Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy zauważyłyscie że wyglądacie już "staro"?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mieszkam w dużym polskim mieście, ponad pół miliona mieszkańców i jedyne co mogę powiedzieć że im większe miasto tym większy cyrk , kobiety za wszelką cenę chcą się robić na młode a wyglądają jak dzidzie piernik, czyli stare babsko przebrane za młoda dziewczyne, to ja już wolę polki z prowincji mają więcej klasy w starzeniu się 

Wyprowadź się z lokalnego miejskiego getta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość 0000 napisał:

Widać że kogoś zabolało że pieniędze mogą zdziałać wiele ale urody nie oddadzą, byle ukrainka czy Rosjanka żyjąca w "patologii " która stać na kartofle z mlekiem na obiad bije Cię uroda na łeb na szyję 

Typowe incelowe wypociny człowieka, który całe życie odrzucany przez kobiety roi sobie o kobietach z innych kultur, idealizuje je przypisując wyjątkowe cechy charakteru i urody. Nie bój się, takiego samego soczystego kopa w tyłek byś dostał jak od polskich szkap i musiałbyś zacząć idealizować jakąś inną nację, bo Ukrainki z pięknych powabnych istot zamieniłyby się błyskawicznie w kartoflane gęby w chorej głowie i by była gadka o powabach Tajek czy innych biednych kobiet, które jeszcze nie miały szansy kopa dać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie tylko. Baby-face (w tym duże oczy - tzw. biologiczne cechy szczenięctwa), tłusta cera, filigranowa sylwetka etc. - to wszystko składa się na ogólny świetny wygląd kobiety (znaczne opóźnienie procesów starzenia. Takie kobiety po prostu istnieją i niczyje zaprzeczanie faktom tego nie zmieni. 

No popatrz dyrektorka mojego liceum miała 45 lat była filigranowa mała drobniutka w wyglądala na 60 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

W Wieku 40 lat jak zmarła moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Typowe incelowe wypociny człowieka, który całe życie odrzucany przez kobiety roi sobie o kobietach z innych kultur, idealizuje je przypisując wyjątkowe cechy charakteru i urody. Nie bój się, takiego samego soczystego kopa w tyłek byś dostał jak od polskich szkap i musiałbyś zacząć idealizować jakąś inną nację, bo Ukrainki z pięknych powabnych istot zamieniłyby się błyskawicznie w kartoflane gęby w chorej głowie i by była gadka o powabach Tajek czy innych biednych kobiet, które jeszcze nie miały szansy kopa dać. 

Nie jestem incelem tylko kobieta i widzę że panny ze wschodu są ładniejsze od polek , tylko ja im nie zazdroszczę urody jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama peppa
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Jeszcze nie zauważyłam. Mam 40 lat, zero zmarszczek, zero siwych włosów, ogólnie cera lepsza niż jeszcze 10 lat temu (bo długo miałam problemy z trądzikiem  i skórą nadreaktywną).

Ja mam podobnie. Z tym, że mimo braku zmarszczek itp niestety przytyłam na macierzyńskim i póki nie schudne, to moja gęba jest taka obła i przez to na pewno wyglądam jak baba, a nie jak na 37lat. Przynajmniej ja tak siebie widzę w lustrze. Nie wiem jak widzą mnie teraz ludzie, ale długo dawali mi mniej niż wiek, bo skórę mam jędrną, nigdy nie mam worków pod oczami (nawet teraz gdy mam nieprzespane noce) nie widać po mnie szczególnego zmęczenia, usta mam pełne, zero siwych włosów itp chociaż ciągle walczę z tłusta cera i to też ma wielkie minusy

Mama moja mając 60lat zawsze słyszała że nie wygląda więcej niż 50, po niej odziedziczyłam ten typ urody. Od twarzy ważniejszy jest nieraz dekold. Skóra na szyi i dekoldzie zawsze zdradzi nam wiek 🙂 albo ukaże proces starzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Poprostu polki zaczynają wyglądać źle już koło 30 takie macie geny , skłonność do twardych dojrzałych rysyow twarzy, Rosjanki i ukrainki się starzeją wolniej a azjatki najwolniej

Co wy żeście się uczepily z ta uroda ukrainek? W moim mieście jest masa ich maaaasa i widziałam może z 2 bardzo ładne . Tak samo jest w Polsce... trafia się perełki a reszta przeciętna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
3 minuty temu, Gość Anna napisał:

W Wieku 40 lat jak zmarła moja mama

Dodam, że nie mam żadnej zmarszczki, od 4 lat 2 siwe włosy, ale mam taki "starczy" podbródek jeśli wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem incelem tylko kobieta i widzę że panny ze wschodu są ładniejsze od polek , tylko ja im nie zazdroszczę urody jak ty

Powiem więcej, Niemki bywają ładniejsze od polek i mają klasę w ubieraniu się i stylu ,a nie 40 letnia polka która się ubiera jak własną córka, żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuźwa😲
13 godzin temu, Gość Gość , napisał:

Młoda i piękna to może być 17 latka , od 20 roku życia do 26 to młoda kobieta , od 27 do 35 "jeszcze młoda " później się zaczynają słynne "stare baby "

To zostal mi tylko rok "jeszcze mlodej" Stara baba? ??Nieeeee! !!!!!!😓😓😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Haha tez mnie śmieszy to wychwalanie kobiet z Ukrainy. Kiedyś oglądałam damy i wieśniaczki to nawet dama przewaznie była normalna a nie piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiem więcej, Niemki bywają ładniejsze od polek i mają klasę w ubieraniu się i stylu ,a nie 40 letnia polka która się ubiera jak własną córka, żenada 

Chusta na glowe, drewniaki na nogi, spudnica w kwiaty do kostkek i do ziemniakow. Niemki I klasa. ..hahaha hahaha  hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara rura3

Jak skonczylam 35 lat zaczelam sie sypac.  Teraz mam 37 i mam pierwsze zmarszczki, obwisla skore na twarzy, troche przytylam. Na szczescie wlosy mam naturalne bo nie siwieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja często jeżdżę na Ukrainę i jak dla mnie, to nie są zbyt atrakcyjni ludzie. Nie ma na czym oka zawiesić. Może bardziej patrzę na facetów, ale uroda kobiet też mnie jakoś nie powala. Więcej atrakcyjnych ludzi jest na zachodzie. Znacznie więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem incelem tylko kobieta i widzę że panny ze wschodu są ładniejsze od polek , tylko ja im nie zazdroszczę urody jak ty

A ja jestem arcybiskupem. Bardziej realne niż twoja kobiecość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana30

Ciekawy temat. 🙂 Ja mam 30 lat i zdaje sobie sprawę, że przede mną ostatnie podrygi młodości. Uważam, że 30 to super optymalny wiek. Wyglądam lepiej, niż jeszcze kilka lat temu – siłownia i zrzucenie paru kg zrobiło mi mega figurę, twarz też jeszcze jest młoda, w końcu znalazłam fryzjera, który dobrał mi idealny kolor włosów, tak że jest super. Nic, tylko cieszyć się tą ulotną młodością. Pozdrawiam wszystkie młode duchem babeczki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ludzie tu lubią negować, że ktoś wygląda młodo i tylko mu się wydaje, a moim zdaniem prawda jest taka, że w miarę zamożni zadbani ludzie wyglądają obecnie młodziej niż pokolenie wstecz. Nie ma takiej różnicy pomiędzy kobietą dwudziesto, a 30letnią czy nawet starszą jak kiedyś. 

Dokładnie tak. Jak patrzę na zdjęcia mojej mamy czy ciotek, to one w wieku ok. 40 lat naprawdę już wyglądały "matronowato". Dzisiejsze kobiety w tym wieku wygladaja młodziej niż one wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Haha tez mnie śmieszy to wychwalanie kobiet z Ukrainy. Kiedyś oglądałam damy i wieśniaczki to nawet dama przewaznie była normalna a nie piękna. 

Chyba kpisz ja oglądałam i damy były poprpstu piękne delikatne rysy twarzy, kobieca budowa, polki to przy nich męskie kloce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
4 minuty temu, Gość 0000 napisał:

Chyba kpisz ja oglądałam i damy były poprpstu piękne delikatne rysy twarzy, kobieca budowa, polki to przy nich męskie kloce 

A już najgorzej wyglądają polki które na siłę się zaczynają odmladzac i zaczynają wyglądać jak transwestyci lub drag queen, napompowane usta i woskowa twarz jak donatella versace horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość 0000 napisał:

Chyba kpisz ja oglądałam i damy były poprpstu piękne delikatne rysy twarzy, kobieca budowa, polki to przy nich męskie kloce 

Może akurat trafiłaś na takie odcinki 🤔 Bo ja jak oglądałam to widziałam większość przeciętnych dam albo napompowane usta. Pięknych było mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość 0000 napisał:

No popatrz dyrektorka mojego liceum miała 45 lat była filigranowa mała drobniutka w wyglądala na 60 

Ale nie miała tłustej cery i pewnie nie poruszała się szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 0000 napisał:

A już najgorzej wyglądają polki które na siłę się zaczynają odmladzac i zaczynają wyglądać jak transwestyci lub drag queen, napompowane usta i woskowa twarz jak donatella versace horror

Właśnie.Niestety w W-wie coraz więcej ich jest 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsbsksnd

Najlepiej wygląda sie jak sie ma 20 parę lat.  Skora jedrna, elastyczna, zero siwych włosów. 

Po 30 kazda baba wygląda juz zle. Moze byc zadbana ale nigdy juz nie bedzie to co kiedyś. 

Zapamiętajcie: Kobieta po 20 seksi laska, po 30 brzydka urzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
4 godziny temu, Gość Lepiej napisał:

Chusta na glowe, drewniaki na nogi, spudnica w kwiaty do kostkek i do ziemniakow. Niemki I klasa. ..hahaha hahaha  hahaha. 

Niemki nawet starsze stawiają na jakość i marke , płaszcz elegancki Hugo boss buty gabor z prawdziwej skóry, frzyzura pasujaca do starszej kobiety ale dobrze ścięta, a polki? Najtańsze ubrania i styl dzidzia piernik do 40 roku życia, 40 latka udajaca dzieciaka w kusej ...ence to nie smaczna żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsj
Przed chwilą, Gość Jsjsj napisał:

Niemki nawet starsze stawiają na jakość i marke , płaszcz elegancki Hugo boss buty gabor z prawdziwej skóry, frzyzura pasujaca do starszej kobiety ale dobrze ścięta, a polki? Najtańsze ubrania i styl dzidzia piernik do 40 roku życia, 40 latka udajaca dzieciaka w kusej ...ence to nie smaczna żenada 

Kusej su//kience**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 40 lat i powiem ze patrzac na calosc lepiej sie prezentuje niz np w liceum,lepsza fryzura, lekki makijaz,szczupla sylwetka, a jak przypomne sobie nawet wlosy i krzaczaste brwi to az mna trzesie...natomiast cera juz nie jest taka jedrna jak kiedys,zmarszczek duzo nie mam bo nie pale i nienaduzywam alkoholu ale niestety stracilam jedrnosc calego ciala...coz 40tka nigdy nie bedzie 20latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już w wieku 27 lat zauważyłam że mi dzieci mówią dzień dobry więc widocznie taka uroda , chociaż jestem posiadaczką kwadratowej szczęki więc w teorii ten kształt się starzeje najwolniej bo niby najlepiej trzyma "owal" ja sie nie przejmuje i nie udaje młodszej niż jestem , ważne żeby wyglądać estetycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksa

A ja mam 90 lat i powiem, wam że nigdy nie wyglądałam młodziej niż teraz! Jestem łysa, nie mam zębów i s.ram w pieluchę - ludzie dają mi najwyżej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zaczelam siwiec majac 20 lat wiec nie uznaje tego za oznake starzenia. Teraz mam prawie 40 i cere lepsza niz kiedykolwiek. Za to napiecie skory juz nie to. Zmarszczek nie mam ale to pewnie przez nadwage. Czesciej widac po mnie zmeczenie. Czas jest nieublagany, biegnie tylko w jednym kierunku. Wygladam niezle ale nigdy juz nie bede dwudziestolatka. Zreszta nawet bym nie chciala, no chyba, ze z dzisiejszym rozumem i umiejetnosciami. Nie spedza mi to snu z powiek. Mam zamiar zestarzec sie z godnoscia. 😄

Jedno co zauwazylam, to wiele pieknych, zadbanych czterdziestolatek z klasa i bardzo, bardzo duzo zapuszczonych mlodych kobiet, ktorym nawet ich mlodosc nie pomaga, a to one powinny blyszczec z powodu wieku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 40 lat. Zauważyłam pierwsze oznaki starzenia się.  Pojawiły się siwe włosy,  zmarszczki gdy się uśmiecham, ciało ciut straciło jędrność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×