Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gasp! Czy to dlatego PiS nie wygrywa w Warszawie? Szkoda im robić kampanię, bo żal im menelom czychającym na każdej ulicy dawać 5 złotych przy każdym spacerze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znalazłam jeszcze danych z Polski, ale znajdę. 

Naukowcy z kilku szwedzkich uniwersytetów przeanalizowali każde morderstwo zarejestrowane w Szwecji w przeciągu ostatnich 3 dekad. Ze zgromadzonych danych wynika, że mężczyźni dopuścili się 90 proc. wszystkich morderstw, a kobiety tylko 10 proc. Oznacza to, że mężczyzna zabił w 9 na każde 10 odnotowanych morderstw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobra cipcia, a teraz pytanie czy te 15 tys bilo kobiety czy między sobą raczej. Bo bójka np   wymaga aktywnego działania wszystkich uczestnikow. A poza tym jak się faceci bo ja między sobą to chyba nie twój problem. I podejrzany to nie oskarżony. 

aha jesteś upośledzony

Podejrzani o zgwałcenie rok 2008

kobiety : 7

mężczyźni: 1.014

 

i co ty na to zaczniesz coś ględzić np. że 6 letnie dziecko samo tego chciało czy co chory popaprańcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie znalazłam jeszcze danych z Polski, ale znajdę. 

Naukowcy z kilku szwedzkich uniwersytetów przeanalizowali każde morderstwo zarejestrowane w Szwecji w przeciągu ostatnich 3 dekad. Ze zgromadzonych danych wynika, że mężczyźni dopuścili się 90 proc. wszystkich morderstw, a kobiety tylko 10 proc. Oznacza to, że mężczyzna zabił w 9 na każde 10 odnotowanych morderstw. 

Ok tylko kwestia tego że faceci zabijają się między sobą, co Ciebie powinno cieszyć. Ponadto ilu z nich to rodowici Szwedzi tak naprawde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, VKE napisał:

Przodujecie w prostytucji i nastoletnich ciążach, a także fałszywych oskarżeniach, no ale to 'kwiatkowe' złe statystyki.

A wy jako klienci prostytutek. Ciążę to sprawka kobiety i mężczyzny, a to, że dorosły facet jest głupi jak nastolatka to niby o was dobrze świadczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość faceci to ścierwa napisał:

aha jesteś upośledzony

Podejrzani o zgwałcenie rok 2008

kobiety : 7

mężczyźni: 1.014

 

i co ty na to zaczniesz coś ględzić np. że 6 letnie dziecko samo tego chciało czy co chory popaprańcu ?

Autorko w tym pokoleniu sie to nie zmieni, ze sa ...ani mezczyzni, dobrze ze to sie powoli zmienia, wielu jest inceli tzn kobiety omijaja juz facetow to takie zryte jednosci po prostu poumieraja i zostana normalniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A wy jako klienci prostytutek. Ciążę to sprawka kobiety i mężczyzny, a to, że dorosły facet jest głupi jak nastolatka to niby o was dobrze świadczy? 

Ciąża to sprawa mężczyzny jak trzeba zapłacić za aborcję albo pakować alimenty, a biedne kobiety są zawsze tylko pasywnymi ofiarami, skąd ona mogła wiedzieć że seks prowadzi do ciąży, dajcie jej NATYCHMIAST uniknąć konsekwerncji. 

 

'Klienci prostytutek'. Jak kobieta coś źle robi, to przez faceta, jak facet coś źle robi, to przez faceta. Jak facet narzeka na kobiety, to jest głupim incelem i misogynem, jak kobieta narzeka na facetów, jest oświeconym guru, przedwieczną stolicą mądrości i ostoją tego co dobre wśród ludzkości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

aha jesteś upośledzony

Podejrzani o zgwałcenie rok 2008

kobiety : 7

mężczyźni: 1.014

 

i co ty na to zaczniesz coś ględzić np. że 6 letnie dziecko samo tego chciało czy co chory popaprańcu ?

Raczej zastanawia mnie kogo zgwałciło tych 7 kobiet. Poza tym nie pruj na mnie mordy z wyzwiskami bo jak wklejasz statystykę to chociaż przeczytaj co tam jest i zrozum to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tytułowe 3% to ilość osadzonych w polskich więzieniach kobiet w stosunku do ogółu więźniów. Oznacza to, że na 100 więźniów tylko 3 to kobiety, a to z kolei, że sprawcami około 97% procent przestępstw są mężczyźni - dane zaskakujące jeśli weźmie się pod uwagę, że kobiety stanowią połowę populacji.

Morderstwa, pobicia, gwałty, rozboje, wymuszenia, kradzieże, oszustwa, agresywne zachowania, demolki miast i rozróby po meczach, etc., - wszystko to dzieło mężczyzn.

Mamy zatem "normalną" połowę populacji (kobiety) i drugą agresywną (męską), która jest źródłem 97 % ogółu patologii.

Być może odpowiedź na pytanie "dlaczego tyle niegodziwości i zwyrodnienia w naszych ludzkich działaniach i całej historii" zawiera się właśnie w tych danych...

BTW, pytanie o procent kobiet w polskich więzieniach zadałem kilku osobom, i co ciekawe, żadna nawet nie zbliżyła się do porawnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

aha jesteś upośledzony

Już ustaliliśmy, że to ty jesteś upośledzona, nigdy nie poznałaś żadnego normalnego faceta bo nie odróżniłabyś go od kamienia przy drodze, nienawidzisz ojca i innych mężczyzn z niewyjaśnionych przyczyn, i zamiast mieć jakiekolwiek doświadczenia wolisz szukać statystyk w internecie, a twoją metodą dyskusji jest to samo jechanie za które innych krytykujesz, a nawet gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wy jako klienci prostytutek. Ciążę to sprawka kobiety i mężczyzny, a to, że dorosły facet jest głupi jak nastolatka to niby o was dobrze świadczy? 

Hmm, czyli idac twoim tokiem to gwalcenie chlopcow i mordowanie i bicue facetow powinno byc ok bo i tak wszyscy to przyszli gwałciciele,pijacy , mordercy wiec czesc statystyk powinna cię zachwycać że sami siebie eliminują. To po co je przytaczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, VKE napisał:

Ciąża to sprawa mężczyzny jak trzeba zapłacić za aborcję albo pakować alimenty, a biedne kobiety są zawsze tylko pasywnymi ofiarami, skąd ona mogła wiedzieć że seks prowadzi do ciąży, dajcie jej NATYCHMIAST uniknąć konsekwerncji. 

Nie, za niechcianą ciążę oboje są odpowiedzialni,  przerasta cię ten fakt? Nie pisałam, że tylko mężczyźni i nie zrobiłam ofiar z kobiet. Nie wciskaj mi swojego subiektywizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hmm, czyli idac twoim tokiem to gwalcenie chlopcow i mordowanie i bicue facetow powinno byc ok bo i tak wszyscy to przyszli gwałciciele,pijacy , mordercy wiec czesc statystyk powinna cię zachwycać że sami siebie eliminują. To po co je przytaczasz

Po to by uświadomić, że rządzicie w złych statystykach, powód napisałam w pierwszym swoim poście (nie jestem autorką wątku). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Raczej zastanawia mnie kogo zgwałciło tych 7 kobiet. Poza tym nie pruj na mnie mordy z wyzwiskami bo jak wklejasz statystykę to chociaż przeczytaj co tam jest i zrozum to.

Widać da się zgwałcić będąc kobietą, a myslałes, że prawie żadna tego nie robi tylko dlatego, że się nie da? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zgadzam sie w wielu rzeczach, koniec z wyrozumialoscia wobec przemocy, ja tam mam gdzies wiekszosc mezczyzn, kasa, seks, wladza, a walic was. niech sie ubijaja w wojnach, omijam ich, byle mnie ktos nie zgwalcil, juz mi to raz zagrozilo, ale meskie scierwo dostalo gazem pieprzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

zgadzam sie w wielu rzeczach, koniec z wyrozumialoscia wobec przemocy, ja tam mam gdzies wiekszosc mezczyzn, kasa, seks, wladza, a walic was. niech sie ubijaja w wojnach, omijam ich, byle mnie ktos nie zgwalcil, juz mi to raz zagrozilo, ale meskie scierwo dostalo gazem pieprzowym.

Miałam to samo, polecam gaz w żelu, facet upadł na ziemię jak po dobrym ciosie, efekt mnie miło zaskoczył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Gość Gość napisał:

Tytułowe 3% to ilość osadzonych w polskich więzieniach kobiet w stosunku do ogółu więźniów. Oznacza to, że na 100 więźniów tylko 3 to kobiety, a to z kolei, że sprawcami około 97% procent przestępstw są mężczyźni - dane zaskakujące jeśli weźmie się pod uwagę, że kobiety stanowią połowę populacji.

A ponieważ około 1 na 7 policjantów to kobieta, to 85.7% walczenia z przestępczością to zasługa mężczyzn. 

12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie, za niechcianą ciążę oboje są odpowiedzialni,  przerasta cię ten fakt? Nie pisałam, że tylko mężczyźni i nie zrobiłam ofiar z kobiet. Nie wciskaj mi swojego subiektywizmu. 

Każdy wasz post opiera się na udawaniu, że jesteście czystymi, niewinnymi istotkami odpowiedzialnymi za 100% dobra i 0% zła na świecie. Chciałybyście, żeby każdy przyznał się do bycia w 100% identycznym ze wszystkimi zwyrolami, bo dzieli z nimi typ przyrodzenia, i dobiero jak to zrobi, łaskawie przyznacie, że 'też macie wady', nigdy ich nie precyzując, by uniknąć krytyki i presji do pracowania nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widać da się zgwałcić będąc kobietą, a myslałes, że prawie żadna tego nie robi tylko dlatego, że się nie da? 

nie myslałeś a myslałaś, jestem kobieta i wiem ze sie da, np jest metoda usztywnienia członka poprzez wepchniecie do niego cienkiego wkładu do długopisu, sorry lala, ale nie każdy jest głupi  i nic nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty

Kobietom bardzo często wierzy się na słowo, dlatego często nie ponoszą one odpowiedzialności za swoje czyny lub otrzymują o wiele niższe kary. A mężczyzna - wystarczy, że kobieta powie, że została zgwałcona, a ten, którego oskarży, od razu jest piętnowany i ma zniszczone życie, bez dowodów, bez wyroku, nic. Wystarczy, że kobieta powie. Bo przecież kobiety nie mogą kłamać. A potem, jak się okazuje, że był niewinny, to żadnych przeprosin, nic - każdy zapomina o sprawie, a mężczyzna wciąż ma łatkę gwałciciela, nie może znaleźć pracy, a ludzie się od niego odwracają.

Ponadto to kobiety częściej niszczą mężczyznom życie, kiedy są w małżeństwie, ciągle wyżywając się na nich, rozwodząc i ograniczając kontakty z dziećmi. 70% wniosków o rozwód w Polsce zostało złożonych przez kobiety - i to nie wina mężczyzn, to wam ciągle coś nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
2 minuty temu, VKE napisał:

 

A ponieważ około 1 na 7 policjantów to kobieta, to 85.7% walczenia z przestępczością to zasługa mężczyzn. 

Każdy wasz post opiera się na udawaniu, że jesteście czystymi, niewinnymi istotkami odpowiedzialnymi za 100% dobra i 0% zła na świecie. Chciałybyście, żeby każdy przyznał się do bycia w 100% identycznym ze wszystkimi zwyrolami, bo dzieli z nimi typ przyrodzenia, i dobiero jak to zrobi, łaskawie przyznacie, że 'też macie wady', nigdy ich nie precyzując, by uniknąć krytyki i presji do pracowania nad sobą. 

Bzdura, w statystykach podajemy też ilość przestępczyń, nie udajemy, że nie ma takich,wiec jakie 100 procent dobra? Ty myślisz logicznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ewyrobionych zwodzi na manowce

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Po to by uświadomić, że rządzicie w złych statystykach, powód napisałam w pierwszym swoim poście (nie jestem autorką wątku). 

statystyka to taka k..., która niewyrobionych lubi zwodzić na manowce. Bo ok, większość przestępców rto mężczyźni, jednak  osadzeni w więzieniach i tak stanowią ledwie odsetek społeczeństwa, w tym również tylko odsetek mężczyzn, z których większość nigdy nie trafi  nawet na komisariat, bo nie bedzie do tego żadnego powodu. Waszym problemem dziewuchy jest to ze nie  dostrzegacie ze społeczeństwo głownie składa sie z zupełnie zwykłych i spokojnych ludzi  i wbrew waszym wyobrażeniom nie kazdy nap...ala babę , nie napada na ulicy i nie gwałci. Bo gdyby było inaczej to już by was pare tysięcy zaliczyło w krzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
2 minuty temu, Gość fakty napisał:

Kobietom bardzo często wierzy się na słowo, dlatego często nie ponoszą one odpowiedzialności za swoje czyny lub otrzymują o wiele niższe kary. A mężczyzna - wystarczy, że kobieta powie, że została zgwałcona, a ten, którego oskarży, od razu jest piętnowany i ma zniszczone życie, bez dowodów, bez wyroku, nic. Wystarczy, że kobieta powie. Bo przecież kobiety nie mogą kłamać. A potem, jak się okazuje, że był niewinny, to żadnych przeprosin, nic - każdy zapomina o sprawie, a mężczyzna wciąż ma łatkę gwałciciela, nie może znaleźć pracy, a ludzie się od niego odwracają.

Ponadto to kobiety częściej niszczą mężczyznom życie, kiedy są w małżeństwie, ciągle wyżywając się na nich, rozwodząc i ograniczając kontakty z dziećmi. 70% wniosków o rozwód w Polsce zostało złożonych przez kobiety - i to nie wina mężczyzn, to wam ciągle coś nie odpowiada.

A to już tylko twoje zdanie, więc reszty nie czytam. Równie dobrze możesz napisać, że po środzie jest piątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ewyrobionych zwodzi na manowce

statystyka to taka k..., która niewyrobionych lubi zwodzić na manowce. Bo ok, większość przestępców rto mężczyźni, jednak  osadzeni w więzieniach i tak stanowią ledwie odsetek społeczeństwa, w tym również tylko odsetek mężczyzn, z których większość nigdy nie trafi  nawet na komisariat, bo nie bedzie do tego żadnego powodu. Waszym problemem dziewuchy jest to ze nie  dostrzegacie ze społeczeństwo głownie składa sie z zupełnie zwykłych i spokojnych ludzi  i wbrew waszym wyobrażeniom nie kazdy nap...ala babę , nie napada na ulicy i nie gwałci. Bo gdyby było inaczej to już by was pare tysięcy zaliczyło w krzakach

To nauka w przeciwieństwie do subiektywnych odczuć tudzież pobożnych życzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość fakty napisał:

 

Ponadto to kobiety częściej niszczą mężczyznom życie, kiedy są w małżeństwie, ciągle wyżywając się na nich, rozwodząc i ograniczając kontakty z dziećmi. 70% wniosków o rozwód w Polsce zostało złożonych przez kobiety - i to nie wina mężczyzn, to wam ciągle coś nie odpowiada.

ale wież ze nie da sie ciągle rozwodzić z tym samym mężem, raz sie rozwiedziesz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosciowa napisał:

To nauka w przeciwieństwie do subiektywnych odczuć tudzież pobożnych życzeń. 

ale trzeba umieć ją interpretować, a ty tego nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosciowa napisał:

To nauka w przeciwieństwie do subiektywnych odczuć tudzież pobożnych życzeń. 

no ale skoro  tak, to ilu już ciebie napadło, zgwałciło i pobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale trzeba umieć ją interpretować, a ty tego nie umiesz

liczby sa jednoznaczne, nad czym tu jeszcze filozofowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

liczby sa jednoznaczne, nad czym tu jeszcze filozofowac?

no ok, to powinien już ciebie zaliczyć każdy sasiad, przechodzień , sprzedawca, nauczyciel, listonosz, kolega ze szkoły. Jak do tego nie doszło to dlaczego- faceci wyjechali z miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy w ogole mezczyzni maja dusze czy kobiety chca w to wierzyc i same siebie oszukuja,tak sie czasem zastanawiam. Bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
6 minut temu, Gość Gosciowa napisał:

A to już tylko twoje zdanie, więc reszty nie czytam. Równie dobrze możesz napisać, że po środzie jest piątek. 

Tak samo, jak twoja opinia o mężczyznach. A mimo to czytamy twoje wypociny i się do nich odnosimy.

Choć akurat nie do końca, to co piszę, nie jest moją opinią, a faktem. Gdybyś przeczytała, to byś wiedziała. No ale jesteś zaślepiona i nie potrafisz przeczytać niczego, co jest niezgodne z twoim wyobrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×