Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Profesor

Ładne i wolne kobiety nie istnieją

Polecane posty

Gość Profesor

Każda ładna dziewczyna jest zajęta, BEZ WYJĄTKU

Jeśli zaraz mi wyskoczy tu jakaś baba i napisze "ale ja jestem ładna i wolna", to znaczy że jest ładna tylko w swojej głowie

Ładna kobieta nie może być wolna dłużej niż parę dni, gdyż jest to poprostu fizycznie NIEMOŻLIWE

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Analogicznie przystojni i fajni faceci wolni nie sa. Wokół nich zawsze kilka kobiet się kręci i zabiega o ich względy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem szczęściarzem. Wyrwałem ładną i wolną zanim poderwał ją ktoś inny. Zdążyłem w ostatniej chwili gdyż adoratorzy już się koło niej kręcili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie zgodzę. Myślisz bardzo prostolinijnie 🙂  Owszem, ładne kobiety mają zazwyczaj wielu adoratorów i mogą w mężczyznach "przebierać", ale nie do końca mają wpływ na to, kogo do siebie przyciągają. Zasadnicza różnica między płciami jest taka, że facetom zależy na ilości, natomiast kobietom na JAKOŚCI, a mało który kandydat ją ma 🙂 Dużo też zależy od samooceny kobiety. Jeśli jest zakompleksiona, to może się skusić na byle kmiota, który ją adoruje, ale jeśli tak nie jest, to będzie wolała poczekać na tego odpowiedniego, niż się połasić na byle co. Co oczywiście nie znaczy, że te w związkach to zrobiły - może po prostu miały więcej szczęścia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest trochę skomplikowane. Bo ładnych kobiet  jest zdecydowanie więcej niż "ładnych" mężczyzn. Więc jak by tu nie rozważać , ładnych kobiet jest zdecydowanie więcej niż ładnych mężczyzn. Dochodzi kolejny element : "wolnych". Ale tu też nie byłoby problemu. Raczej więcej jest wolnych kobiet niż mężczyzn.  Ale wracając do tzw."ładności",  wystarczy wspomnieć o tym, że nawet te nie najpiękniejsze , nie najmądrzejsze ale  odważne, przebojowe czy nawet tylko cwane potrafią się otaczać takimi osobami, które dadzą im dojście do środowiska, w którym poruszają się podobni do nich mężczyźni.  I tak mając grupę zamkniętą wybierają z tego co jest dostępne tak mężczyźni jak i kobiety.  Czasami i nawet całkiem często   bywa tak , że niektórzy ludzie nie poruszają się w grupie , w której potencjalnie mogliby znaleźć kogoś dla siebie i dlatego albo znajdują sobie kogoś , bo w zasięgu  nie było nikogo lepszego , albo nie znajdują nikogo. I mimo tego , że posiadają całkiem sporo  cech  atrakcyjnych dla innych,  dla których byliby niemal ideałami, to niestety, z powodu braku możliwości spotkania się takich osób po prostu zwyczajnie są same. I czasem nie możemy zrozumieć dlaczego:"taka ładna dziewczyna", "taki  przystojny facet" jest sam/ sama. I czasami wydaje się , że dwie znane nam osoby tak bardzo by do siebie pasowały, ale nie mają najmniejszych szans się nawet spotkać , a co dopiero poznać. Dlatego coraz częściej myślę sobie, że takie swatki były w obecnych czasach całkiem przydatne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinio
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To jest trochę skomplikowane. Bo ładnych kobiet  jest zdecydowanie więcej niż "ładnych" mężczyzn. Więc jak by tu nie rozważać , ładnych kobiet jest zdecydowanie więcej niż ładnych mężczyzn. Dochodzi kolejny element : "wolnych". Ale tu też nie byłoby problemu. Raczej więcej jest wolnych kobiet niż mężczyzn.  Ale wracając do tzw."ładności",  wystarczy wspomnieć o tym, że nawet te nie najpiękniejsze , nie najmądrzejsze ale  odważne, przebojowe czy nawet tylko cwane potrafią się otaczać takimi osobami, które dadzą im dojście do środowiska, w którym poruszają się podobni do nich mężczyźni.  I tak mając grupę zamkniętą wybierają z tego co jest dostępne tak mężczyźni jak i kobiety.  Czasami i nawet całkiem często   bywa tak , że niektórzy ludzie nie poruszają się w grupie , w której potencjalnie mogliby znaleźć kogoś dla siebie i dlatego albo znajdują sobie kogoś , bo w zasięgu  nie było nikogo lepszego , albo nie znajdują nikogo. I mimo tego , że posiadają całkiem sporo  cech  atrakcyjnych dla innych,  dla których byliby niemal ideałami, to niestety, z powodu braku możliwości spotkania się takich osób po prostu zwyczajnie są same. I czasem nie możemy zrozumieć dlaczego:"taka ładna dziewczyna", "taki  przystojny facet" jest sam/ sama. I czasami wydaje się , że dwie znane nam osoby tak bardzo by do siebie pasowały, ale nie mają najmniejszych szans się nawet spotkać , a co dopiero poznać. Dlatego coraz częściej myślę sobie, że takie swatki były w obecnych czasach całkiem przydatne ;).

Dobry tekst. Dużo w nim racji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Profesor napisał:

 

Ładna kobieta nie może być wolna dłużej niż parę dni, gdyż jest to poprostu fizycznie NIEMOŻLIWE

 

To jest możliwe. Znam mnóstwo ładnych kobiet, które sa wolne z różnych powodów, ale ty jesteś zbyt prymitywny żeby zrozumieć coś innego niż pociąg płciowy. Znam też sporo tragicznie wyglądających które są w stałych związkach, a nawet odbijają facetów tym ładniejszym a mniej pewnym siebie. Właśnie wychodzi za mąż moja koleżanka, która wygląda z twarzy jak rozdeptany naleśnik. Ogólnie to niewiele zalezy od urody. 

Taki z ciebie profesor jak z koziej dupy trąba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Star

Nie prawda.Piekne kobiety zwykle sa samotne , a jak maja dziecko to juz w ogole...Nikt sie nie zainteresuje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i  jeszcze jedna kwestia. Nie zawsze te piękne kobiety, piękne - przynajmniej dla " tych niektórych" , są zainteresowane  "  tymi niektórymi" mężczyznami nawet wtedy gdy oni są piękni= przystojni  , zaradni , bogaci, zabawnie , inteligentni itd. . Czasami po prostu coś nie zaskoczy , choćby nawet z tego powodu , ze akurat jedna strona ma tzw. zły dzień. Bo cały w tym jest ambaras , żeby dwoje chciało naraz ;). A zatem mili panowie, nie odpuszczajcie po jednym podejściu. Próbujcie , ale nie do skutku, tylko do jasnego przekazu z tej drugiej strony, że jest albo nie jest zainteresowana . Konkretnie, bez domyślania się. W tę drugą stronę też powinno tak działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
2 minuty temu, Gość Star napisał:

Nie prawda.Piekne kobiety zwykle sa samotne , a jak maja dziecko to juz w ogole...Nikt sie nie zainteresuje 😞

Jak mają dziecko to normalne

Nawet ładny wygląd nie zrekompensuje wady w postaci posiadania dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintol
4 minuty temu, Gość WygladSieLiczy napisał:

Jak mają dziecko to normalne

Nawet ładny wygląd nie zrekompensuje wady w postaci posiadania dzieciaka

wzieły cymbała który je zapylił a teraz szukają byle kogo kto je chce, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramat

Dramat! Teraz wyznacznikiem dla faceta jest to że kobieta jest ładna.

 

Są jeszcze ładne, mądre i samodzielne. Ale to nie wasza liga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Co za bzdury niektore wypowiedzi sa az tak durne ze od razu widac ze pisala je kobieta np

To jest trochę skomplikowane. Bo ładnych kobiet  jest zdecydowanie więcej niż "ładnych" mężczyzn. Więc jak by tu nie rozważać , ładnych kobiet jest zdecydowanie więcej niż ładnych mężczyzn. Dochodzi kolejny element : "wolnych". Ale tu też"

Bo takie idio..tyzmy potrafi wymyslic tylko jakies durne babsko 😄 Nawet do konca tych cymbalizmow nie chcialo mi sie czytac bo to tak oderwane od rzeczywistosci ze szok. Prawda jest ze rzeczywiscie jest malo bardzo przystojnych facetow wieksza czesc to przecietni i podobna jest ilosc przecietnych dziewczyn tych super ladnych tez jest podobnie jak na lekarstwo. Tyle ze kobiety sa tak glupie ze im sie wydaje ze jak jakis przystojniak sie nimi zainteresuje i przespi to juz musi z taka ...ka sie zareczyc co najmniej. Nie oni tylko z wami chca zaspokoic buzujace hormony nic wiecej jestescie kolejnym materacem do spanai na weekend niczym wiecej. Ale nie, jej sie wydaje ze jest piekna bo ksiaze sie z nia przespal 😄 Pozniej mamy wysyp samotnych matek z rozstepami i gow..niakami ktorych zupelnie nikt nie chce a im sie roi w pustych glowach ze sa siodmym cudem swiata. Przystojni faceci nie maja problemu ze znalezieniem kolejnej kre....tynki na noc wystarczy spojrzec na to forum by zdac sobie sprawe jak ich jest pelno. Ale one zyja w swoim wyidelizowanym swiecie ktory powstal w ich pustych glowach. Az trudno jeszcze uwierzyc ze one wmawiaj te swoje glupoty wierzac ze naprawde kogokolwiek rozsadnego tymi bredniami przekonaja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fddd
4 godziny temu, Gość Profesor napisał:

Każda ładna dziewczyna jest zajęta, BEZ WYJĄTKU

Jeśli zaraz mi wyskoczy tu jakaś baba i napisze "ale ja jestem ładna i wolna", to znaczy że jest ładna tylko w swojej głowie

Ładna kobieta nie może być wolna dłużej niż parę dni, gdyż jest to poprostu fizycznie NIEMOŻLIWE

 

Kandydatow sporo a czy wejdzie w zwiazek zalezy, tak czy siak wystarczy znak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁadnaLady
2 godziny temu, Gość Dramat napisał:

Dramat! Teraz wyznacznikiem dla faceta jest to że kobieta jest ładna.

 

Są jeszcze ładne, mądre i samodzielne. Ale to nie wasza liga 

Szok!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No ale taka ładna może woli być jakiś czas sama albo czeka aż pozna kogoś wow i się zakocha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej piękne kobiety mają z czego wybierać, chyba że taka kobieta nigdzie nie chodzi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Profesor napisał:

Każda ładna dziewczyna jest zajęta, BEZ WYJĄTKU

Jeśli zaraz mi wyskoczy tu jakaś baba i napisze "ale ja jestem ładna i wolna", to znaczy że jest ładna tylko w swojej głowie

Ładna kobieta nie może być wolna dłużej niż parę dni, gdyż jest to poprostu fizycznie NIEMOŻLIWE

 

Bzdura. Znam kolezanki modelki ,samotne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś się dziwi że ładna kobieta czy przystojny mężczyzna jest sam to oznacza tylko jedno. Mianowicie że jego sposób postrzegania ludzi jest prymitywny i ograniczony skoro wszystkie aspekty życia w tym i związki rozbijają się o wygląd. Można tylko współczuć takiego upraszczania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×