Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Natalia napisał:

Ughh, nic tylko współczuć polskim Męzczyznom że muszą się męczyć z tymi podludźmi zwanymi polkami, normalnie mi wstyd za te wywłoki siedzące na tym forum, które nie mają nic lepszego do roboty tylko obrażać męzczyzn tylko dlatego że wybrały sobie patusa który je poniewierał i teraz psioczą na wszystkich. Ułomne toto, nic dziwnego ze na całym swiecie polki uchodzą za najgłupsze i najłatwiejsze dziewczyny.

a ty sobie manipulancie udawaj kobiete hehe typowe psychopatyczne zachowanie facecikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Natalia napisał:

Ughh, nic tylko współczuć polskim Męzczyznom że muszą się męczyć z tymi podludźmi zwanymi polkami, normalnie mi wstyd za te wywłoki siedzące na tym forum, które nie mają nic lepszego do roboty tylko obrażać męzczyzn tylko dlatego że wybrały sobie patusa który je poniewierał i teraz psioczą na wszystkich. Ułomne toto, nic dziwnego ze na całym swiecie polki uchodzą za najgłupsze i najłatwiejsze dziewczyny.

a ty sobie manipulancie udawaj kobiete hehe typowe psychopatyczne zachowanie facecikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xqwzs

Idźcie już spać tępe polki, nikt nie czyta was. Żałosne śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość xqwzs napisał:

Idźcie już spać tępe polki, nikt nie czyta was. Żałosne śmieci.

ty czytasz, tzn jestes nikim 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

masz 100 tematow w stylu kobiety to k u r w y jak chcesz to zaloz sobie ojeny straszne

Nie jestem facetem , odpowiadam na konkretne wypowiedzi a ty sie rzucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
Dnia 21.11.2019 o 19:18, Gość Gość napisał:

Niestety Autorka ma rację. 

Większość mężczyzn to brudasy, mamisynki, nieudacznicy, alfonsi...

Kobiety na prawdę są szczęśliwsze jak są same.

Zgadzam się taka prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
26 minut temu, Gość gosc napisał:

bla bla bla nie wiem po co czujesz potrzebe tu pisac jak nikt tu nie chce z mezczyznami gadac????? czemu ta plec nie zniknie z tego swiata?

Wole zebys ty zniknela a od mojego ukochanego sie od.pierd.ol wariatko zmutowana, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Xxxx napisał:

Wole zebys ty zniknela a od mojego ukochanego sie od.pierd.ol wariatko zmutowana, 

mam w dupie twojego ukochanego moglby dla mnie nie istniec i tyle tak jak wiekszosc mezczyzn. nie wiem co sie rzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

mam w dupie twojego ukochanego moglby dla mnie nie istniec i tyle tak jak wiekszosc mezczyzn. nie wiem co sie rzucac.

Wyrazilas zyczenie zeby cala meska plec zniknela bo jestes pierd.olnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Xxxx napisał:

Wyrazilas zyczenie zeby cala meska plec zniknela bo jestes pierd.olnieta

no i ok ty tez jestes jakas dziwna bo to tak przezywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Co cie obchodza faceci ktorych nie znasz I ktorzy maja ciebie w dupie, zyj swoim zyciem I nie lej jadu na innych bo ci zle, I nie zadawaj durnych pytan czemu plec meska nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Xxxx napisał:

Wyrazilas zyczenie zeby cala meska plec zniknela bo jestes pierd.olnieta

ale emocje zeby tak przeklinac az przez jakas anonke z neta masakra. mozna sobie pieprzyc bzdury od tego jest internet nie posrajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxx napisał:

Co cie obchodza faceci ktorych nie znasz I ktorzy maja ciebie w dupie, zyj swoim zyciem I nie lej jadu na innych bo ci zle, I nie zadawaj durnych pytan czemu plec meska nie zniknie

a co cie obchodzi ze ktos sobie leje jad bo mu zle i zadaje pytania. Jaki ty na to masz wplyw. bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

no i ok ty tez jestes jakas dziwna bo to tak przezywasz.

Co przezywam? Biore udzial w wymianie komentarzy I nie mam spolegliwosci wobec jadowitych, zawsze odpowiem tym samym bo razi mnie wasza brzydota wewnetrzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a co cie obchodzi ze ktos sobie leje jad bo mu zle i zadaje pytania. Jaki ty na to masz wplyw. bez sensu. 

A co cie obchodzi moja reakcja? Tobie odpowiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Xxxx napisał:

A co cie obchodzi moja reakcja? Tobie odpowiadam?

jak ktos chce byc "brzydki wewnetrznie" to niech sobie bedzie, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Zadaje pytanie wiec odpowiadam tym samym jezykiem, masz z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jak ktos chce byc "brzydki wewnetrznie" to niech sobie bedzie, jego sprawa.

Moja sprawa czy chce odpowiedziec nie twoja, a za malo wiesz zeby mnie wyciszac, atakuje su.ki od zawsze, bo taka moja misja, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Xxxx napisał:

Moja sprawa czy chce odpowiedziec nie twoja, a za malo wiesz zeby mnie wyciszac, atakuje su.ki od zawsze, bo taka moja misja, pasuje?

no to sobie miej misje ok jak cie to bawi ciebie nikt osobiscie nie atakowal a ty sie rzucasz w ogole z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
Dnia 21.11.2019 o 22:18, Gość faceci to ścierwa napisał:

faceci są z kobietami tylko dla seksu i żeby im sprzątały mężczyźni nie uważają kobiet za ludzi

Taka prawda. Ważne by im było dobrze! 

Spójrzcie. Jak mąż staje się np niepełnosprawny to częściej żona się nim opiekuje, a jak żona to facet nie raz ja zostawi (w moim otoczeniu wszyscy faceci zostawili swoją kobietę jak podupadła na zdrowiu) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxx napisał:

Moja sprawa czy chce odpowiedziec nie twoja, a za malo wiesz zeby mnie wyciszac, atakuje su.ki od zawsze, bo taka moja misja, pasuje?

zreszta wiesz co, jak jestes kobieta to nie bede sie z toba klocic 🙂 atakuj ... takie jak ja, i tak bardziej cie szanuej bo jestes kobieta 🙂tak sobie dogryzamy ale nic do ciebie nie mam, myslisz inaczej, ok, ale jak jestes kobieta to jakos to przezyje. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

no to sobie miej misje ok jak cie to bawi ciebie nikt osobiscie nie atakowal a ty sie rzucasz w ogole z dupy.

Nie musi osobiscie, liczy sie ogol dla mnie, nie wpadlas na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

zreszta wiesz co, jak jestes kobieta to nie bede sie z toba klocic 🙂 atakuj ... takie jak ja, i tak bardziej cie szanuej bo jestes kobieta 🙂tak sobie dogryzamy ale nic do ciebie nie mam, myslisz inaczej, ok, ale jak jestes kobieta to jakos to przezyje. dobranoc.

Nie jestem lasa na mile slowa, oceniasz cala plec jak dzieciak, wiec uslyszysz co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego jestem  z moim mężem tyle lat,  to bardzo długi staż. Na początku były randki przez 2 lata , po roku rozstanie z mojej winy ,nie byłam pewna swoich uczuć do niego. Miną miesiąc  może trochę więcej ,napisałam list  do niego bo to zerwanie uświadomiło mi ,że nie potrafię bez niego żyć. Nie było między nami innej osoby, która by to popsuła. To moje wątpliwości sprawiły ,że zerwałam ,miałam 17 lat. Dziś mam 47 lat i kocham go nadal. Ne piszcie ,że na pewno miał jakieś kochanki , bo tryb pracy ciężki  i na czas zawsze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Jak my znikniemy to kto wam wyprodukuje np. sprzęt RTV/AGD, samochody, wyniesie z domu coś ciężkiego, kto pójdzie do ciężkiej i niebezpiecznej pracy. Podejmiecie się ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak

Po przeczytaniu tego tematu zastanawiam się, dlaczego mężczyźni są z kobietami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×