Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ooooooch

Jak poznać, że facet do ciebie zarywa?

Polecane posty

Gość Ooooooch

Pytam o początkowe stadium zalotów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bierze nr tel a potem pisze lub dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Podryw, czule słówka, komplementy, patrzy często i intensywnie na Ciebie, prosi się o kontakt, pisze pierwszy, proponuje spotkania. 

Szkoda że tylko na początku a mija miesiac dwa a potem w D  upie ma i mu się nudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to murzyn albo arab, w ostatecznosci hindus, podejdzie i powie ze 'Poolky som naypekniejshe' to chce ci żubra wytrzepotač i oboje dobrze wiemy, ze to zadziala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ooooooch napisał:

Pytam o początkowe stadium zalotów 🙂

Jak rozmawia z dziewczyną, która mu się podoba, to wciąga brzuch i napina klatę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak rozmawia z dziewczyną, która mu się podoba, to wciąga brzuch i napina klatę 😛

Każdy byle samiec to robi gdy w pobliżu jest byle kobieta lepiej wyglądająca od diabła i o niczym nie świadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy byle samiec to robi gdy w pobliżu jest byle kobieta lepiej wyglądająca od diabła i o niczym nie świadczy. 

Zauważ, że poszło to już trochę fachowych porad. Ja tylko wtrąciłam swoje trzy grosze. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od typu. Odważny nie będzie się "czaił", tylko otwarcie powie o swoich zamiarach. Zacznie zagadywać, flirtować, komplementować, mimochodem dotykać, żeby sprawdzić jak kobieta reaguje no i wyjdzie z inicjatywą spotkania. Nieśmiały pewnie będzie tylko obserwował z daleka a jak Wasz wzrok się spotka, to nie wytrzyma siły Twojego spojrzenia. Generalnie pewnie nie podejmie żadnego działania i gdyby nie kobieca intuicja, to nigdy byś się nigdy nie dowiedziała o tym, że mu się podobasz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czy koleś z żabki da mi jakiś znak 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch

Patrzy na mnie intensywnie... Uśmiecha się. Coś tam gadał pod nosem, że jestem piękna. No i skraca dystans. W sensie: dotyka mnie (nie lubieżnie), ale szuka kontaktu fizycznego ze mną... Zawrócił mi w głowie totalnie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Leci na ciebie i co z tym zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch
4 minuty temu, Gość Franek napisał:

Leci na ciebie i co z tym zrobisz?

Popatrzę jak się sytuacja rozwinie... i będę taka, jak do tej pory. Bardzo go lubię, bardzo bardzo. On mnie chyba też, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch
Dnia 21.11.2019 o 01:08, Mizo napisał:

Zależy od typu. Odważny nie będzie się "czaił", tylko otwarcie powie o swoich zamiarach. Zacznie zagadywać, flirtować, komplementować, mimochodem dotykać, żeby sprawdzić jak kobieta reaguje no i wyjdzie z inicjatywą spotkania. Nieśmiały pewnie będzie tylko obserwował z daleka a jak Wasz wzrok się spotka, to nie wytrzyma siły Twojego spojrzenia. Generalnie pewnie nie podejmie żadnego działania i gdyby nie kobieca intuicja, to nigdy byś się nigdy nie dowiedziała o tym, że mu się podobasz 🙂 

Coś jest na rzeczy z tą kobiecą intuicją... Bo nawet gdyby podczas rozmów ze mną nie był taki "intensywny", to i tak coś podskórnie by mi mówiło, że coś jest na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
Dnia 21.11.2019 o 00:30, Gość gość napisał:

Jak rozmawia z dziewczyną, która mu się podoba, to wciąga brzuch i napina klatę 😛

Ja tak robię bo to jest tzw.sposób na goryla bo goryle tak podrywają samice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82
Dnia 21.11.2019 o 00:36, Gość Gość napisał:

Każdy byle samiec to robi gdy w pobliżu jest byle kobieta lepiej wyglądająca od diabła i o niczym nie świadczy. 

A kobiety jak okazują zainteresowanie ? Trzepoczą rzęsami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch

Jakieś jeszcze pomysły? Liczę tu na wypowiedzi mężczyzn 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka

Kobiety nie okazują.Wręcz udają niezainteresowane , dopóki nie będzie pewności ,że z jego strony ,to na poważnie .Ale to już chyba Panowie wiecie ,że taka nasza strategia .

19 minut temu, Gość łysy82 napisał:

A kobiety jak okazują zainteresowanie ? Trzepoczą rzęsami ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
9 minut temu, Gość Ooooooch napisał:

Jakieś jeszcze pomysły? Liczę tu na wypowiedzi mężczyzn 🙂

Z własnego doświadczenia podpowiem .Na początku się uśmiecha i jest bardzo miły .Gdy się orientuje ,że z tej mąki chleba nie będzie ,staje się opryskliwy .Zabawni są niektórzy w takich sytuacjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Po pierwsze to bada teren, sprawdza czy wogóle odwzajemniasz jego zainteresowanie

Nieśmiało zaczepia, zagaduje niby przypadkiem od niechcenia i patrzy na twoją reakcję, tzn. czy chętnie odpowiadasz, czy ciągniesz rozmowę, czy się usmiechasz itp., czy też nie masz ochoty na rozmowę (np odpowiadasz zdawkowo, masz kamienną minę) i szybko uciekasz, znakiem czego nie jesteś nim zainteresowana

Jeśli już zobaczy że odwzajemniasz jego zainteresowanie to wtedy przejdzie dalej, może zacząć szukać kontaktu fizycznego albo zaproponuje wspólne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch
1 godzinę temu, Gość Facet napisał:

Po pierwsze to bada teren, sprawdza czy wogóle odwzajemniasz jego zainteresowanie

Nieśmiało zaczepia, zagaduje niby przypadkiem od niechcenia i patrzy na twoją reakcję, tzn. czy chętnie odpowiadasz, czy ciągniesz rozmowę, czy się usmiechasz itp., czy też nie masz ochoty na rozmowę (np odpowiadasz zdawkowo, masz kamienną minę) i szybko uciekasz, znakiem czego nie jesteś nim zainteresowana

Jeśli już zobaczy że odwzajemniasz jego zainteresowanie to wtedy przejdzie dalej, może zacząć szukać kontaktu fizycznego albo zaproponuje wspólne wyjście

Wszystko to jest/było, bo dawno się nie widzieliśmy... Ciekawe, czy nadal jest między nami chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość Kobietka napisał:

Kobiety nie okazują.Wręcz udają niezainteresowane , dopóki nie będzie pewności ,że z jego strony ,to na poważnie .Ale to już chyba Panowie wiecie ,że taka nasza strategia .

 

A potem się dziwicie, że podrywają was tylko roochacze, a ci normalni faceci nie. Nikt normalny nie będzie się kompromitował podrywając niezainteresowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A potem się dziwicie, że podrywają was tylko roochacze, a ci normalni faceci nie. Nikt normalny nie będzie się kompromitował podrywając niezainteresowaną.

Ja nie udaję niezainteresowanej. Ale też się nie narzucam. Daję raczej subtelne sygnały, że coś jest na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
18 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A potem się dziwicie, że podrywają was tylko roochacze, a ci normalni faceci nie. Nikt normalny nie będzie się kompromitował podrywając niezainteresowaną.

Skąd mam wiedzieć w takim razie ,że nie jesteś " roochaczem" Wyraziłam się jasno , że musimy mieć pewność .Wtedy jesteśmy zainteresowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Ooooooch napisał:

Ja nie udaję niezainteresowanej. Ale też się nie narzucam. Daję raczej subtelne sygnały, że coś jest na rzeczy...

Jakie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość Kobietka napisał:

Skąd mam wiedzieć w takim razie ,że nie jesteś " roochaczem" Wyraziłam się jasno , że musimy mieć pewność .Wtedy jesteśmy zainteresowane .

Tak się upewniacie, że jakoś ci roochacze ciągle odnoszą sukcesy, a ci normalni są olewani.

My też chcemy mieć pewność, że jesteście zainteresowane, żebyście nas nie wyśmiały, jak zagadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooooch
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakie np

Często się uśmiecham, kładę rękę na ramieniu, gładzę go po tym ramieniu... Słucham co do mnie mówi, odpowiadam czasem normalnie, innym razem dwuznacznie... Patrzę na niego, przygryzam lekko wargi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
40 minut temu, Gość Ooooooch napisał:

Często się uśmiecham, kładę rękę na ramieniu, gładzę go po tym ramieniu... Słucham co do mnie mówi, odpowiadam czasem normalnie, innym razem dwuznacznie... Patrzę na niego, przygryzam lekko wargi...:)

To nie są subtelne sygnały .To są wyraźne sygnały 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
56 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak się upewniacie, że jakoś ci roochacze ciągle odnoszą sukcesy, a ci normalni są olewani.

My też chcemy mieć pewność, że jesteście zainteresowane, żebyście nas nie wyśmiały, jak zagadamy.

Jeżeli wyśmieje to znaczy ,że jest niepoważną osobą i  niegodna była Twojego zainteresowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Kobietka napisał:

Jeżeli wyśmieje to znaczy ,że jest niepoważną osobą i  niegodna była Twojego zainteresowania .

To chyba większość kobiet w Polsce jest niepoważna, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, by któraś nie wyśmiała próby zagadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka
38 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To chyba większość kobiet w Polsce jest niepoważna, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, by któraś nie wyśmiała próby zagadania.

Nie wierzę w to ,co czytam .Sumienia bym nie miała ,żeby Cię wyśmiać .Masz serduszko ❤️odemnie w rekompensacie za te potwory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×