Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy zauważyłyscie że wyglądacie już "staro"?

Polecane posty

Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

A zdajesz sobie sprawę że każdy się widzi w lustrze 4 razy atrakcyjniejszym niż jest? Myślisz że kobieta obok Ciebie jest brzydsza a tak naprawdę to ty wyglądasz gorzej od niej , własne oczy nie są obiektywne, Ty siebie widzisz jako piękna zadbana kobietę a ktoś może Cię widzieć jako wytapetowane "pruchno", tez miedys przezylam szok jak kuzynka mi zrobiła zdjęcie słabym aparatem ja bez makijażu się śmiałam, makabra jak zobaczyłam jak wstrętnie naprawdę wyglądam tak to bym sobie dała 9/10 bo szczupła wysoka delikatne rysy ale zdjęcie pokazało że to tak wcale nie wygląda 

A Ty zdajesz sobie sprawę, że ja w swoim poście niczego nie napisałam o swojej własnej urodzie? Że równie dobrze mogę być starszą grubą panią albo 20-latką. Że w ogóle nie muszę się uważać za ładną. Pisałam o swoich obserwacjach, a Ty na siłę usiłujesz mnie sprowadzić do parteru, co bardziej świadczy o Tobie niż o mnie. Masz zresztą chyba bardzo kruche ego, skoro jedno kiepskie foto Ci samoocenę rujnuje w takim stopniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siwe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAA
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A zdajesz sobie sprawę że każdy się widzi w lustrze 4 razy atrakcyjniejszym niż jest? Myślisz że kobieta obok Ciebie jest brzydsza a tak naprawdę to ty wyglądasz gorzej od niej , własne oczy nie są obiektywne, Ty siebie widzisz jako piękna zadbana kobietę a ktoś może Cię widzieć jako wytapetowane "pruchno", tez miedys przezylam szok jak kuzynka mi zrobiła zdjęcie słabym aparatem ja bez makijażu się śmiałam, makabra jak zobaczyłam jak wstrętnie naprawdę wyglądam tak to bym sobie dała 9/10 bo szczupła wysoka delikatne rysy ale zdjęcie pokazało że to tak wcale nie wygląda 

Daj spokój.  Źle Ci zrobiła zdjęcie. I nie każdy jest fotogeniczny.:)

Następnie nie jest tak jak piszesz, że każdy ma siebie za osmy cud świata jak spojrzy do lustra. Kompleksy też się ma.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uważam, że się postarzałam bardzo w ciągu ostatnich trzech lat. Widzę poważne ubytki w objętości policzków, które zresztą zawsze były słabe. Ludzie jednak nadal są w szczerym szoku jak mówię ile mam lat. W ogóle zawsze tak było, a od dziecka mam zapadnięte policzki, głęboko osadzone oczy i kilka innych kiepskich cech i zawsze byłam tego świadoma, a ludzie się zawsze mocno mylili w ocenie mojego wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość JAA napisał:

Ile masz rzeczywiscie lat? 🙂

43, a corka 21.  Pracuje z dziecmi i duzo sie ruszam.  Lubie dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

43, a corka 21.  Pracuje z dziecmi i duzo sie ruszam.  Lubie dzieci.  

W ogole to bylo tak, ze poniewaz bylam wysoka i biusciasta to do 16 roku dawali mi kilka lat wiecej.  Po 16 roku jakbym to stanela i przez nastepne gdzies dziesiec lat caly czas ten sam wiek podawali.  W 30-stym roku a dnia na dzien pojawily sie male poduszki pod oczami i nagle wygladalam na te 20 cos lat.  Obecnie mowia gdzies 33-35 lat.  Ja tego nie widze.  Nieraz jak jestem wypoczeta i fajnie sie ubiore to uwazam, ze dobrze wygladam, nie jakos niesamowicie mlodo, ale dobrze.  Normalnie to widze, ze mam juz swoje lata.  Dobrze sie trzymam, ale na swoje lata.  

Ktos tu napisal, ze wszyscy wydaja sie sobie 4 razy mlodsi.  Nie jest to prawda poniewaz wiele osob ma nisko samoopinie i wydaje im sie, ze wygladaja gorzej niz rzeczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszorak

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAA
15 minut temu, Gość kiszorak napisał:

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

😂Przestaw sobie zegar bo druga dochodzi 🕑 A ja po 50 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość kiszorak napisał:

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Nie śpią  tylko seks uprawiają, a bidulki na kafe całe noce siedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie śpią  tylko seks uprawiają, a bidulki na kafe całe noce siedzą. 

Codziennie? Nie wierzę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnakobitka
Dnia 19.11.2019 o 21:31, Gość Gość xxx napisał:

Dokładnie. Też mam 40 lat i to widzę, chociaż naprawdę nikt mi tyle nie daje. Ale najważniejsze, co sobie co dzień powtarzam - młodsza niż dziś już nie będziesz 😄 Jak będę miała 80 lat, to będę wspominać, jaka teraz jestem młoda i piękna 😉

Myślisz że dożyjesz 80tki ? Teraz 70 lat dożyć to już jest dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet aktorki które stać na milionowe zabiegi się starzeja a do dopiero zwykła "Kowalska " po jakichś studiach która niby na jakieś zabiegi stać , jaka Włodarczyk była piękna za młodu , śliczna, teraz na nią wiek bardzo "wjechał" nadal jest niby ładna ale to nie to co kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nawet aktorki które stać na milionowe zabiegi się starzeja a do dopiero zwykła "Kowalska " po jakichś studiach która niby na jakieś zabiegi stać , jaka Włodarczyk była piękna za młodu , śliczna, teraz na nią wiek bardzo "wjechał" nadal jest niby ładna ale to nie to co kiedyś 

No i trzeba dodać że większość polek nawet w połowie nie jest taka ładna jak Włodarczyk a każda się tu ma za wielka miss 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nawet aktorki które stać na milionowe zabiegi się starzeja a do dopiero zwykła "Kowalska " po jakichś studiach która niby na jakieś zabiegi stać , jaka Włodarczyk była piękna za młodu , śliczna, teraz na nią wiek bardzo "wjechał" nadal jest niby ładna ale to nie to co kiedyś 

No i trzeba dodać że większość polek nawet w połowie nie jest taka ładna jak Włodarczyk a każda się tu ma za wielka miss 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Patrząć na zdjęcia z tego roku z Grecji widze jak sie postarzałam. Mam okropne lwie zmarszczki czyli te kolo nosa usta i one z biegiem lat tylko bedą się powiekszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiro
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nawet aktorki które stać na milionowe zabiegi się starzeja a do dopiero zwykła "Kowalska " po jakichś studiach która niby na jakieś zabiegi stać , jaka Włodarczyk była piękna za młodu , śliczna, teraz na nią wiek bardzo "wjechał" nadal jest niby ładna ale to nie to co kiedyś 

No i trzeba dodać że większość polek nawet w połowie nie jest taka ładna jak Włodarczyk a każda się tu ma za wielka miss 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nawet aktorki które stać na milionowe zabiegi się starzeja a do dopiero zwykła "Kowalska " po jakichś studiach która niby na jakieś zabiegi stać , jaka Włodarczyk była piękna za młodu , śliczna, teraz na nią wiek bardzo "wjechał" nadal jest niby ładna ale to nie to co kiedyś 

Włodarczyk od wczesnej młodości:

-solarium

-palenie

-picie

-lekkie ćpanie pewnie też

-użeranie się z chłopami, zmiany partnerów

Nie dziwne więc, że wiek w nią mocno wjechał. Dziewczyny prowadzące higieniczny tryb zycia zwykle dobrze wyglądają do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Włodarczyk od wczesnej młodości:

-solarium

-palenie

-picie

-lekkie ćpanie pewnie też

-użeranie się z chłopami, zmiany partnerów

Nie dziwne więc, że wiek w nią mocno wjechał. Dziewczyny prowadzące higieniczny tryb zycia zwykle dobrze wyglądają do 40.

Jakby.miała dzieci to wyglądałaby duuuuzo starzej i gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakies 34-35.Teraz mam 38 i czuje sie stara i tak nieatrakcyjna, ze nawet nie mam motywacji isc do fryzjera czy zrobic makijaz.Majac 31 nie czulam roznicy z np 25.Nie wiem jakie babki majac rowno 30 sa "stare", chyba takie mocno uzywane przez roznych facetow, palace od gimnazjum, lubiace wypic itp.Ale po 35 rz nie ma szans wygladac ladnie.To wiek przyspieszonego starzenia.Jedna znajoma w wieku 32 lat byla sliczna, wygladala 10 lat mlodziej, a w wieku 37 jak pomarszczona szkapa.Early thirty to ostatnie podrygi mlodosci.Ale najgorsze ze pod 40 zdrowie sie sypie, ja zachorowalam na basedowa i fibromialgie, lekarz powiedzila ze choroba dziedziczna ktora wiek balzakowski uruchomil.I mam pierwsze objawy menopauzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.11.2019 o 16:32, Gość Gość napisał:

Ja już w wieku 27 lat zauważyłam że mi dzieci mówią dzień dobry więc widocznie taka uroda , chociaż jestem posiadaczką kwadratowej szczęki więc w teorii ten kształt się starzeje najwolniej bo niby najlepiej trzyma "owal" ja sie nie przejmuje i nie udaje młodszej niż jestem , ważne żeby wyglądać estetycznie 

Bo 27 latka moze miec 7 letnie dziecko, nauczycielka moze miec 27 lat, to mloda ale dorosla osoba, nie bedzie ci kilkulatek mowil czesc, to by bylo zenujace.Gorzej jak 20 latka mowi dzien dobry i prosze pani, zwlaszcza gdzies na festiwalu czy w klubie, to rzeczywiscie moze przygnebic.Jedna kolezanka z roku dorwala sie do pracy w dziekanacie, i mialam cos do zalatwienia to mowila prosze pani.Chcialam zaproponowac, zeby najpierw wyjela kij z dupy, ale zalezalo mi na szybkim zalatwieniu sprawy, wiec udawalam ze jej nie znam.Moze nie na temat, tak przypomnialo mi sie po latach i chcialam to uwiecznic na kafe, bo wtedy nie bylo internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jakies 34-35.Teraz mam 38 i czuje sie stara i tak nieatrakcyjna, ze nawet nie mam motywacji isc do fryzjera czy zrobic makijaz.Majac 31 nie czulam roznicy z np 25.Nie wiem jakie babki majac rowno 30 sa "stare", chyba takie mocno uzywane przez roznych facetow, palace od gimnazjum, lubiace wypic itp.Ale po 35 rz nie ma szans wygladac ladnie.To wiek przyspieszonego starzenia.Jedna znajoma w wieku 32 lat byla sliczna, wygladala 10 lat mlodziej, a w wieku 37 jak pomarszczona szkapa.Early thirty to ostatnie podrygi mlodosci.Ale najgorsze ze pod 40 zdrowie sie sypie, ja zachorowalam na basedowa i fibromialgie, lekarz powiedzila ze choroba dziedziczna ktora wiek balzakowski uruchomil.I mam pierwsze objawy menopauzy

Jezu współczuję ci, zwłaszcza chorób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jezu współczuję ci, zwłaszcza chorób. 

Dzieki!Oby nie gorzej, na szczescie leki dzialaja.Zeby nie straszyc, to nie regula, w pracy mam starsze kolo 45-55 czy nawet 60, ktore sa zdrowe bysie i pelne energii juz o 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna z lublina

nie ma sie co na tym skupiac. Tysiace pokolen przed nami było i przeminęły. My również przeminiemy. Nie warto się na tym skupiać i tracić energii na myślenie o tym.

Pamiętajcie, to tylko powłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.11.2019 o 21:39, Gość Gość , napisał:

Brak zmarszczek nie oznacza że Cię "czas nie posunal" gdyby starość zależała od zmarszczek to botox cofalby 60 latki do 18 roku życia, niestety starość się pojawia nawet bez zmarszczek 

W końcu ktoś to zauważył. Myślałam że tylko ja to zauważam. Można wyglądać młodo a z umiarkowanymi zmarszczkami a można wyglądać staro bez zmarszczek. Chodzi o to jak kości skroni sie rozrastaja względem oczu, ust lub ewentualnie jak twarz napuchnięta . Im drobniejsza buzia tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kinga Rusin ma małą głowę i nie wygląda staro.Poza tym sylwetka też jest ważna,ruchy i sposób mówienia.Wszystko to zdradza wiek.I błysk w oku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość grazyna z lublina napisał:

nie ma sie co na tym skupiac. Tysiace pokolen przed nami było i przeminęły. My również przeminiemy. Nie warto się na tym skupiać i tracić energii na myślenie o tym.

Pamiętajcie, to tylko powłoka.

Powłoka, która mnie niesie przez ten świat. Chcę, żeby jak najdłuzej była młoda i sprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 19.11.2019 o 21:47, Gość Swieta napisał:

Zaraz będzie wysyp kobiet "ale ja nie wyglądam na swój wiek bo mi tak powiedziała ta czy ta osoba " niestety kobiety najczęściej wyglądają na swój wiek a nawet gorzej , otoczenie tego nie mówi bo dla kobiet wiek to drazliwy temat , ja mam 40 nie mam zmarszczek ale uważam że jak najbardziej wyglądam na swoje lata 

A ja często patrząc na kobietę nie potrafię powiedzieć ile ona ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam 32 lata, a nadal zayebiście wyglądam. Zero najmniejszych zmarszczek. Nawet kurzych łapek nie mam.  Czasem zdarza mi się wyjśc z domu bez makijażu. Góowniarze często się za mną oglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja juz nawet nie kupuje ciuchow w sklepach ciuchowych tylko w lumpie lub sklepach sportowych, zadnych kosmetykow tylko szampon, mydlo, dezodorant, pasta do zebow, krem nivea, wlosy sama scinam, jedyny luksus to farbowanie odrostow bo uwielbiam blond.Mam pod 40, nie widze sensu dbac o wyglad w tym wieku.Prace mam taka, ze trzwba byc czystym, a nie wygladac atrakcyjnie.Nie znaczy ze szykuje sie do grobu, jestem tylko stara i brzydka, ale na sprzecie sportowym nie oszczedzam, lubie podroze, koncerty i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ergy
Dnia 22.11.2019 o 16:10, Gość gość napisał:

Mam 32 lata, a nadal zayebiście wyglądam. Zero najmniejszych zmarszczek. Nawet kurzych łapek nie mam.  Czasem zdarza mi się wyjśc z domu bez makijażu. Góowniarze często się za mną oglądają. 

32 lata to mlody wiek. W tym wieku nie widac jeszcze oznak starzenia. Pojawiają sie okolo 40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×