Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość faceci są dziwni

generalnie im głupsza kobieta tym bardziej marzy o małżeństwie, serio jakie są zalety z małżeństwa czy któraś kobieta jest w stanie mi to wyjaśnić ? no czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłopcy powinni być ksstrowani po urodzeniu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Zgadzam się z autorką... faceci to same problemy. Ostatnio np. wyszłyśmy z koleżankami na babską imprezę, popiłyśmy, potańczyłyśmy, było wesoło, bez awantur, a jak idziemy z facetami, to zawsze jest jakaś afera, ktoś się pokłóci, ktoś płacze, fochy ...no dramat. Myslę nad rozstaniem z moim, bo mnie wkurza okropnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

niestety pieprzycie z tym brakiem wzorców bo jedyna znacząca różnica między populacją przestępców a ludźmi 'normalnymi' to ponad 10 niższe IQ, częstsze ADHD i inne zaburzenia masa ludzi z patologii nie wyrasta na przestępców a masa przestępców jest z tzw. dobrych domów i miało niby wzorce

I każdy z nich miał matke co ewidentnie dowodzi że każdy facet urodzony przez kobietę to potencjalne zło. Czyli problem w pochodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalety z małżeństwa.

- miłość

- rodzina,dzieci, wnuki.

- możliwość wicia gniazda, samej sobie to nie daje tyle radości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutomian

faceci uwielbiają niszczyć, kochają śmierć, destrukcja leży w ich naturze,mają znacznie niższy poziom serotoniny w mózgu stądsą slabsi psychicznie i bardziej impulsywni, agresywni, częściej się zabijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutomian

o tym jest nawet w książkach... dosłowny cytat:

"Osobniki płci męskiej przez całe życie zmagają się z przyrodzonym upośledzeniem"

cytat z książki Zbrodnia rodzi się w mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964

Duża większość mężczyzn również ratuje życie, pracuje w policji, straży pożarnej, pogotowiu, są ratownikami, ryzykuje zdrowie, życie w najniebezpieczniejszych zawodach itd.  

Ja tam kocham żonę i maleńkiego synka, prędzej oddałbym życie za nich niż skrzywdził, jak sporo ilość mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu
3 godziny temu, Gość glutomian napisał:

faceci uwielbiają niszczyć, kochają śmierć, destrukcja leży w ich naturze,mają znacznie niższy poziom serotoniny w mózgu stądsą slabsi psychicznie i bardziej impulsywni, agresywni, częściej się zabijają

Mam w pracy agresywne impulsywne baby, jadowite zawistne, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość Uuuu napisał:

Mam w pracy agresywne impulsywne baby, jadowite zawistne, 

a sa takie przez rywalizacje bo wyprano im mozgi ze kazda musi byc sluzaca i miec dzieci bo baby to konformistki tego nie lubie w swojej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość faceci są dziwni napisał:

generalnie im głupsza kobieta tym bardziej marzy o małżeństwie, serio jakie są zalety z małżeństwa czy któraś kobieta jest w stanie mi to wyjaśnić ? no czekam

tez tego nie wiem, najgorsze ze same kobiety kobietom wpychaja na sile, zeby poznaly oblesnego osobnika ze smierdzacym ogorem i potencjalnego morderce bo one same musza sie z tym uzerac na codzien to inne tez musza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest wszedzie wokol propaganda ze tylko bycie w hetero zwiazku sie liczy wpycha sie to wszedzie kobietom az do porzygu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jest wszedzie wokol propaganda ze tylko bycie w hetero zwiazku sie liczy wpycha sie to wszedzie kobietom az do porzygu

Bzdury baba samotna dostaje ...ca, a dziecko miec musi bo sie nudzi, tylko jednostki lubia byc same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
6 minut temu, Gość gosc napisał:

tez tego nie wiem, najgorsze ze same kobiety kobietom wpychaja na sile, zeby poznaly oblesnego osobnika ze smierdzacym ogorem i potencjalnego morderce bo one same musza sie z tym uzerac na codzien to inne tez musza

Milosc dla wybranych, reszta to niewolnicy swoich obaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxx napisał:

Bzdury baba samotna dostaje ...ca, a dziecko miec musi bo sie nudzi, tylko jednostki lubia byc same

a baba to nie jednostka? kazda inna i moze by niektorzy uszanowali i nie zagladali kazdej do majtek jak do wlasnosci panstwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a baba to nie jednostka? kazda inna i moze by niektorzy uszanowali i nie zagladali kazdej do majtek jak do wlasnosci panstwowej.

Tylko jednostki" bez wzgledu na plec, co to za pytania, a po co sie spowiadasz innym? Jestes ulegla niewolnica ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Xxxx napisał:

Tylko jednostki" bez wzgledu na plec, co to za pytania, a po co sie spowiadasz innym? Jestes ulegla niewolnica ? 

a tobie o uj chodzi? jara cie ponizanie innych? p ieprz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a tobie o uj chodzi? jara cie ponizanie innych? p ieprz sie

Ponizanie widzisz w swojej chorej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
2 minuty temu, Gość Xxxx napisał:

Ponizanie widzisz w swojej chorej glowie

Poza tym kto atakuje jednostke ze wzgledu na plec, niech spodziewa sie tego samego w odpowiedzi, udajesz ze nie wiesz co bylo wysmarowane wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Xxxx napisał:

Poza tym kto atakuje jednostke ze wzgledu na plec, niech spodziewa sie tego samego w odpowiedzi, udajesz ze nie wiesz co bylo wysmarowane wczesniej?

masz 100 tematow w stylu kobiety to k u r w y jak chcesz to zaloz sobie ojeny straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

masz 100 tematow w stylu kobiety to k u r w y jak chcesz to zaloz sobie ojeny straszne

kobiety przynajmniej umieja z klasa obrazic a nie tylko ...y i ...y jakby lepszego slowa nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

kobiety przynajmniej umieja z klasa obrazic a nie tylko ...y i ...y jakby lepszego slowa nie bylo.

No widać jak z klasą obrażają XD Wy baby to naprawdę macie wrodzone upośledzenie umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

No widać jak z klasą obrażają XD Wy baby to naprawdę macie wrodzone upośledzenie umysłowe.

bla bla bla nie wiem po co czujesz potrzebe tu pisac jak nikt tu nie chce z mezczyznami gadac????? czemu ta plec nie zniknie z tego swiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to ścierwa

I ten temat tylko pokazuje, ze baby to nic nie znaczące scierwa nadajace się tylko do opróżnienia jąder bo do innych rzeczy to się kompletnie nie nadają. Są głupsze od najgłupszego menela józka spod monopolowego, ale agresją i buractwem to przewyższają męzczyzn, co autorka i faceci to ścierwa dobitnie to okazały. Was baby to powinno się zamykać w specjalnych zakładach w których byłybyście używane do rozrodu...a w sumie nie bo jeszcze wiecej tępych babiszonów z umysłowym ...oleniem się urodzi. Poza tym wy polki jesteście strasznie brzydkie, jak połączenie mrówkojada z mopsem i tapirem, jak normalny mezczyzna moze się do was zblizać?! o.O

Korwin ma rację z tym, ze jesteście głupsze od męzczyzn, a z takimz achowaniem i brakiem logiki jakie prezentujecie to ja sie nie dziwię czemu jesteście traktowanie jak ścierwo i męzczyźni (lepszy gatunek człowieka) nie mają wiecej ochoty się z wami zadawać.Niedawno przydzwoniłem takim k u r e w k o m w mordy bo zachowywały się jak te chore psychicznie ...ki mizo, faceci bla bla bla i autorka tematu, nawet z łapami sie rzucały. Miło było patrzeć jak beczą i trzymają sie za zakrwawione ryje. A teraz żegnam i życzę wam ciężkiego pobicia, najlepiej z ręki innej upośledzonej prymitywki. Narazka ścierki :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to ścierwa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

bla bla bla nie wiem po co czujesz potrzebe tu pisac jak nikt tu nie chce z mezczyznami gadac????? czemu ta plec nie zniknie z tego swiata?

No własnie, czemu wy tępe ścierki nie znikniecie? Jesteście bezużyteczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

bla bla bla nie wiem po co czujesz potrzebe tu pisac jak nikt tu nie chce z mezczyznami gadac????? czemu ta plec nie zniknie z tego swiata?

blablablablabla więcej znaków zapytania sie nie dało? Jaka ty jesteś żałosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość baby to ścierwa napisał:

I ten temat tylko pokazuje, ze baby to nic nie znaczące scierwa nadajace się tylko do opróżnienia jąder bo do innych rzeczy to się kompletnie nie nadają. Są głupsze od najgłupszego menela józka spod monopolowego, ale agresją i buractwem to przewyższają męzczyzn, co autorka i faceci to ścierwa dobitnie to okazały. Was baby to powinno się zamykać w specjalnych zakładach w których byłybyście używane do rozrodu...a w sumie nie bo jeszcze wiecej tępych babiszonów z umysłowym ...oleniem się urodzi. Poza tym wy polki jesteście strasznie brzydkie, jak połączenie mrówkojada z mopsem i tapirem, jak normalny mezczyzna moze się do was zblizać?! o.O

Korwin ma rację z tym, ze jesteście głupsze od męzczyzn, a z takimz achowaniem i brakiem logiki jakie prezentujecie to ja sie nie dziwię czemu jesteście traktowanie jak ścierwo i męzczyźni (lepszy gatunek człowieka) nie mają wiecej ochoty się z wami zadawać.Niedawno przydzwoniłem takim k u r e w k o m w mordy bo zachowywały się jak te chore psychicznie ...ki mizo, faceci bla bla bla i autorka tematu, nawet z łapami sie rzucały. Miło było patrzeć jak beczą i trzymają sie za zakrwawione ryje. A teraz żegnam i życzę wam ciężkiego pobicia, najlepiej z ręki innej upośledzonej prymitywki. Narazka ścierki :3

hahah tylko udowodniles ze jestes smieciem. 🙂  juz i tak to wiedzialysmy a zreszta produkowac sie nie chce to do was nalezy bo ja ... na takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zalety z małżeństwa.

- miłość

- rodzina,dzieci, wnuki.

- możliwość wicia gniazda, samej sobie to nie daje tyle radości. 

Z perspektywy mężczyzny:

- brak miłości

- rozwód i ograniczanie kontaktów z dziećmi przez matkę

- wicie gniazda kończy się wiecznym narzekaniem kobiety na mężczyznę, niszczeniem go psychicznie, a potem rozwodem i dalszym niszczeniem poprzez wspomniane ograniczanie kontaktów z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chce sie to omijac a wszedzie sie to meskie gunwo wtryni, beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ughh, nic tylko współczuć polskim Męzczyznom że muszą się męczyć z tymi podludźmi zwanymi polkami, normalnie mi wstyd za te wywłoki siedzące na tym forum, które nie mają nic lepszego do roboty tylko obrażać męzczyzn tylko dlatego że wybrały sobie patusa który je poniewierał i teraz psioczą na wszystkich. Ułomne toto, nic dziwnego ze na całym swiecie polki uchodzą za najgłupsze i najłatwiejsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×