Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dozgonny

dla Ciebie wszystko II

Polecane posty

Gość Gosc

Jak Ciebie nie nudzi zmyslanie tych milosnych historyjek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak Ciebie nie nudzi zmyslanie tych milosnych historyjek?

??? on lubi takie biczowanie emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi

Kiedy ostatnio byłeś na randce z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie pojmuje dlaczego niektorzy lubia wchodzic w otchlan ponurych emocji, wpedzac sie w doły, zamiast  isc do przodu a nie dreptac w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi
4 minuty temu, dozgonny napisał:

A Ty lubisz kopać innych. 
Tak więc zanim wytkniesz komukolwiek jego problemy uporaj się najpierw z własnymi. 😉

Nie mam żadnych. i nie kopię ciebie tylko zrzucam z ciebie tą gębę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi
1 minutę temu, dozgonny napisał:

Nie będę dyskutował z chamem. 🙂 
Ps. Śmiało obrażaj mnie dalej.

To kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, dozgonny napisał:

A ja nie rozumiem dlaczego niektórych fascynuje upodlanie innych. Dziękuję...

alez ja cie nie upodlam, moje niezrozumienie to nie atak, roznimy sie po prostu według mnie szkoda zdrowia psychicznego na zycie w udrekach emocjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia

Dozgonny zapewniam Cię że przed zgonem zaliczysz jeszcze kilka takich uniesień emocjonalnych😉 A gdy już spotkasz tę swoją prawdziwą połówkę będziesz śmiał się z tych obecnych rozterek. I tego Ci życzę😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, dozgonny napisał:

Koniec tematu. Żegnam...

ej no nie uciekaj, dopiero co zalozyles sobie tu logina i juz znikasz? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi

dozgonny czyli mający trwać do końca życia.

skończ z bredniami. Kiedyś takie emocjonalne bzdety , rollocastery dawały ci przewagę, dziś prowadzą cię do skraj przepaści.

Nie potrafiłeś okazać uczuć bo uczucia były dla ciebie słabością, bawiłeś się czyimś uczuciami, miałeś  gdzieś, że kogoś celowo raniłeś. nie przewidziałeś tylko, że sam się tym zniszczysz. twoje życie jest pełne smutku, udawane uśmiechy, dobry humor na pokaz.. a co masz. tylko pracę  i weekendowe picie na smutno, od czasu do czasu jakaś  lala z roksy.  gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no i co zrobiliscie yelopy, dozgonny se poszed buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dozgonny napisał:

Koniec tematu. Żegnam...

Idź w pokoju, idź bezpiecznie i bądź szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it

Dozgonny nie obrażaj się tak:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Moim zdaniem nie ma sensu zatracac się w czymś co już było, i wracać do tego tylko żyć dalej... Tak według mnie postępują słabe osoby. Z drugiej strony gdyby było wszystko inaczej skąd wiesz że, ona jest Ci "przeznaczona". Nie znasz jej zgaduje że tylko razem pracowaliście, w twojej głowie jest tylko jej idealny obraz. Mam nadzieję że tylko nie szukałeś pocieszenia w kimś innym, bo też przez taki egoizm można zranić 2 osobę, tak samo "jak z tobą postąpiono" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yedi

Nikt go nie zranił. On przeżywa swoje miłosne uniesienie na kafe. Ten facet nie lubi kobiet, każdą prześwietla, sprawdza, stalkuje aż doprowadza do rozstroju ich zdrowia. To psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość yedi napisał:

Nikt go nie zranił. On przeżywa swoje miłosne uniesienie na kafe. Ten facet nie lubi kobiet, każdą prześwietla, sprawdza, stalkuje aż doprowadza do rozstroju ich zdrowia. To psychopata.

Skąd ta pewność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

To ja już nie wiem czy on tak na serio...Chciałam pomóc i wyrazić swoją opinię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość yedi napisał:

Nikt go nie zranił. On przeżywa swoje miłosne uniesienie na kafe. Ten facet nie lubi kobiet, każdą prześwietla, sprawdza, stalkuje aż doprowadza do rozstroju ich zdrowia. To psychopata.

Raczej nic o nim nie wiesz, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, całuśna💋 napisał:

Skąd ta pewność ?

To jest typowy dla kafe przypadek, ona po prostu myśli że go zna.

I pewnie nie tylko ona:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wiesz

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Raczej nic o nim nie wiesz, taka prawda

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agas

Ja osobiście byłam po jeszcze innej stronie spotkałam się z chłopakiem nawet się zakochałam, wykazywał zainteresowanie...Ale urwał nagle kontakt bo spotykał się  ze mną, tylko po to żeby wł zapomnieć o takim uczuciu jak pisze dozgonny( bardzo podobny przypadek oczywiste dowiedziałam się przez przypadek) więc, takie osoby są tylko egoistami. Byłam taka swojego rodzaju pocieszycielka ale nie każdy taki jest a mam złe doświadcza akurat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dozgonny bardzo ale to bardzo przypominasz mi kogoś, kokege,znajomego ale oczywiście nim nie jesteś, bo on jest księdzem, ale twoje wypowiedzi ,ten styl no identyczny .No cóż zrezygnowales z kobiety którą kochasz i ona kochała Ciebie, tak zrozumiałam,nie walczyles? Nie okazales jej milosci? może dlatego jej nie ma przy tobie....myślisz że jest szczęśliwa?  A ja myślę że wy będziecie jeszcze razem. Bo to Ta. Prawda? Ta jedyna. Zastanawia mnie skąd ty wiesz że ona jest szczęśliwa bez Ciebie? To powiem ci coś o mnie,wszyscy myślą, uważają że też jestem szczęśliwa,bo zawsze uśmiechnięta,dowcipna pewna siebie, takie o sobie słyszę opinię,ale nikt nie wie że jestem nieszczęśliwa, że moje małżeństwo jest od wielu lat tylko na papierze.,że od 5,6 lat nie noszę obrączki na palcu. Co ci chce powiedzieć, że ludzie widzą co chcą widzieć. Zawsze byłam wesoła,takie mam usposobienie,pogodne,i powiedziałam że nie złamie mnie mruk,będę sobą,będę żyć, nam dla kogo,mam dzieci. Może i ty po schematach ją potraktowales ,odczytales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Może to nie na temat ale Dozgonny przeczytaj sobie artykuły o BLIZNIACZYM PLOMIENIU (Twin Flames) bo według mnie coś w tym jest. Coś co i mnie od pewnego czasu zastanawia, bo spotkałam kogoś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tzw. Karolina 

Pilnuj swego małżeństwa, a swoje rady wsadź sobie w tyłek!  Zachowaj jakiś porządek w życiu, bo się tylko rozczarujesz i zawiedziesz! Wszystkie boczne drogi prowadzą donikąd! A tym bardziej babolu nie ruszaj księży, oni mają dość!!!! takich jak ty!!!

Rodzaje miłości:

1. Ta spełniona i zrealizowana - plan Boga

2. Ta wydumana, z fascynacji, w obrębie własnych myśli - ziarenko prawdy i na 90% miesza w tym diabeł

3. Ta spoza ram, niedopuszczalna, ale realizowana - plan diabła

 

Dobranoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam dać córce na imie Karolina, ale  dobrze, że tego nie zrobiłam, bo wszystkie karoliny są fałszywe, kłamliwe, manipulantki, wrednoty i podłoty...

Po co ślubuje i małżeństwo czyni sobie na papierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, dozgonny napisał:

Wydaje mi się, że tak do końca nikt tu nikogo nie "słucha".

Karolino mylisz się. Nie chce jednak już tłumaczyć, bo i tak nikt nie szuka tu prawdy.

gość Udajesz pobożną, ale jesteś strasznie arogancka i złośliwa. To smutne, bo przez takie osoby jak Ty Kościół traci w naszych oczach.

Nie przesadzaj. Nie jest arogancja i złośliwa, po prostu wyrypała wam prawdę. Wy byście chcieli, żeby za zło, które czynicie jeszcze po rączkach was całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre kobiety z koniem na łeb się zamieniły. Co widać w głupocie powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa81
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Niektóre kobiety z koniem na łeb się zamieniły. Co widać w głupocie powyżej...

PAPA NAIWNI FRAJERZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolpak

Ale po co wy z nastolatkami na forum dyskutujcie,?To porażka ,przecież one są niedojrzałe emocjonalnie,to dzieciaki.A ty Dozgonny jestes ksiedzem na 100e,też mi to tak przeszlo przez myśl, dziwny jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość Papa81 napisał:

PAPA NAIWNI FRAJERZY...

To idź w pízdu zamiast atencji szukać na chory łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×