Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
plastka-77

In vitro z komórką dawczyni cz. 3

Polecane posty

Igiełko, masz już wynik? Niestety ivf to dla wielu z nas droga przez mękę, ale jeśli chcemy spełnić marzenia, to musimy jednak próbować dopóki starczy sił…

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM 😲BETA 206 😳 !!!!!!

Patrzę w ten wynik od godziny i po prostu nie wierzę!!!!! To się nie dzieje!!!!

 

 

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Igiełka napisał:

DZIEWCZYNY NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM 😲BETA 206 😳 !!!!!!

Patrzę w ten wynik od godziny i po prostu nie wierzę!!!!! To się nie dzieje!!!!

 

 

Gratuluję✊Igiełko,który to twoj transfer??Mialas jakies objawy typu plamienie implant.,lekkie bóle brzucha?Przypomnij w ktorej klinice Ci sie udało?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Ada23 napisał:

Gratuluję✊Igiełko,który to twoj transfer??Mialas jakies objawy typu plamienie implant.,lekkie bóle brzucha?Przypomnij w ktorej klinice Ci sie udało?

5 transfer, 3 program, 9 transferowany zarodek, beta nie drgnęła nigdy wcześniej. Pierwszy transfer w Bocianie Poznań, zmieniłam z Invimedu.

Nie działo się zupełnie nic poza potężną migreną i wysokim ciśnieniem od dnia transferu. No może czułam takie delikatne "ciągnięcie" w brzuchu, ale myślałam, że to progesteron, bo on mnie zawsze lekko wzdyma.

Na razie jeszcze nie przyjmuję tego do wiadomości, w poniedziałek powtarzam betę. Jestem w ciężkim szoku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Igiełka napisał:

DZIEWCZYNY NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM 😲BETA 206 😳 !!!!!!

Patrzę w ten wynik od godziny i po prostu nie wierzę!!!!! To się nie dzieje!!!!

 

 

Gratulacje Kochana! 😊 Cudowna wiadomość! 😍🥰💕 Trzymam dalej✌ za piękne przyrosty bety!!!😊 To transfer 3 czy 5 dniowca? I który dpt? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moniii78 napisał:

Gratulacje Kochana! 😊 Cudowna wiadomość! 😍🥰💕 Trzymam dalej✌ za piękne przyrosty bety!!!😊 To transfer 3 czy 5 dniowca? I który dpt? 

10 dpt i pierwszy transfer 5dniowca. W Invimedzie się zawsze upierali że warto trzydniowe (raz tylko dali się namówić i spróbowali podhodować dwa do 5 doby - oba padły), a w Bocianie powiedzieli że to skandal żeby tak naciągać na transfery i że oni za trzydniowe się w ogóle nie biorą.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo u nas tez tylko 5 dobowe transferują. 
Gratuluje ci!! Aż mi się buzia uśmiechnęła ze w końcu się komuś udało. No pięknie! Zaslugujesz na tą radość. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Celli77 napisał:

Coś w tym jest bo u nas tez tylko 5 dobowe transferują. 
Gratuluje ci!! Aż mi się buzia uśmiechnęła ze w końcu się komuś udało. No pięknie! Zaslugujesz na tą radość. 

Dziękuję Ci Celli za wsparcie 😍 i wszystkim dziewczynom które mi napisały mi choć jedno dobre słowo, bardzo mi to pomogło.

Proszę o dalsze kciuki w poniedziałek!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam rano sikacza i dwie krechy jak byk ❤️. Wiem że to jeszcze daleka droga, ale po takich przejściach tak niesamowicie cieszy że cokolwiek drgnęło!!!

Najgorzej to jak raz za razem niby wszystko ok, a nie zaskakuje nawet ta biochemiczna i lekarze rozkładają ręce. To kombinowanie, co zrobiono nie tak, co jeszcze można zrobić, może inna klinika, może inne leki, psychicznie mnie wykończyło...

Kciuki za Was, żebyście też jak najszybciej mogły się ucieszyć takim widokiem! ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bardzo trudna droga dla wielu kobiet. Mi się udało dość szybko ale jak czytam ze któryś z kolei raz się nie udało nie wiem co takim dziewczynom napisać. Nic nie pisze bo brak mi słów. Mi tylko raz się nie udało i załamałam się totalnie. Nie byłabym taka silna jak wielu z was. 
cudowne te dwie kreski co?? Będzie wszystko ok. Będziesz się bała już co krok ale zobaczysz ze wszystko dobrze się skończy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Igiełka napisał:

5 transfer, 3 program, 9 transferowany zarodek, beta nie drgnęła nigdy wcześniej. Pierwszy transfer w Bocianie Poznań, zmieniłam z Invimedu.

Nie działo się zupełnie nic poza potężną migreną i wysokim ciśnieniem od dnia transferu. No może czułam takie delikatne "ciągnięcie" w brzuchu, ale myślałam, że to progesteron, bo on mnie zawsze lekko wzdyma.

Na razie jeszcze nie przyjmuję tego do wiadomości, w poniedziałek powtarzam betę. Jestem w ciężkim szoku.

Hej , mam podobnie .. teraz w gyncentrum drugi transfer pod rząd i ja patrzę a tu beta w 8 dpt 183 ! 🤯 zrobiłam test dla potwierdzenia bo pomyślałam zd może coś  pomieszali z wynikami 😂 a tu pyk dwie kreski . Wczoraj powtórzyłam betę 11dpt 971 ! 😱 a myślałam ze ten transfer to jie będzie to bo od 5dpt miałam bóle okresowe i musiałam brać nospe . Do tej pory mnie ciągnie  i dalej jakieś. To nie wierze . Chyba tak będzie dopoki nie zacznę czuć ruchów dziecka hehe 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Igiełka napisał:

5 transfer, 3 program, 9 transferowany zarodek, beta nie drgnęła nigdy wcześniej. Pierwszy transfer w Bocianie Poznań, zmieniłam z Invimedu.

Nie działo się zupełnie nic poza potężną migreną i wysokim ciśnieniem od dnia transferu. No może czułam takie delikatne "ciągnięcie" w brzuchu, ale myślałam, że to progesteron, bo on mnie zawsze lekko wzdyma.

Na razie jeszcze nie przyjmuję tego do wiadomości, w poniedziałek powtarzam betę. Jestem w ciężkim szoku.

Igiełko,a dwa poprzednie programy to w Invimed?Czy jeszcze jakaś klinika?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Celli77 napisał:

Tak. Bardzo trudna droga dla wielu kobiet. Mi się udało dość szybko ale jak czytam ze któryś z kolei raz się nie udało nie wiem co takim dziewczynom napisać. Nic nie pisze bo brak mi słów. Mi tylko raz się nie udało i załamałam się totalnie. Nie byłabym taka silna jak wielu z was. 
cudowne te dwie kreski co?? Będzie wszystko ok. Będziesz się bała już co krok ale zobaczysz ze wszystko dobrze się skończy. 

Dziękuję kochana 😍 Jeśli to się uda, to będę wszystkim mówić, że mają wbić zęby w ścianę i próbować dalej za wszelką cenę. Może to jednak prawda że jak baba się uprze, to zawsze w końcu na swoim postawi 😄

 

1 godzinę temu, Joasik11 napisał:

Hej , mam podobnie .. teraz w gyncentrum drugi transfer pod rząd i ja patrzę a tu beta w 8 dpt 183 ! 🤯 zrobiłam test dla potwierdzenia bo pomyślałam zd może coś  pomieszali z wynikami 😂 a tu pyk dwie kreski . Wczoraj powtórzyłam betę 11dpt 971 ! 😱

Gratulacje Joasik 😍 Ile zarodków Ci transferowali, i czy 5 czy 3 dniowe?

30 minut temu, Ada23 napisał:

Igiełko,a dwa poprzednie programy to w Invimed?Czy jeszcze jakaś klinika?

Tak, Invimed Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Igiełka napisał:

 

Gratulacje Joasik 😍 Ile zarodków Ci transferowali, i czy 5 czy 3 dniowe?

 

1 zarodek , 5 dniowa blastka 🙂  teraz miałam embrio glue i wlew z atosibanu . Bo ostatnio miałam zaraz po skurcze i bóle . 😞 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igielka gratulacje 🙂 Dwie kreski to dla nas marzenie, mam nadzieje, że niedługo i nam uda się je zobaczyć na teście 🙂 Jak się czujesz? Masz jakieś objawy?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kate.kk napisał:

Igielka gratulacje 🙂 Dwie kreski to dla nas marzenie, mam nadzieje, że niedługo i nam uda się je zobaczyć na teście 🙂 Jak się czujesz? Masz jakieś objawy?

Nic zupełnie, poza takim delikatnym ciągnięciem w brzuchu co jakiś czas, ale innym niż na okres (powinnam dostać tydzień temu).

Zrobiłam drugą betę i czekam na wynik, trzymajcie kciuki za przyrost. Próbuję też dodzwonić się do kliniki, bo do tego stopnia nie wierzyłam że coś z tego będzie, że nawet nie zapytałam lekarza co w takim wypadku z lekami... 😲

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Igiełka napisał:

Nic zupełnie, poza takim delikatnym ciągnięciem w brzuchu co jakiś czas, ale innym niż na okres (powinnam dostać tydzień temu).

Zrobiłam drugą betę i czekam na wynik, trzymajcie kciuki za przyrost. Próbuję też dodzwonić się do kliniki, bo do tego stopnia nie wierzyłam że coś z tego będzie, że nawet nie zapytałam lekarza co w takim wypadku z lekami... 😲

Piękna wiadomość i trzymam kochana w kciuki za dalszy przyrost bety.❤️✊ Czyli dobrze rozumiem że udało ci się w Bocianie w Poznaniu? i z komórką z KD? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2021 o 20:20, Igiełka napisał:

5 transfer, 3 program, 9 transferowany zarodek, beta nie drgnęła nigdy wcześniej. Pierwszy transfer w Bocianie Poznań, zmieniłam z Invimedu.

Nie działo się zupełnie nic poza potężną migreną i wysokim ciśnieniem od dnia transferu. No może czułam takie delikatne "ciągnięcie" w brzuchu, ale myślałam, że to progesteron, bo on mnie zawsze lekko wzdyma.

Na razie jeszcze nie przyjmuję tego do wiadomości, w poniedziałek powtarzam betę. Jestem w ciężkim szoku.

Igiełko,Ty podchodzilaś w Bocianie Poznań?i pisałaś ,że dali Ci 12 świeżych komorek i gwarancja dwóch blastocyst?Dzwonilam dzis do Bocian Warszawa i dają 6 świezych komórek i żadnej gwarancji zarodkow.Myślałam,ze jak ta sama klinika tylko inne miasto to oferta jest identyczna a chyba jednak nie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agata29 napisał:

Piękna wiadomość i trzymam kochana w kciuki za dalszy przyrost bety.❤️✊ Czyli dobrze rozumiem że udało ci się w Bocianie w Poznaniu? i z komórką z KD? 

Tak. Wcześniej w Invimedzie poszło łącznie 8 trzydniowych zarodków i beta 0, a w Bocianie 1 pięciodniowy zaskoczył od razu 😮.

 

1 godzinę temu, Ada23 napisał:

Igiełko,Ty podchodzilaś w Bocianie Poznań?i pisałaś ,że dali Ci 12 świeżych komorek i gwarancja dwóch blastocyst?Dzwonilam dzis do Bocian Warszawa i dają 6 świezych komórek i żadnej gwarancji zarodkow.Myślałam,ze jak ta sama klinika tylko inne miasto to oferta jest identyczna a chyba jednak nie.

Te gwarancje w obu klinikach to szczerze mówiąc miały tak skomplikowane warunki, że się trochę pogubiłam, zależały m.in. od męża wyników. Ale też we wszystkich procedurach wyszła nam liczba zarodków sporo powyżej gwarantowanej, więc nawet za bardzo nie wnikaliśmy. Jak trochę ochłonę to zajrzę do papierów i napiszę szczegółowo.

DZIEWCZYYYYNYYYYY BETA PO 48h 436,90!!! ❤️

Wasze kciuki pomagają, jesteście kochane! 😍

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igiełką Pięknie rośnie beta !:) ja kolejna w środę już robię a w czeartek 16dpt idę. A usg 🙂 

ja miałam KD w Gyncentrum w Katowicach . Dostałam 6 komórek , 5 się zapłodnilo i przetrwało do 5 doby ( lekarz od razu mówił ze czekamy do 5 doby ) . Klasa AA. 
pierwszy transfer nic nie ruszyło drugi teraz już tak  🙂 mam nadzieje ze teraz będzie się tylko pięknie rozwijać 🥰
 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Joasik11 napisał:

Igiełką Pięknie rośnie beta !:) ja kolejna w środę już robię a w czeartek 16dpt idę. A usg 🙂 

ja miałam KD w Gyncentrum w Katowicach . Dostałam 6 komórek , 5 się zapłodnilo i przetrwało do 5 doby ( lekarz od razu mówił ze czekamy do 5 doby ) . 

Dnia 30.07.2021 o 17:13, MamaAntka napisał:

 

Joasik a możesz opisać trochę jak wyglądał procedura? My idziemy za 2 tygodnie z wynikami męża i jestem ciekawa co dalej. 

Lekarz mówił że narazie nic nie planujemy dopóki mąż nie zbada ponownie nasienia bo tamte wyniki sprzed ponad roku... Trochę czułam się jakby to było naciąganie kasy bo teraz przyjdziemy z męża wynikami i da mi dopiero badania jakie ja mam zrobić... A każda wizyta 250 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, GoskaSamoska napisał:

Joasik a możesz opisać trochę jak wyglądał procedura? My idziemy za 2 tygodnie z wynikami męża i jestem ciekawa co dalej. 

Lekarz mówił że narazie nic nie planujemy dopóki mąż nie zbada ponownie nasienia bo tamte wyniki sprzed ponad roku... Trochę czułam się jakby to było naciąganie kasy bo teraz przyjdziemy z męża wynikami i da mi dopiero badania jakie ja mam zrobić... A każda wizyta 250 zł...

Wizyta u urologa 250 ale u lekarza apropo procedury każda kolejna 100 zł z USG 😉 

my tez mieliśmy wyniki z innej kliniki i kazali powtórzyć u nich i dobrze zrobiliśmy bo ogólnie morfologi plemnika była słaba .. odesłali nas do urologa . Miał zrobione badania okazało się ze ma jakaś bakterie… i wyniki po leczeniu 3 miesięcznym poprawiły się diametralnie 🙂 

ja jestem zadowolona chodzę do dr. K. Weglarz . Wszystko na spokojnie tłumaczy u mnie z amh 0.01 i już menopauza od 11 lat ( od 18 r. Z) w gre wchodziły tylko Kd . Korzystaliśmy ze świeżych komórek wiec dopasowanie trwało max miesiąc … potem byłam na bieżąco informowana jak wyglada stymulacja dawczyni itp . Miałam tez w między czasie sztucznie pobudzane endometrium bo dr chciała wiedzieć jak reaguje na leki itp. 🙂 pierwszy transfer nie ruszyło nic . A drugi już widzisz pyklo. Miałam tez atosiban bo poprzednio miałam skurcze i bóle . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Joasik11 napisał:

 

A jakie leki i od którego dnia brałaś?

 

Ja się boje ze będziemy mieć powtórkę sprzed 2 lat... Endometrium jest dość grube i jak wzięłam leki od razu po kilku dniach cała macica była w polipach... Lekarz mówi że tym razem duże prawdopodobieństwo że znów tak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, GoskaSamoska napisał:

A jakie leki i od którego dnia brałaś?

 

Ja się boje ze będziemy mieć powtórkę sprzed 2 lat... Endometrium jest dość grube i jak wzięłam leki od razu po kilku dniach cała macica była w polipach... Lekarz mówi że tym razem duże prawdopodobieństwo że znów tak będzie....

U mnie akurat bez stymulacji nie ma okresu wgl. Wiec tez endo mam cienkie . Ale ogólnie w normie . Kiepsko u mnie z progesteronem. 
W tym

cyklu od 1-szego dnia cyklu brałam estrofem po kilku dniach doszłam do dawki 4*1 , plus co drugi dzie. Zmieniam plaster system 50 , do tego wieczorem biorę prolutex i neoparin, cyclogest 2*1 , duphaston 3*2. 🙂 

co do nasienia męża to przy zapladnianiu dopłacaliśmy jeszcze do podłoża wapniowego i fertilchip 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igiełka, wielkie gratulacje 🙂 Teraz tylko do przodu 🙂

Celli, czekamy, jak u Ciebie. Już po transferze?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem zapisana na 20 sierpnia na USG 😅.

Lekarz mówi, że mogę sobie ewentualnie machnąć jeszcze jedną betę 13 sierpnia dla pewności. Może sobie wtedy od razu zrobić morfologię, glukozę i TSH, żeby się nie kłuć i nie biegać dwa razy? Jak myślicie?

Resztę badań mam, bo do transferu wymagali.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Igiełka napisał:

Tak. Wcześniej w Invimedzie poszło łącznie 8 trzydniowych zarodków i beta 0, a w Bocianie 1 pięciodniowy zaskoczył od razu 😮.

 

Te gwarancje w obu klinikach to szczerze mówiąc miały tak skomplikowane warunki, że się trochę pogubiłam, zależały m.in. od męża wyników. Ale też we wszystkich procedurach wyszła nam liczba zarodków sporo powyżej gwarantowanej, więc nawet za bardzo nie wnikaliśmy. Jak trochę ochłonę to zajrzę do papierów i napiszę szczegółowo.

DZIEWCZYYYYNYYYYY BETA PO 48h 436,90!!! ❤️

Wasze kciuki pomagają, jesteście kochane! 😍

 

 

Gratulacje! Piękny wynik 🙂

32 minuty temu, Igiełka napisał:

No i jestem zapisana na 20 sierpnia na USG 😅.

Lekarz mówi, że mogę sobie ewentualnie machnąć jeszcze jedną betę 13 sierpnia dla pewności. Może sobie wtedy od razu zrobić morfologię, glukozę i TSH, żeby się nie kłuć i nie biegać dwa razy? Jak myślicie?

Resztę badań mam, bo do transferu wymagali.

Możesz od razu zrobić, na pewno nie zaszkodzi, a jak już i tak będą Cię kłuć to tym bardziej 🙂

My jesteśmy na razie po wstępnej konsultacji w invimedzie w kwestii adopcji komórek i chyba się zdecydujemy. Też doktor mówił, że ta gwarancja jest jeśli nasienie spełni normy i jeszcze jeden program mają jakiś z dopasowaniem genetycznym dawczyni. I teraz siedzę i myślę, który jest lepszy🙈 Może macie jakieś informacje na ten temat?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Igiełka napisał:

Tak. Wcześniej w Invimedzie poszło łącznie 8 trzydniowych zarodków i beta 0, a w Bocianie 1 pięciodniowy zaskoczył od razu 😮.

 

Te gwarancje w obu klinikach to szczerze mówiąc miały tak skomplikowane warunki, że się trochę pogubiłam, zależały m.in. od męża wyników. Ale też we wszystkich procedurach wyszła nam liczba zarodków sporo powyżej gwarantowanej, więc nawet za bardzo nie wnikaliśmy. Jak trochę ochłonę to zajrzę do papierów i napiszę szczegółowo.

DZIEWCZYYYYNYYYYY BETA PO 48h 436,90!!! ❤️

Wasze kciuki pomagają, jesteście kochane! 😍

 

 

Super dla mnie to też jest bardzo dobra wiadomość ponieważ leczę się w Bocianie a z Poznania Bocian mam dawczynie i jak dobrze wszystko pójdzie to w tym miesiącu mam transfer...Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i trzymam nadal w kciuki✊❤️ Powiedz mi jeszcze ile zapłaciłaś dla Poznania?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Izzy napisał:

Igiełka, wielkie gratulacje 🙂 Teraz tylko do przodu 🙂

Celli, czekamy, jak u Ciebie. Już po transferze?

My mamy 3 blastki zamrożone. Transfer około 1 września. Muszę obniżyć tylko trochę tsh bo za wysokie. Do transferu najlepiej jak jest 2,5. Ja mam 3,7. Mam nadzieje ze zdążę do transferu. Koordynatorka mówiła ze w ciągu 2 dni mogę ja obniżyć. Za kilka dni mam dostać okres i zaczynam brać leki. No i będziemy próbować. Mamy 3 szanse. Gdybym była młodsza to włożyłabyś dwa zarodki ale to już nie ten wiek. 
super ze beta ci tak pięknie rośnie Igielko. Cudowne dni prawda? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×