Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

i nie s...iała małpo miałam normalne dzieciństwo ja przytaczam statystyki czego nie rozumiesz z tym swoim niedowładem umysłowym ?? jakiego angielskiego słowa nie kumasz,masz słownik to sprawdź

Szybko tracisz nerwy i robisz się agresywna. To diagnostyczne przy zaburzeniach psychicznych i emocjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, VKE napisał:

Ty jesteś moja droga zaburzona. Wpieprzasz statystyki z kraju w którym niezyjesz, o ludziach, którzy Cię nie dotyczą, żeby nakręcać sobie karuzelę czegoś, co uczyniłaś swoją krucjatą. A angielski znam lepiej od ciebie. 

 

Nie wiem czy ojciec cie bił albo gorzej. A jak nie ojciec, to partner. Współczuję jeśli tak. Ale najprawdopodobniej jesteś po prostu niezrównoważoną paranoiczką, której raz nie wyszło i teraz ma chorą potrzebę wybielenia swoich win w tym, poprzez wyszukiwanie wszystkich danych o złych facetach, żeby udowodnić sobie i najlepiej też innym, że wszyscy faceci są źli, albo po prostu jesteś małą, żałosną dziewczynką nie zdolną nawet chwili podołać presji życia i świata i wolisz krzyczeć że życie jest nieuczciwe a ci drudzy są be, bo nie stać cię na podniesienie po porażce nawet *jeden* raz, otrząśnięcie się, i zastanowienie co było problemem, bo najbardziej przeraża Cię myśl, że chociaż jego część była z Twojej winy.  

Jedno trzeba wam przyznać, w absolutnie wszystkich złych statystykach wygrywacie z kobietami. Może pokuszę się o wklejenie statystyk z więzień, albo o alkoholu mię czy narkotykach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

wy jesteście agresywni męskie popaprańce no stop na tym forum i 24/7 wyzywacie kobiety, mam ci odbyt wylizać czy co chora szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

przecież to waszym celem życia jest dręczenie kobiet my tylko się bronimy chore męskie jednostki

Ale kto Ciebie dręczy,chyba byś chciała,jakieś niespełnione marzenia czy coś. Prawdopodobnie każdy ma Ciebie zwyczajnie w Doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

przecież to waszym celem życia jest dręczenie kobiet my tylko się bronimy chore męskie jednostki

A powiedz mi, bardziej nienawidzisz swojego taty, że ma penisa, czy mamy, że spała z wrogiem i spłodziła Ciebie, a równocześnie przyciągnęła tylko taką klasę tatusia a nie inną?

Kogo obwiniasz za swoje żeńsko-incelowe życie? Mężczyzn z rodziny czy ogółem wszystkich? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość faceci to ścierwa napisał:

wy jesteście agresywni męskie popaprańce no stop na tym forum i 24/7 wyzywacie kobiety, mam ci odbyt wylizać czy co chora szmato

Ciekawa propozycja,lubisz to? To rozumiem że to wcześniej to taka gra wstępna byla🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

posługuje się tylko waszym męskim językiem, będąc miłą nikt jeszcze nic nie wygrał więc jestem agresywna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nawet tu na forum dla kobiet ci weszli autorko facety zeby cie gnebic a po c h u j tu mezczyzni wchodza? kobieta jak widzi meskie g o w n o to omija, niech sobie wyzywaja, tak czesto jest, za to jakis przemadrzaly facecik oczywiscie musi sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi, bardziej nienawidzisz swojego taty, że ma p*nisa, czy mamy, że spała z wrogiem i spłodziła Ciebie, a równocześnie przyciągnęła tylko taką klasę tatusia a nie inną?

Kogo obwiniasz za swoje żeńsko-incelowe życie? Mężczyzn z rodziny czy ogółem wszystkich? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość niestety nie kumam napisał:

No ja jak wychodzę z domu to wszędzie są pijaczki, alkoholicy i jacyś młodzi faceci na dopalaczach co się śmieją do siebie i inne dresy a jestem z Wawy

Pracuje w Warszawie i nie widzę wszędzie pijaczków........ Nie wiem gdzie chodzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
7 minut temu, VKE napisał:

I ponieważ jeden facet zaczął, to twoja mała dziewczęca główka już się jara, że możesz spróbować obwinić facetów wszystkich o wszystko, więc postanawiasz zabawiać się w jechanie ich praktycznie w dokładnie ten sam sposób w który paru trollów, zwyroli i przegrańców jedzie kobiety. 

 

Jednocześnie jesteś zbyt dużą hipokrytką, by zobaczyć jak sprowadzasz się do poziomu nie najgorszych, ale najbardziej *żałosnych* facetów, bo ty jesteś cacy. Ty jesteś kobietą. Tobie wolno. Przecież ty to robisz z pobudek szlachetnego, czystego kwiatka, i zdążyłaś poznać wszystkich mężczyzn ever. 

Jeden zaczął, wielu dołączyło. Jestem ciekawa czy byłeś tam i broniłe# kobiet tak jak tu mężczyzn? Miło by mnie to zaskoczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawa propozycja,lubisz to? To rozumiem że to wcześniej to taka gra wstępna byla🙂

typowy facecik, zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jedno trzeba wam przyznać, w absolutnie wszystkich złych statystykach wygrywacie z kobietami. Może pokuszę się o wklejenie statystyk z więzień, albo o alkoholu mię czy narkotykach. 

Kobiety nas zaraz dogonią w tych statystykach. Jedyne co was powstrzymywało, to strach przed tym, co ludzie powiedzą. Jesteście dużo bardziej wyrachowane, okrutne i bezlitosne niż my. Gdybyście były silniejsze fizycznie od mężczyzn, to świat wyglądałby jak w "Seksmisji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

posługuje się tylko waszym męskim językiem, będąc miłą nikt jeszcze nic nie wygrał więc jestem agresywna 

A i tak swiat i ludzie mają Ciebie w doopie, a my tylko się  z Tobą bawimy żeby za chwilę zapomnieć o tobie i twoich problemach że soba. Nawet nie traktujemy tego poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pracuje w Warszawie i nie widzę wszędzie pijaczków........ Nie wiem gdzie chodzisz. 

Trójkąt bermudzki na Pradze chyba🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa
36 minut temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

hehe dobrze że tu są takie co myślą podobnie 🙂

ale wciąż nas za mało, kobiety obudźcie się jak nie wierzycie szukajcie w statystykach jak chcecie konkretne dane to wam podam

Nie mysle podobnie, brzydze sie toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez nie wiem dlaczego kobiety sa z mezczyznami, chyba tylko dla kasy, osobiscie wole juz nie miec duzo kasy niz sie meczyc z facetem, ale moige zrozumiec. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

typowy facecik, zalosne

Jestem kobietą dlatego zaskakuje mnie jej pozadliwa propozycja pisania męskiego odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosciowa napisał:

Jeden zaczął, wielu dołączyło. Jestem ciekawa czy byłeś tam i broniłe# kobiet tak jak tu mężczyzn? Miło by mnie to zaskoczyło. 

Nie mam aż tylu postów, chcesz to zobacz historię, jest przynajmniej kilka przypadków gdzie bronię kobiet a krytykuję mężczyzn. jeszcze więcej z gościa "Gość VKE", ale postanowiłem unikać pisania z gościa żeby nikt się nie podszywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pracuje w Warszawie i nie widzę wszędzie pijaczków........ Nie wiem gdzie chodzisz. 

Ja mieszkam w Warszawie i widzę. Zapraszam codziennie  do parku przyszpitalnego na ul. Barskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jestem kobietą dlatego zaskakuje mnie jej pozadliwa propozycja pisania męskiego odbytu

Lizania. Mnie to brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

chcecie polskie statystyki wpiszcie przestępczość kobiet policja w google

bo minie wkleja linków zewnętrznych taki przedsmak:

Podejrzani o udział w bójce lub pobiciu rok 2012

kobiety: 1.565

mężczyźni: 15.817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem generalnie opinii, że podział między mężczyznami i kobietami został sztucznie wypompowany do zbyt wielkich rozmiarów w ciągu ostatnich lat, jesteśmy siebie warci, ciężko nam empatyzować lub zauważać własne wady, obie strony lubią marudzić na drugą i siebie wybielać, i że na tym forum jest stanowczo za dużo mężczyzn (a przynajmniej postów) o mentalności "to wszystko wina kobiet a ja chcę r*chać" i "kobieta nie-dziewica jest obrzydliwa". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mieszkam w Warszawie i widzę. Zapraszam codziennie  do parku przyszpitalnego na ul. Barskiej. 

cd. Zapraszam pod garaże przy ul. Drobiazg, biesiady meneli całą dobę, cadziennie, weź 5 zł. bo niejeden stracił tu zęby bo nie miał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jedno trzeba wam przyznać, w absolutnie wszystkich złych statystykach wygrywacie z kobietami. Może pokuszę się o wklejenie statystyk z więzień, albo o alkoholu mię czy narkotykach. 

Przodujecie w prostytucji i nastoletnich ciążach, a także fałszywych oskarżeniach, no ale to 'kwiatkowe' złe statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunt szczurów
4 godziny temu, Gość niestety nie kumam napisał:

Nie znam udanych małżeństw i nie jestem z patologii, po prostu udanych szczęśliwych małżeństw gdzie partnerzy się szanują to może 10% góra jak dla mnie mniej, większość stawia pozory. No ja jak wychodzę z domu to wszędzie są pijaczki, alkoholicy i jacyś młodzi faceci na dopalaczach co się śmieją do siebie i inne dresy a jestem z Wawy. Warszawa to patologia według Ciebie ?

Warszawa to mega patologia, jak każde duże lewackie miasto na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

chcecie polskie statystyki wpiszcie przestępczość kobiet policja w google

bo minie wkleja linków zewnętrznych taki przedsmak:

Podejrzani o udział w bójce lub pobiciu rok 2012

kobiety: 1.565

mężczyźni: 15.817

Dobra cipcia, a teraz pytanie czy te 15 tys bilo kobiety czy między sobą raczej. Bo bójka np   wymaga aktywnego działania wszystkich uczestnikow. A poza tym jak się faceci bo ja między sobą to chyba nie twój problem. I podejrzany to nie oskarżony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

cd. Zapraszam pod garaże przy ul. Drobiazg, biesiady meneli całą dobę, cadziennie, weź 5 zł. bo niejeden stracił tu zęby bo nie miał. 

Ale czy twoje garaże i park to cała Warszawa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, VKE napisał:

Przodujecie w prostytucji i nastoletnich ciążach, a także fałszywych oskarżeniach, no ale to 'kwiatkowe' złe statystyki.

I dzieciobojstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×