Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klient z półpocy

Czy zarobki rzędu 1.800 miesięcznie to sporo? pod warunkiem, że nie mam żadnych obowiązkowych wydatków?

Polecane posty

Gość Klient z półpocy

Cała pensja jest moja..., mieszkam z rodzicami, nie muszę się do niczego dokładac, jedzenie mam w domu i  zarabiam na rękę 1800zł, to cała kasa dla mnie

jedyne co, to benzyne musze kupowac na ktora schodzi mi miesiecznie 200-300zł, reszta jest na moje przyjemnosci, czesto udaje mi sie nawet do 500zł zaoszczedzić, mam 37 lat , pracuje regularnie od 28 roku zycia i mam odłozone juz około 10 000zł

z góry zaznaczam- nie mam rodziny i miec nie bede bo zadna mnie nie chce(pogodzilem sie z tym losem więc prosze bez złosliwych tekstów w stylu "w cale sie nie dziwie, ze zadna cie nie chce"

po prostu przyjmijcie teze, nie mam rodziny, nie mam nikogo ani nigdy nie bede mial  a cala wyplata jest praktycznie tylko na moje przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic

Kurka facet tyle ja w rok oszczędzam z pensji 2500 ale sama się utrzymuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Sporo, normalnie milioner do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobki koło najniższej krajowej to powód do czegoś więcej jak wstydu (milczenia)? Słabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

wszystko spoko ....tylko ta odłożona suma jest szokująco niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdge
1 minutę temu, Gość uftydyt napisał:

wszystko spoko ....tylko ta odłożona suma jest szokująco niska

niektorzy nie maja nic i zyja od 1 do 1 a autor jednak ma odlozony hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt
8 minut temu, Gość fdfdge napisał:

niektorzy nie maja nic i zyja od 1 do 1 a autor jednak ma odlozony hajs

facet ma 1800 na samego siebie i w ciagu roku odkłada grosze....nie równaj do tych słabszych, równa się zawsze w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miesiecznie 2000 zl odkladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dlaczego tak mało zarabiasz? To, że nie masz wielu wydatków to Twoja sprawa, ale zarobki masz bardzo niskie. I nie zakładaj, że nigdy nie będziesz miał rodziny, dzieci, bo tego nie możesz być pewnym. Szczególnie, że piszesz, że zadna Cię nie che. A może zechce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979

To gdzie ty pracujesz że zarabiasz 1800 jak ja jestem ochroniarzem na recepcji i zarabiam 2500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huk

a co to jest wielkiego wydac w ciagu miesiaca tysiaka na przyjemnosci? wizyta w fajnej restauracji to juz niemal stowka na raz, utrzymanie i ubezpieczenie samochodu, czasem moze jakis wyjazd i hotel, ciuchy dobrej jakosci tez tanie nie sa, fryzjer, jakis kosmetyk, film, teatr, wystawa... grosz sie rozchodzi niespodziewanie szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×