Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy zauważyłyscie że wyglądacie już "staro"?

Polecane posty

Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja najlepsza koleżanka była też córka polki i araba cud dziewczyna wysoka szczupła cycata i symetryczna , ale polskie ziemniaki przecież najładniejsze 

Ziemniaki i cebule 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja najlepsza koleżanka była też córka polki i araba cud dziewczyna wysoka szczupła cycata i symetryczna , ale polskie ziemniaki przecież najładniejsze 

Ziemniaki i cebule 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja najlepsza koleżanka była też córka polki i araba cud dziewczyna wysoka szczupła cycata i symetryczna , ale polskie ziemniaki przecież najładniejsze 

Ziemniaki i cebule 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja najlepsza koleżanka była też córka polki i araba cud dziewczyna wysoka szczupła cycata i symetryczna , ale polskie ziemniaki przecież najładniejsze 

Ciekawe za ile klocków jej matka dostała torebkę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najbardziej śmieszy mnie, że ktoś zna jakąś gwiazdę z zagranicy i już myśli, że reprezentuje ona cały naròd. Wystarczy pojeździć po świecie i widzi się jaka jest prawda. Myślę, że tylko 5% danego państwa to piękne kobiety i przystojni mężczyźni. 

Kiedyś miałam romans z Ormianinem, wysokim, ciemnym jak lubię, a potem zobaczyłam jego kolegów po 160-170cm 😂 do dziś wspomianam jak koleżanki chciały zapoznać się z jego kolegami, a jak ich zobaczyły to zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Hehe napisał:

Ciekawe za ile klocków jej matka dostała torebkę 😂

Polska zazdrosna rasistka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

jak urodzilam dziecko, w wieku 31 lat. Zmęczenie, opadające powieki, bardziej wiotka skóra na policzkach - pewnie karmienie piersią też zrobiło swoje. niby nie mam zmarszczek i nic jeszcze mi nie wisi, ale twarz jakby zmieniła kształt na bardziej zlany. ale taka kolej rzeczy 🙂 uszy do góry  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

W okolicach 30. Dojrzewanie przypadło u mnie na okres kiedy w modzie było smażenie się na solarium. Od 10 lat nie opalam się wcale ale swoje szkody już zrobiło. Zmarszczki są mocno widoczne. Mam 35 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Polska zazdrosna rasistka 😉

Jest rasistką bo?

Nie widzę to obrażania tego faceta.

W Polsce niedługo będzie jak USA, powiesz „widziałam Murzyna w ...ence” to bedziesz rasistką i jeszcze coś nawiążą do ...enki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzę na wstrzykiwanie witamin od 27 r.ż. Moja kosmetolog mówi, że kobiety, które przychodzą w wieku 40 lat, bo widzą oznako starzenia skóry, przychodzą za późno. Już witaminy nie podziałają, leci już botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

A od kiedy aktorka ma być ładna? Aktorka ma dobrze grać i mieć talent , akurat na ulicy jest duzo kobiet które bija uroda te twoje aktorki 

tak se wmawiaj, bzudura jak cholera, może jak mają występować w teaatrze dramtycznym, te w kinie mają być po prostu ładne.

12 godzin temu, Gość Gość napisał:

A cameron diaz to takie 2/10 małe oczy rzadkie włosy i mało atrakcyjny owal twarzy 

Ulalala ale karynko(albo wypokowy stulejarzu) poleciałaś. Co że niby tylko twój botoks solara i napompowone usta są pięknę. Ewentualnie polska naturalność- nos jak u świnki, niskie czółka, gigantyczna broda, nóśki kaciuśki i pięć włosów na krzyż. Zmartwię cie.Pani diaz dzisiaj to już dojrzała kobieta ale dalej bardzo ładna. Tak takie kobiety jak kameron diaz, robin wright, klaudia schiffer, cindy crawford, black lively są zupełnie niesłowiańskie i dlatego są piękne. I rzdkich włosów za młodu nie miała żadna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 23.11.2019 o 19:21, Gość Ergy napisał:

32 lata to mlody wiek. W tym wieku nie widac jeszcze oznak starzenia. Pojawiają sie okolo 40tki.

U mnie zaczęło się gdy zaczęłam używać kremu.Ale ze wzgledu na ochronę przed zimnem,bo mam cerę wrażliwą.I zaczęły się robić zmarszczki na czole i przy ustach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.12.2019 o 08:27, Gość Gość napisał:

tak se wmawiaj, bzudura jak cholera, może jak mają występować w teaatrze dramtycznym, te w kinie mają być po prostu ładne.

Ulalala ale karynko(albo wypokowy stulejarzu) poleciałaś. Co że niby tylko twój botoks solara i napompowone usta są pięknę. Ewentualnie polska naturalność- nos jak u świnki, niskie czółka, gigantyczna broda, nóśki kaciuśki i pięć włosów na krzyż. Zmartwię cie.Pani diaz dzisiaj to już dojrzała kobieta ale dalej bardzo ładna. Tak takie kobiety jak kameron diaz, robin wright, klaudia schiffer, cindy crawford, black lively są zupełnie niesłowiańskie i dlatego są piękne. I rzdkich włosów za młodu nie miała żadna z nich.

Wszystkie kobiety które opisalas wyglądają jak transwestyci, pewnie sama tak wyglądasz więc się prujesz o to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te wszystkie kobiety które opisalas wyglądają jak faceci w peruce nie kobiety , wielkie kwadratowe krowy , może ci się podoba taki nadmiar testosteronu u kobiet ale większość mezyzczn nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie od dziś wiadomo że najpiękniejsze kobiety to te z dużą ilością damskich hormonów , czyli dość drobne niezbyt wysokie z delikatnymi rysami twarzy a kobyły jak blake lively czy cindy crowford które wyglądają jakby miały dwóch ojców takie męskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie najładniejsze są ukrainki i Rosjanki bo dzięki domieszce azjatyckiej krwi są bardzo smukłe drobne i mają delikatne twarze a nie jak jakieś babochlopy na pniu ciosane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.12.2019 o 08:27, Gość Gość napisał:

tak se wmawiaj, bzudura jak cholera, może jak mają występować w teaatrze dramtycznym, te w kinie mają być po prostu ładne.

Ulalala ale karynko(albo wypokowy stulejarzu) poleciałaś. Co że niby tylko twój botoks solara i napompowone usta są pięknę. Ewentualnie polska naturalność- nos jak u świnki, niskie czółka, gigantyczna broda, nóśki kaciuśki i pięć włosów na krzyż. Zmartwię cie.Pani diaz dzisiaj to już dojrzała kobieta ale dalej bardzo ładna. Tak takie kobiety jak kameron diaz, robin wright, klaudia schiffer, cindy crawford, black lively są zupełnie niesłowiańskie i dlatego są piękne. I rzdkich włosów za młodu nie miała żadna z nich.

Ulala karynko doinformuj się jakie są cechy typowe dla kobiet a jakie dla mężczyzn bo się osmieszasz , mężczyzna powinien mieć pociaglą ostro zarysowana twarz a kobieta okrągłą i delikatną kojarzaca się z dzieckiem, te kobiety które podałas mają męskie cechy wyglądu co w świcie natury nie jest pożądane , mówić że blake lively czy cindy crowford są piękne, to jak mówić że facet który ma 160 i cycki to szczyt piękna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Dnia 20.11.2019 o 18:54, Gość Gość napisał:

Ale żałosna jesteś gdzie ty widzisz te młode zapuszczone dziewczyny? Jak co druga wyglada jak panna z instagrama , tak się składa że ludzie z pokolenia na pokolenie są coraz ladniejsi bo selekcja naturalna robi swoje , kiedyś kobiety nie mialy wyboru więc brały co jest i były z tego brzydkie dzieci, dziś kobiety są wybredne  bo nie potrzebuja laski i widzę że jest coraz więcej ładnych kobiet w młodych pokoleniach , kiedyś dużo kobiet miało garba na nosie , teraz widzę że coraz więcej młodych ma małe proste noski 

Ok są zadbane dziewczyny ale wiele Polek nie wie co to krem do twarzy.Dzisiejsze kobiety bardziej dbają o siebie i są tego świadome.Niestety to jest mniejszość.Prowadze spotkania kosmetyczne gdzie uczymy dziewczyny kobiety sztuki makijażu.Wiele kobiet po 40 pierwszy raz w życiu trzyma szminke i nie umie jej użyć.Od tego jestem ja i pokazuje.Drugą sprawa garbaty nosek idzie dzisiaj zrobić to nie majątek.W dalszym ciągu istnieje przekonanie ze kosmetyki niszczą Twarz.Niestety.Ja mam 46 łat nie wygladam na tyle ale dbam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie pudry i kremy ze złym składem niszczą cerę.Stąd wiele kobiet z trądzikiem,przebarwieniami i rozszerzonymi naczynkami.

Bardzo dużo kobiet się maluje,więc nie zgadzam sie z powyższą wypowiedzią.

Ja garbatego nosa operować nie będę,można z tym żyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Te wszystkie kobiety które opisalas wyglądają jak faceci w peruce nie kobiety , wielkie kwadratowe krowy , może ci się podoba taki nadmiar testosteronu u kobiet ale większość mezyzczn nie 

nosz kufffa kafeterianki znafczynie kobiecej urody to ze ciebie janusz zaplodnil nie oznacza jeszcze ze jestes cudem swiata. dziwnym trafem to ta kwadrartowa cindy craford wisiała porozbierana w pokojach nastolatków i po warsztatach samochodowych i miliony na swoim wizerunku zarobiła, czyli podejrzewam, że większości sie podobac musiała. o słowiańskiej sosze nikt nie fantazjuje. tobie sebusie pod dysko słodziły jaka to jestes piekna i slowianska i masz malo testosteronu ale sekundy by się nie zastanowili jakby ich cindy do łóżka zaprosić chciała. tak, tak wielkie kwadratiwe krowy, pocieszaj sie... powiedz jak to sie dzieje, ze jak tylko facet ma mozliwosci wyboru, czyli ma kase lub aparycje to zaraz prowadza sie z krowiasto modelko a nie z niewysoko słowianko z świńskim noskiem jak u cześki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ulala karynko doinformuj się jakie są cechy typowe dla kobiet a jakie dla mężczyzn bo się osmieszasz , mężczyzna powinien mieć pociaglą ostro zarysowana twarz a kobieta okrągłą i delikatną kojarzaca się z dzieckiem, te kobiety które podałas mają męskie cechy wyglądu co w świcie natury nie jest pożądane , mówić że blake lively czy cindy crowford są piękne, to jak mówić że facet który ma 160 i cycki to szczyt piękna 

To skoro lively i croford nie są piękne, to które są? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja to chyba mam szczęście, bo z wiekiem wzrok mi się pogorszył, więc starości u siebie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Blake Lively jest dla mnie brzydka i stary wygląd ja szybko dopadł. Niby młoda a wygląda na zniszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Amber Heart jest zjawiskowo piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

Poki nie zaszlam w ciaze i nie urodzilam dziecka wygladalam i czulam sie mlodo. Urodzilam w wieku 33 lat, w ciazy i jeszcze pare miesiecy po ciazy wygladalam ladnie, swiezo, widze na zdjeciach,a teraz 35 lat i jest diametralna roznica, skora na twarzy jakby obwisla, powieki zaczynaja opadac . Na prawde bardzo sie posypalam na twarzy po ciazy, widze to w lustrze i na zdjeciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhhhhhhh
31 minut temu, Gość mama napisał:

Poki nie zaszlam w ciaze i nie urodzilam dziecka wygladalam i czulam sie mlodo. Urodzilam w wieku 33 lat, w ciazy i jeszcze pare miesiecy po ciazy wygladalam ladnie, swiezo, widze na zdjeciach,a teraz 35 lat i jest diametralna roznica, skora na twarzy jakby obwisla, powieki zaczynaja opadac . Na prawde bardzo sie posypalam na twarzy po ciazy, widze to w lustrze i na zdjeciach 😞

Jestem w tym samym wieku i obserwuję to samo... Cera jakaś taka inna, usta węższe, zniknął taki "blask" z oczu, są zmęczone. Zmarszczki wkoło oczu się robią mimo kremów, maseczek. Skóra na dłoniach też jakaś taka dziwna, pomarszczona, sucha mimo, że piję 3 litry wody codziennie... Oczywiście brak czasu na kosmetyczkę. Mam nadzieję, że jak wróci normalne spanie to i ja zacznę jakoś lepiej wyglądać, nie mówię, że jak 20ka, ale chociaż jak ta 35ka, a nie 45ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×