Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Maja12 znam to uczucie...😊 oby Wam się udało😊😊 daj koniecznie znać kiedy transfer, trzymam kciuki😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sywi napisał:

Maja12 znam to uczucie...😊 oby Wam się udało😊😊 daj koniecznie znać kiedy transfer, trzymam kciuki😊

Dziękuję 🙂 w przyszłym tygodniu powinnam dostać miesiączkę, więc wtedy leki a później zobaczymy na kolejnej wizycie 🙂 na pewno będę dawać znać na bieżąco 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002
19 godzin temu, Maja12 napisał:

Hej, Dziewczyny dziś byłam na wizycie w invimedzie. Dostałam recepty na leki, czekamy na miesiączkę i będziemy startować, powiem Wam, że mam już lekki stres, ale też tak jakoś podekscytowana jestem tym, że już się to dzieje 🙂

Maja12! ❤️ trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi77
Dnia 12.01.2020 o 17:21, Gość Gość N napisał:

Gościu byłeś/byłaś już dziś w kościółku czy dopiero będziesz szła i postanowiłaś obdarować swoim miłosierdziem otoczenie? Tak po chrześcijańsku...

a od kiedy płodna rodzina to porządna rodzina prymitywie? Hitler tez z był z płodnej rodziny i co z tego wyszło? Wiec zamiast studiować tematy które najwyraźniej cię nie dotyczą może lepiej zajmij się wychowaniem własnych dzieci. A jak ich nie masz to idz się przebadać bo kto wie....los bywa złośliwy i może sam/sama będziesz potrzebować pomocy, to byłby cios dla takiego ścierwa bez empatii jak ty...

😂 no tylko tak mozna to skomentowac, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi77
19 godzin temu, Maja12 napisał:

Hej, Dziewczyny dziś byłam na wizycie w invimedzie. Dostałam recepty na leki, czekamy na miesiączkę i będziemy startować, powiem Wam, że mam już lekki stres, ale też tak jakoś podekscytowana jestem tym, że już się to dzieje 🙂

tak tak kochana, to piekne uczucie, zycze szczescia!😘 i wszystkim, ktore teraz beda podchodzily zycze powodzenie dziewczyny,!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość celi77 napisał:

tak tak kochana, to piekne uczucie, zycze szczescia!😘 i wszystkim, ktore teraz beda podchodzily zycze powodzenie dziewczyny,!

 

Celiiii77 już się tyle razy pytałam tu o ciebie. Kiedy ty masz termin? Czy już urodziłaś? Pewnie nie, bo byś się już chwaliła. Daj znać. Będziemy czekać z tobą 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny 🙂 Już się nie mogę doczekać, a na weekend jedziemy z moim w góry, żeby się zrelaksować 🙂 Mam nadzieje na jakiś miły wieczór z winkiem przy kominku, bo później może już nie będzie można 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002

maja12, a jest lekki stresik? To takie oczekiwanie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KD
Dnia 22.01.2020 o 12:36, Sywi napisał:

Marlena ja biorę jeszcze oczywiście kwas foliowy, magnez,witaminy z grupy b( bo mam mutację MTHFR) i duzo witaminy C 

Też mam tą mutacje. Możesz podać dokładnie jakie witaminy bierzesz.

Akurat moje się kończą to bym kupiła już te lepsze niż te które farmaceuta daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 32

Ja na mutacje MTHFR biore Folate 400  z Firmy pure i prewenit intensiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Kd biorę prevenit intensiv i folate 800 firmy Swansson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość KD
11 godzin temu, Sywi napisał:

Gość Kd biorę prevenit intensiv i folate 800 firmy Swansson

Dzięki, napewno zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2020 o 12:14, Gość Marlena9002 napisał:

maja12, a jest lekki stresik? To takie oczekiwanie 😄

Jest jest 🙂 A ty na jakim teraz etapie? Coś postanowiliście?

Dziewczyny, co tutaj taka cisza ostatnio? Wywiało Was na ferie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, ja jestem cały czas poczytuje Was, ja po kolejnym nieudanym transferze odpoczywam i robię kolejne badania i myślę że w marcu podejdę mam jeszcze dwa zarodki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alo77 przykro mi, ściskam😔 regeneruj siły i do dzieła! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
18 godzin temu, Alo77 napisał:

Cześć Dziewczyny, ja jestem cały czas poczytuje Was, ja po kolejnym nieudanym transferze odpoczywam i robię kolejne badania i myślę że w marcu podejdę mam jeszcze dwa zarodki. 

Alo, jesli moge zapytac ale co lekarze ci mowia bo przeciez ty masz juz dziecko , jakie badania ci zlecili? Bo mi sie wydawalo, moze mylnie, ze skoro ja mam juz dziecko to raczej nie ma powodow do dodatkowych badan tylko jest kwestia moze jakosci zarodka i endometrium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Mkk napisał:

Alo, jesli moge zapytac ale co lekarze ci mowia bo przeciez ty masz juz dziecko , jakie badania ci zlecili? Bo mi sie wydawalo, moze mylnie, ze skoro ja mam juz dziecko to raczej nie ma powodow do dodatkowych badan tylko jest kwestia moze jakosci zarodka i endometrium

Niestety ja nie mam dziecka, staram się o pierwsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
21 godzin temu, Alo77 napisał:

Cześć Dziewczyny, ja jestem cały czas poczytuje Was, ja po kolejnym nieudanym transferze odpoczywam i robię kolejne badania i myślę że w marcu podejdę mam jeszcze dwa zarodki. 

Alo, jesli moge zapytac ale co lekarze ci mowia bo przeciez ty masz juz dziecko , jakie badania ci zlecili? Bo mi sie wydawalo, moze mylnie, ze skoro ja mam juz dziecko to raczej nie ma powodow do dodatkowych badan tylko jest kwestia moze jakosci zarodka i endometrium

 

3 godziny temu, Alo77 napisał:

Niestety ja nie mam dziecka, staram się o pierwsze. 

A to bardzo przepraszam, pomylilam sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Alo77 napisał:

Cześć Dziewczyny, ja jestem cały czas poczytuje Was, ja po kolejnym nieudanym transferze odpoczywam i robię kolejne badania i myślę że w marcu podejdę mam jeszcze dwa zarodki. 

Jakie badania robisz? Lekarze coś sugerują czemu transfer mógł się nie udać? Ja też się boję, że się nie uda, ale z drugiej strony cały czas ta nadzieja, że zaskoczy jest. Staram się nie nastawiać, no ale sama wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Maja12 napisał:

Jakie badania robisz? Lekarze coś sugerują czemu transfer mógł się nie udać? Ja też się boję, że się nie uda, ale z drugiej strony cały czas ta nadzieja, że zaskoczy jest. Staram się nie nastawiać, no ale sama wiesz jak to jest

Klinika nie bardzo ma pomysł, poszłam dalej do immunologa z poza kliniki. Mam zlecone cytokiny i trombofilie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena9002

Alo77 - a podasz w jakiej klinice? My się chyba nie znamy :) Miło mi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia

Gość Mkk - a Ty masz biologiczne dziecko? Bo ja mam i podchodzę do KD.

Plastka77 - Dostałam propozycję dawczyni, ale nie do końca mi odpowiada. Poza tym, muszę przeleczyć zapalenie jelit, więc pewnie wszystko przeciągnie się w czasie. Ty masz już dawczynię, tylko leczysz się immunologicznie - dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkk
3 godziny temu, Gość Tonia napisał:

Gość Mkk - a Ty masz biologiczne dziecko? Bo ja mam i podchodzę do KD.

Plastka77 - Dostałam propozycję dawczyni, ale nie do końca mi odpowiada. Poza tym, muszę przeleczyć zapalenie jelit, więc pewnie wszystko przeciągnie się w czasie. Ty masz już dawczynię, tylko leczysz się immunologicznie - dobrze zrozumiałam?

Tak, mam za soba dwie ciaze i jedna zakonczona porodem. Ciaze byly biologiczne tylko z podaniem ovitrele. Po 2 latach zaczelismy staranie o drogie dziecko I po nieudanych inseminacjach podeszlismy do IVF. W wieku 40 lat okazalo sie ze moje komorki sa za stare. Sprobowalismy IVF z KD ale tez sie dwa razy nie udalo. Tak wiec szukam troche odpowiedzi co i dlaczego to sie stalo bo przeciez dwie ciaze sie udaly wiec problem nie powinien byc ze mna. A wiem tez ze zarodki z KD mialam bardzo Dobrej jakosci od dawczyni ktora ma juz dzieci. A czy tobie lekarz zelcil jakies dodatkowe badania ktore by wykazywaly ze cos sie zmienilo od twojej poprzedniej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Marlena9002 napisał:

Alo77 - a podasz w jakiej klinice? My się chyba nie znamy 🙂 Miło mi 🙂

Invicta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny.  Nie udzielam się na forum za często... Ale czasami czytam. Mam pytanie do dziewczyn którym się udało do Moni, Celi, Nadzieji i wszystkich których pominęłam. Powiedzcie mi w jakiej dawce bralyscie Encorton i jak długo bralyscie i kiedy odstawilyscie? Bardzo Was proszę o wszelkie informacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Małgorzata nowa napisał:

Witam Was dziewczyny.  Nie udzielam się na forum za często... Ale czasami czytam. Mam pytanie do dziewczyn którym się udało do Moni, Celi, Nadzieji i wszystkich których pominęłam. Powiedzcie mi w jakiej dawce bralyscie Encorton i jak długo bralyscie i kiedy odstawilyscie? Bardzo Was proszę o wszelkie informacje....

Ja brałam 10mg 1 x 1 - do 12 tygodnia i potem 1/2 tabletki przez 7 dni, potem 1/4 tabletki 7 dni i odstawiłam 

Jak się czujesz? Który to już tydzień? Kiedy prenatalne? 

Edytowano przez Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Małgorzata nowa napisał:

Witam Was dziewczyny.  Nie udzielam się na forum za często... Ale czasami czytam. Mam pytanie do dziewczyn którym się udało do Moni, Celi, Nadzieji i wszystkich których pominęłam. Powiedzcie mi w jakiej dawce bralyscie Encorton i jak długo bralyscie i kiedy odstawilyscie? Bardzo Was proszę o wszelkie informacje....

W poprzedniej ciązy bralam encorton 10 mg 1x1 do 15 tygodnia, potem 1/2 tabletki przez 5 dni i kolejne 5 dni 1/4 tabletki i odstawilam. W tej ciąży, Paśnik zalecił encorton 5 mg 1x1 do 8 tygodnia, ale moja doktorka kazała brać do 12 tygodnia ciązy, potem przez tydzień brałam 1/2 tabletki i odstawilam.

Monia, pani doktor również Cie pozdrawia, pytała, w ktorym tygodniu juz jesteś. 

Płci nie znamy, dziecię nozki zaciskalo, chce nam zrobić niespodziankę. Czekam więc do nastepnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leki leki

Dobry Wieczor.

Mam pytanie do wszystkich obeznanych 🙂

Czy aspiryna w czasie przygotowan do KET ma takie samo dzialanie jak Acard?

I jakie zadanie ma heparyna? Jakas sie bierze, bo wyczytakam ze 5000IE, ale jest jakas konkretna nazwa czy sa moze jakies rozne rodzaje ? - na co zwrocic uwage?

Post wczesniej widzialam tez jak dawkujecie encorton - czy te 5 albo 10 mg na dzien to jest duzo w porownaniu z dawkowaniem innym niz pomoc przy KET? 

I czy heparyna i encorton jest na recepte? 

Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poezja
Dnia 7.01.2020 o 21:43, meggmartin napisał:

 

9 godzin temu, Małgorzata nowa napisał:

Witam Was dziewczyny.  Nie udzielam się na forum za często... Ale czasami czytam. Mam pytanie do dziewczyn którym się udało do Moni, Celi, Nadzieji i wszystkich których pominęłam. Powiedzcie mi w jakiej dawce bralyscie Encorton i jak długo bralyscie i kiedy odstawilyscie? Bardzo Was proszę o wszelkie informacje....

Encorton 10 mg brałam miesiąc przed i schodzę do 20tc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×