie. Miała kwaśna pipe jak kapusta kiszona a smierdziala ja czosnek z cebula. A le fajna ... była więc lizalem ostro. Aż język drętwial 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
1 minutę temu, Gość Lizak napisał:

Ja lizalem kiedyś takiej malolacie. Miała kwaśna pipe jak kapusta kiszona a smierdziala ja czosnek z cebula. A le fajna ... była więc lizalem ostro. Aż język drętwial 

Nie myla sie pewnie kilka dni. Mlode tak mają, nie raz mnie odrzucilo i odechcialo sie, ale zamoczyc zamoczylem, szkoda marnowac okazji. Zauwazylem ze te starsze są bardziej zadbane taka nie da się dotknąc jesli nie jest idealnie czysta a te mlodsze maja to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gostek napisał:

Nie myła sie pewnie kilka dni. Mlode tak mają, nie raz mnie odrzucilo i odechcialo sie, ale zamoczyc zamoczylem, szkoda marnowac okazji. Zauwazylem ze te starsze są bardziej zadbane taka nie da się dotknąc jesli nie jest idealnie czysta a te mlodsze maja to gdzies.

Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz do lekarza.

Przyjdź na mój oddział. Jedna pacjentka ma łechtaczkę jak mandarynka.

Przyszedł, popatrzył i mówi:

- przecież zupełnie normalna.

- ale w smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×