Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy zauważyłyscie że wyglądacie już "staro"?

Polecane posty

Gość Gość

36. Do tego wieku praktycznie nic się nie zmieniłam. Teraz mam 40. Zmarszczek nie mam, bo mam mało mimiczną twarz, ale zmarszczki są mało istotne. Popatrzcie sobie na twarze starszych kobiet. To co strasznie postarza, to ubytki tkankowe, brak gęstości i wreszcie zwisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie najbardziej śmieszy mnie ze co druga kobieta uważa że wygląda młodziej niż ma w metryce. Ale bzdura! Teraz to się każdemu mówi że wygląda na mniej niż ma szczególnie kobiecie. Ale prawda jest taka że w większości przypadków tak nie jest... Ogólnie ludzie mają tendencję do wmawiania sobie ze wyglądają młodziej i smia się z 20 latka porównywać! Czas leci trzeba się z tym pogodzić. 

Często kobiety drobne i niskie są brane za młodsze ale tylko dlatego że są drobne i niskie co kojarzy się z nastolatka. Na twarzy maja wpisana starość! W pracy miałam taką jedną. Jak byk było widać że po 40 a wmawiala wszystkim jak młodo wygląda bo była małym drobnym krasnelem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest jak jest

Nawet nie wiem jak i kiedy ...jakoś to płynnie się stało bez większego halo i bez „ nagle” po prostu stopniowo i dopadło 😒 biust większy i cięższy i do tego niższy niż wcześniej ( bez stanika absolutnie nigdzie ) przedramiona zwiotczałe, uda i kolana  też, powieki lekko oklapły, włosy siwe od dawna, brzuch z płaskiego stał się oponiasty i chyba zrobiłam się niższa 🤪 ale ponieważ jestem zamożna to wszystko mam szanse ukryć pod warunkiem, ze nie pokaże się na basenie lub plaży 🙃. Jest słabo ale bez przesady, męża nie szukam bo mam, dzieci odchowane a zdrowie dopisuje. Wiem i pamietam, ze każdy etap życia wymaga od nas zajmowaniem się i przejmowaniem innymi zjawiskami ale uwierzcie ze przyjdzie taki dzień ( jak u mnie teraz) ze ważne będzie tylko to aby nie utyć i być zdrowym a cała reszta wizualno- estetyczna zależeć będzie od kasy jaka będziemy dysponować. Dlatego dbajcie o zdrowie i nie uprawiacie hulaszczego trybu życia 😄. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kawa, taka prawdziwa, parzona, nie ma złego wpływu na cere. Chyba, że pijesz 8 filiżanek dziennie. Kosmetyczki guzik dają, większość zabiegów z salonu kosmetycznego można wykonać samemu w domu. Część 30 ma cerę lepszą niż w wieku 20 lat, bo wyleczą trądzik i blizny i zaczyna je być stać na profesjonalne zabiegi, jak laser, oraz stać je na lepsze jedzenie niż pszenno-ziemniaczana dieda większości polskich domów.

Pracuję na uniwersytecie i większość takich wczesnych 20 latek to wcale nie taki szał ciał.

Pierwsza młodość jest przereklamowana.

Tak się pocieszaj , Rosjanki i ukrainki codziennie jedzą kartofle z mlekiem a i tak są ładniejsze od polek , bardziej delikatne , polki mają kiepskie twarze i im żadna dieta nie pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmarszczki się widzi tylko u kogoś no chyba że ktoś spędza dużo czasu przed lustrem. Ale niestety są i nic się z tym nie zrobi  trzeba się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Tak wy wszystkie w wieku 40 lat wyglądacie na maks 18 , nirlanie naród damskich krzyskow ibiszow , Serio wiek widać po każdej z was , tylko otoczenie nie chce z wami wojny mówiąc na ile wyglądacie naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wyglądam staro, więc nie zauważyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba przychodzi taki moment że patrzysz w lustro i wiesz ze koniec młodości 😉 

Nie przychodzi jak się jest szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie tu lubią negować, że ktoś wygląda młodo i tylko mu się wydaje, a moim zdaniem prawda jest taka, że w miarę zamożni zadbani ludzie wyglądają obecnie młodziej niż pokolenie wstecz. Nie ma takiej różnicy pomiędzy kobietą dwudziesto, a 30letnią czy nawet starszą jak kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość 0000 napisał:

Tak wy wszystkie w wieku 40 lat wyglądacie na maks 18 , nirlanie naród damskich krzyskow ibiszow , Serio wiek widać po każdej z was , tylko otoczenie nie chce z wami wojny mówiąc na ile wyglądacie naprawde

Skończ bredzić, bo normalną dorosłą kobietę stać na to, żeby dbać o siebie i wyglądać bardzo dobrze. To, że pochodzisz z patologii, która może sobie o tym pomarzyć nie oznacza, że normalni ludzie też tak mają. Zamiast głupio tutaj ciągle pitolić, zacznij zbierać na lepszy telefon, bo z tego nawet pisać bez błędów nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

40 lat, zmarszczek nie mam w ogole (mialam tlusta cere cale zycie), ale skora juz zaczyna opadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie tu lubią negować, że ktoś wygląda młodo i tylko mu się wydaje, a moim zdaniem prawda jest taka, że w miarę zamożni zadbani ludzie wyglądają obecnie młodziej niż pokolenie wstecz. Nie ma takiej różnicy pomiędzy kobietą dwudziesto, a 30letnią czy nawet starszą jak kiedyś. 

A jeśli jeszcze nakłada się to na tzw. "dobre geny", to efekt jest bardzo dobry. Między 30 a 40-letnią w tej chwili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie tu lubią negować, że ktoś wygląda młodo i tylko mu się wydaje, a moim zdaniem prawda jest taka, że w miarę zamożni zadbani ludzie wyglądają obecnie młodziej niż pokolenie wstecz. Nie ma takiej różnicy pomiędzy kobietą dwudziesto, a 30letnią czy nawet starszą jak kiedyś. 

Jest różnica bo 30 latka ma już "surowe "rysy twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
8 minut temu, Gość gość napisał:

Skończ bredzić, bo normalną dorosłą kobietę stać na to, żeby dbać o siebie i wyglądać bardzo dobrze. To, że pochodzisz z patologii, która może sobie o tym pomarzyć nie oznacza, że normalni ludzie też tak mają. Zamiast głupio tutaj ciągle pitolić, zacznij zbierać na lepszy telefon, bo z tego nawet pisać bez błędów nie potrafisz.

Widać że kogoś zabolało że pieniędze mogą zdziałać wiele ale urody nie oddadzą, byle ukrainka czy Rosjanka żyjąca w "patologii " która stać na kartofle z mlekiem na obiad bije Cię uroda na łeb na szyję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość , napisał:

Młoda i piękna to może być 17 latka , od 20 roku życia do 26 to młoda kobieta , od 27 do 35 "jeszcze młoda " później się zaczynają słynne "stare baby "

Dla takiego prostaka z nizin, jak ty- owszem. Uzupełnij wiedzę o definicję starości WHO, ze szczególnym uwzględnieniem granicy wiekowej. Stetryczałym pra wikom już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ludzie tu lubią negować, że ktoś wygląda młodo i tylko mu się wydaje, a moim zdaniem prawda jest taka, że w miarę zamożni zadbani ludzie wyglądają obecnie młodziej niż pokolenie wstecz. Nie ma takiej różnicy pomiędzy kobietą dwudziesto, a 30letnią czy nawet starszą jak kiedyś. 

Bo kiedyś 20 do slubu się szylowala powoli więc młodość, radość itd a 39 latka kiedyś była już 10 lat po ślubie miała 3 dzieci, leniwego męża, walki na włosach, fartuch i dłonie z cebuli. A dziś 30 latka dba o siebie nie pcha się w małżeństwo w wieku 20 lat więc nie jest jeszcze stragana życiem. Zdążyła już poznać życie i nie da się wkopac w to co kiedyś kobiety dla których to była jedyna droga spełnienia czyli szare mydło i nivea na noc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000
1 minutę temu, Gość 0000 napisał:

Widać że kogoś zabolało że pieniędze mogą zdziałać wiele ale urody nie oddadzą, byle ukrainka czy Rosjanka żyjąca w "patologii " która stać na kartofle z mlekiem na obiad bije Cię uroda na łeb na szyję 

Dlatego że ukrainki mają pyzate twarze małe nosy wielkie oczy , typowa polka to pociagła szkapa,której najdroższe zabiegi nie pomogą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak się pocieszaj , Rosjanki i ukrainki codziennie jedzą kartofle z mlekiem a i tak są ładniejsze od polek , bardziej delikatne , polki mają kiepskie twarze i im żadna dieta nie pomoże 

Chyba w twojej wsi. Bo obiektywnie nie. Jedynie dla parobków z gustem typu: "diłka z ryłom, kak pampuch". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Skończ bredzić, bo normalną dorosłą kobietę stać na to, żeby dbać o siebie i wyglądać bardzo dobrze. To, że pochodzisz z patologii, która może sobie o tym pomarzyć nie oznacza, że normalni ludzie też tak mają. Zamiast głupio tutaj ciągle pitolić, zacznij zbierać na lepszy telefon, bo z tego nawet pisać bez błędów nie potrafisz.

Pomijając już twoje chamstwo , to ty bredzisz bo pieniądze nie zrobią z Ciebie nastolatki , sarah jessica Parker ma miliony a wygląda tragicznie , biale kobiety sie starzeja potwornie , jedynie azjatki mają dziwne geny że wyglądają młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Chyba w twojej wsi. Bo obiektywnie nie. Jedynie dla parobków z gustem typu: "diłka z ryłom, kak pampuch". 

Ale zazdrość od Ciebie bije haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość 0000 napisał:

Widać że kogoś zabolało że pieniędze mogą zdziałać wiele ale urody nie oddadzą, byle ukrainka czy Rosjanka żyjąca w "patologii " która stać na kartofle z mlekiem na obiad bije Cię uroda na łeb na szyję 

Jedynie ciebie, mającego nieustający ból tyłka o to, że Polki są ładniejsze od kałmuczek ze wschodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pomijając już twoje chamstwo , to ty bredzisz bo pieniądze nie zrobią z Ciebie nastolatki , sarah jessica Parker ma miliony a wygląda tragicznie , biale kobiety sie starzeja potwornie , jedynie azjatki mają dziwne geny że wyglądają młodziej

Nikt nie mówi o pieniądzach, jesteś wyjątkowo prymitywny, skoro dbanie o siebie utożsamiasz z pieniędzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znałam taka które miała 50 lat a sama sobie slodzila że wygląda młodziej i mi też kazała to potwierdzić chociaż wyglądała dość kiepsko , też jakaś bogata , wstyd mi za ludzi czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nikt nie mówi o pieniądzach, jesteś wyjątkowo prymitywny, skoro dbanie o siebie utożsamiasz z pieniędzmi. 

Poprostu polki zaczynają wyglądać źle już koło 30 takie macie geny , skłonność do twardych dojrzałych rysyow twarzy, Rosjanki i ukrainki się starzeją wolniej a azjatki najwolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale zazdrość od Ciebie bije haha

Od ciebie frustracja i poczucie bycia przegranym w kontaktach z kobietami. Żadna Polka nie chciała? 😄  Smuteczek 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby wyglądać młodziej niż na swój wiek trzeba się urodzić z bardzo dziecinna twarz a jak selena Gomez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

A jeśli jeszcze nakłada się to na tzw. "dobre geny", to efekt jest bardzo dobry. Między 30 a 40-letnią w tej chwili. 

To prawda.  Jak pomysle jak moje "ciocie" wygladaly w tym wieku to nie ma porownania.  

Ja dopiero teraz po 40-stce zauwazylam troche zmarsczek i male zwisy.  Dbam o skore, ale prawda jest taka, ze mam dobre geny.  Moja mama i siostra rowniez mialy skore wygladajaca na wiele lat mlodsza.  Takze o ile ja zauwazylam, ze juz widac wiek to moje otoczenie zawsze jest w szoku gdy podaje swoj wiek.  Moze to dlatego, ze nadal uprawiam sporty i trenuje mlodziez.  Takze w moim przypadku jest na odwrot- otoczenie mysli, ze jestem okolo 30-stki, a ja widze tylko te kilka zmarszczek i zwisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poprostu polki zaczynają wyglądać źle już koło 30 takie macie geny , skłonność do twardych dojrzałych rysyow twarzy, Rosjanki i ukrainki się starzeją wolniej a azjatki najwolniej

Te zaniedbane, z prowincji, z którymi najprawdopodobniej jako jedynymi - i na odległość- masz do czynienia - zapewne. Wyjedź do stolicy lub innego wielkiego miasta i rozejrzyj na głównej ulicy. Podróże kształcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Te zaniedbane, z prowincji, z którymi najprawdopodobniej jako jedynymi - i na odległość- masz do czynienia - zapewne. Wyjedź do stolicy lub innego wielkiego miasta i rozejrzyj na głównej ulicy. Podróże kształcą. 

Mieszkam w dużym polskim mieście, ponad pół miliona mieszkańców i jedyne co mogę powiedzieć że im większe miasto tym większy cyrk , kobiety za wszelką cenę chcą się robić na młode a wyglądają jak dzidzie piernik, czyli stare babsko przebrane za młoda dziewczyne, to ja już wolę polki z prowincji mają więcej klasy w starzeniu się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeby wyglądać młodziej niż na swój wiek trzeba się urodzić z bardzo dziecinna twarz a jak selena Gomez 

Nie tylko. Baby-face (w tym duże oczy - tzw. biologiczne cechy szczenięctwa), tłusta cera, filigranowa sylwetka etc. - to wszystko składa się na ogólny świetny wygląd kobiety (znaczne opóźnienie procesów starzenia. Takie kobiety po prostu istnieją i niczyje zaprzeczanie faktom tego nie zmieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×