Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestety nie kumam

dlaczego kobiety są z mężczyznami

Polecane posty

Gość faceci to ścierwa

Facetów po prostu boli że już nie mogą trzymać żony w chałupie żeby spełniała jego zachcianki i była darmową służącą, że coraz częściej kobiety wyrażają swoje zdanie i widzą jak faceci się zachowują i nie tolerują tego, że mogą się rozwieść, że mogą mieć dobrze płatną pracę, że nie są już uzależnione finansowo od męża itd faceci chcieliby wrócić do lat 50 czy wcześniej no ale za późno, pogódźcie się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

no ok, to powinien już ciebie zaliczyć każdy sasiad, przechodzień , sprzedawca, nauczyciel, listonosz, kolega ze szkoły. Jak do tego nie doszło to dlaczego- faceci wyjechali z miasta?

liczby wykazuja pewne naturalne sklonnosci, mysli, 2 razy przezylam probe gwaltu, czyli zgwalcona niby nie bylam, ale proba była 🙂 bylam molestowana, nigdy nie wiesz co idioci na ulicy mysla, nie kazda mysl staje sie czynem, ale te sklonnosci u mezczyzn mnie brzydza 🙂 jest wielu potencjalnych gwalcicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
8 minut temu, Gość gość napisał:

ale wież ze nie da sie ciągle rozwodzić z tym samym mężem, raz sie rozwiedziesz i tyle

Tak. Ale wam rozwód nie wystarcza. Musicie dowalić jak najwyższe alimenty i ograniczać kontakty z dziećmi, byle tylko zniszczyć facetowi życie.

A to, że kobiety rzadziej widnieją w statystykach, jest spowodowane tym, że mężczyźni rzadko zgłaszają przemoc ze strony kobiety, bo niestety w tym kraju zostaliby wyśmiani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

liczby wykazuja pewne naturalne sklonnosci, mysli, 2 razy przezylam probe gwaltu, czyli zgwalcona niby nie bylam, ale proba była 🙂 bylam molestowana, nigdy nie wiesz co idioci na ulicy mysla, nie kazda mysl staje sie czynem, ale te sklonnosci u mezczyzn mnie brzydza 🙂 jest wielu potencjalnych gwalcicieli

a ja nigdy  nawet nie miałam cienia takiej próby  i co to dowodzi statystycznie? No myslimy , myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gosc napisał:

a czy w ogole mezczyzni maja dusze czy kobiety chca w to wierzyc i same siebie oszukuja,tak sie czasem zastanawiam. Bleee.

A o wyrzucaniu niemowląt na śmietnik i kastrowaniu, a potem katowaniu małych chłopców na śmierć przez matki słyszała?

 

To cecha indywidualna, nie 'płciowo zależna'. 

Mężczyźni składają się na największy procent osób najbardziej agresywnych i najmniej skłonnych do ugody. 

Ale szczerze mówiąc umywam od tego ręce. Zygać mi się chce próbójąc bronić osoby przewijające się od porządnych do ch*jowych przed dwójką osób z grupy przewijającej się od porządnych do ch*jowych z których jedna jest ...ym żeńskim incelem z frustracją, a druga po prostu już dokonała sądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa

ciekawe ile facetów zgwałciłoby dziecko gdyby nie było konsekwencji obawiam się że dramatycznie wysoka liczba 😞w końcu do dziś Islamiści żenią się i uprawiają seks z 12 latkami - to taki stan wyjściowy większości mężczyzn gdyby nie prawo pewnie by tak robili

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość fakty napisał:

Tak. Ale wam rozwód nie wystarcza. Musicie dowalić jak najwyższe alimenty i ograniczać kontakty z dziećmi, byle tylko zniszczyć facetowi życie.

A to, że kobiety rzadziej widnieją w statystykach, jest spowodowane tym, że mężczyźni rzadko zgłaszają przemoc ze strony kobiety, bo niestety w tym kraju zostaliby wyśmiani.

ale wiesz, ze dzieci jedza itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

ciekawe ile facetów zgwałciłoby dziecko gdyby nie było konsekwencji obawiam się że dramatycznie wysoka liczba 😞w końcu do dziś Islamiści żenią się i uprawiają seks z 12 latkami - to taki stan wyjściowy większości mężczyzn gdyby nie prawo pewnie by tak robili

 

wszyscy , pewnie wszyscy, apotem by je zjedli. I.d.i.ot.k.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale wiesz, ze dzieci jedza itp

I jaki to ma związek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

a ja nigdy  nawet nie miałam cienia takiej próby  i co to dowodzi statystycznie? No myslimy , myslimy

a nie wiem co to dowodzi wlasciwie, ze moze ci sie upieklo bo jakis ...a nachlany akurat w domu a nie na ulicy? moze nie bylas w jego typie? moze czesciej wychodz z domu to przezyjesz, ale nic milego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
2 minuty temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

ciekawe ile facetów zgwałciłoby dziecko gdyby nie było konsekwencji obawiam się że dramatycznie wysoka liczba 😞w końcu do dziś Islamiści żenią się i uprawiają seks z 12 latkami - to taki stan wyjściowy większości mężczyzn gdyby nie prawo pewnie by tak robili

 

Islam to inna kultura. A tymczasem popatrz, feministki walczą o prawa kobiet w Europie, a o tym, co się dzieje w krajach arabskich nawet nie wspomną. Mało tego, one są za sprowadzaniem muzułmanów do Europy. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, VKE napisał:

A o wyrzucaniu niemowląt na śmietnik i kastrowaniu, a potem katowaniu małych chłopców na śmierć przez matki słyszała?

 

To cecha indywidualna, nie 'płciowo zależna'. 

Mężczyźni składają się na największy procent osób najbardziej agresywnych i najmniej skłonnych do ugody. 

Ale szczerze mówiąc umywam od tego ręce. Zygać mi się chce próbójąc bronić osoby przewijające się od porządnych do ch*jowych przed dwójką osób z grupy przewijającej się od porządnych do ch*jowych z których jedna jest ...ym żeńskim incelem z frustracją, a druga po prostu już dokonała sądu. 

a w sumieracja, chodźmy spać, niech sie psychiczna dalej sama produkuje . Ludzie tam sobie jakoś poukładają zycie, jednym wyjdzie innym nie, a ona i tak zgnije  sama okopawszy sie w swoich fobiach i obsesjach. Najśmieszniejsze jest to że  i tak nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

a nie wiem co to dowodzi wlasciwie, ze moze ci sie upieklo bo jakis ...a nachlany akurat w domu a nie na ulicy? moze nie bylas w jego typie? moze czesciej wychodz z domu to przezyjesz, ale nic milego.

myśl dalej, dobrze ci to zrobi na mózg. a może ty wychodź mniej, to i mniej bedziesz miała takich akcji. skoro już tak lubisz stawiać sprawę to może czas siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

a w sumieracja, chodźmy spać, niech sie psychiczna dalej sama produkuje . Ludzie tam sobie jakoś poukładają zycie, jednym wyjdzie innym nie, a ona i tak zgnije  sama okopawszy sie w swoich fobiach i obsesjach. Najśmieszniejsze jest to że  i tak nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. Dobrej nocy:)

czy tam wyjdzie czy nie wyjdzie to nie wasza broszka 🙂 wolna wola jak i wolna wola do ciagniecia druta meskim scierwom i bycia dla niego sciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość fakty napisał:

Islam to inna kultura. A tymczasem popatrz, feministki walczą o prawa kobiet w Europie, a o tym, co się dzieje w krajach arabskich nawet nie wspomną. Mało tego, one są za sprowadzaniem muzułmanów do Europy. I co teraz?

ale wiesz ze w krajach islamskich są nurty feministyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to ścierwa
7 minut temu, VKE napisał:

A o wyrzucaniu niemowląt na śmietnik i kastrowaniu, a potem katowaniu małych chłopców na śmierć przez matki słyszała?

 

To cecha indywidualna, nie 'płciowo zależna'. 

Przecież już udowodniłyśmy że płciowo zależna na 1 chorą psychopatyczną kobietę przypada co najmniej 10 tak samo chorych lub bardziej mężczyzn więc mężczyzn socjopatów/psychopatów jest znacznie więcej jest to powiązane z płcią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

a ja nigdy  nawet nie miałam cienia takiej próby  i co to dowodzi statystycznie? No myslimy , myslimy

że mało wiesz o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

myśl dalej, dobrze ci to zrobi na mózg. a może ty wychodź mniej, to i mniej bedziesz miała takich akcji. skoro już tak lubisz stawiać sprawę to może czas siedzieć w domu

a ty dalej mow innym co maja robic bo jestes w tym najwidoczniej dobra (zieeeew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

czy tam wyjdzie czy nie wyjdzie to nie wasza broszka 🙂 wolna wola jak i wolna wola do ciagniecia druta meskim scierwom i bycia dla niego sciera.

spróbuj, może ci sie spodoba i wyluzujesz. Poza tym naprawdę kochana, nie musisz od razu brać takiego dla którego będziesz ściera, boisz sie tego ewidentnie, no tak złe wzorce z domu, ale może uda ci się zmienić ten schemat. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość faceci to ścierwa napisał:

Przecież już udowodniłyśmy że płciowo zależna na 1 chorą psychopatyczną kobietę przypada co najmniej 10 tak samo chorych lub bardziej mężczyzn więc mężczyzn socjopatów/psychopatów jest znacznie więcej jest to powiązane z płcią. 

ale dlaczego musisz być akurat ta jedna psychopatyczną 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

myśl dalej, dobrze ci to zrobi na mózg. a może ty wychodź mniej, to i mniej bedziesz miała takich akcji. skoro już tak lubisz stawiać sprawę to może czas siedzieć w domu

a ty dalej mow innym co maja robic bo jestes w tym najwidoczniej dobra (zieeeew) sa ludzie co maja inne przezycia, poglady niz ty i jakos musisz to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ale wiesz ze w krajach islamskich są nurty feministyczne?

Są, ale nie są w żaden sposób wspierane przez europejskie feministki, bo te potrafią tylko pokrzyczeć, ponieważ wiedzą, że nic im nie grozi.

Feministki z krajów islamskich szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

że mało wiesz o życiu

czyli dla ciebie jak kogoś nie wyrooochaja na ulicy to nic nie wie o zyciu, no ciekawe, ciekawe. Preferujesz takie zdobywanie doświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

spróbuj, może ci sie spodoba i wyluzujesz. Poza tym naprawdę kochana, nie musisz od razu brać takiego dla którego będziesz ściera, boisz sie tego ewidentnie, no tak złe wzorce z domu, ale może uda ci się zmienić ten schemat. Serio

a co mnie twoje zycie osobiste obchodzi... jak chcesz to napisz. mozesz napisac, bo ty juz o mnie wszystko wiesz 🙂 pora na ciebie, chociaz jakos... a spac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość fakty napisał:

Są, ale nie są w żaden sposób wspierane przez europejskie feministki, bo te potrafią tylko pokrzyczeć, ponieważ wiedzą, że nic im nie grozi.

Feministki z krajów islamskich szanuję.

swoją droga masz rację, jestem feministka, ale dla mnie polski feminizm odrywa sie od rzeczywistości i nie robi niczego sensownego. Przynajmniej ten akademicko- medialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a co mnie twoje zycie osobiste obchodzi... jak chcesz to napisz. mozesz napisac, bo ty juz o mnie wszystko wiesz 🙂 pora na ciebie, chociaz jakos... a spac mi sie chce.

nie bełkocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny temat

świetny temat kafe jednak nie umarło 😄 faceci są dziwaczni jacyś upośledzeni społecznie czy emocjonalnie chooj jeden wie ale fakt coś jest nie tak na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty
1 minutę temu, Gość gość napisał:

swoją droga masz rację, jestem feministka, ale dla mnie polski feminizm odrywa sie od rzeczywistości i nie robi niczego sensownego. Przynajmniej ten akademicko- medialny

Tak samo jak zachodnioeuropejski. Cieszę się, że też to zauważyłaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

nie bełkocz

dobrze ide spac a ty dalej wydawaj innym polecenia ty autorytarnym tonem mądry czlowieku 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość fakty napisał:

Tak samo jak zachodnioeuropejski. Cieszę się, że też to zauważyłaś 🙂

no niestety, szczerze to przykro mi z tego powodu, , bomuważam ze sa rzeczy którymi trzeba sie zając, anie sa to żeńskie końcówki, czy dyskusje o  gender w literaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×