Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy zawsze przebieracie się jak wracacie z miasta do domu w np. dresy?

Polecane posty

Gość gość

Bo mój facet dziwi się dlaczego ja nie zawsze tak robię. Praktycznie przebieram się tylko w normalne ciuchy jak wracam z pracy albo jestem ubrana elegancko. A jeśli w jakichś cudziennych ciuchach to już niekoniecznie. Dbam o higienę, zakładam ciuchy tylko raz, a potem piorę, ale nie czuję potrzeby chodzenia w dresach po domu, natomiast mojego faceta to dziwi bo on zawsze przebiera się w dresy- za to w wterze potrafi chodzić 3 dni pod rząd do pracy np. 

To ja jestem dziwna, czy on? Serio każdy musi chodzic w dresach po domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nigdy się nie przebieram. Do pracy elegancko, a dla najważniejszej osoby... no byle jak? 
Zresztą dla mnie normalne ciuchy to eleganckie, bo nie jestem dresiarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, że się przebieram, ale niekoniecznie w dresy. Wystarczy coś wygodniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nigdy się nie przebieram. Do pracy elegancko, a dla najważniejszej osoby... no byle jak? 
Zresztą dla mnie normalne ciuchy to eleganckie, bo nie jestem dresiarą.

Tzn.przez  eleganckie miałam na myśli np. jakąś ...enkę typowo do pracy, co łatwo się mnie itd. A codzienne to jakiś sweterek, mniej mnąca bluzka np. z dzianiny, jeansy, albo inne zwykłe spodnie/ spodnica która się nie mnie.

I tak zwykle chodze po domu, natomiast mój facet uważa, że jestem dziwna bo po domu powinno się chodzic w dresach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja marynarkę zdejmuję, bo w domu ciepło. Przebieram się jak maluję parapety albo sprzątam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A jeansy do pracy też noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

A jeansy do pracy też noszę

Ja też bym nosiła, ale tam by to raczej nie było mile widziane ( jestem sekretarką, tzn. byłam, teraz znów szukam pracy, ale na podobnym stanowisku). Gdybym była np. fryzjerką czy kometyczką, albo kimś kto nie pracuje w pracy typowo biurowej, to dlaczego nie. Dlatego zwykle przebieram się po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja też bym nosiła, ale tam by to raczej nie było mile widziane ( jestem sekretarką, tzn. byłam, teraz znów szukam pracy, ale na podobnym stanowisku). Gdybym była np. fryzjerką czy kometyczką, albo kimś kto nie pracuje w pracy typowo biurowej, to dlaczego nie. Dlatego zwykle przebieram się po pracy.

Pracuję w pracy typowo biurowej 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj maz jak tylko wejdzie do domu zaklada spodenki, takie materialowe, nie sportowe, dresow zadne z nas nie ma. Ja zakladam krotki rekawek hi tec lub 4f i leginsy. Nie znioslabym chodzic do nocy w bialej koszulo czy garniaku sluzbowym lub spodnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przebieram się w krótkie spodenki i jakiś top, lubie mieć mało na sobie. Pamiętam jak raz się nie przebrałam i byłam w eleganckich spodniach i koszuli i wycierałam blat  w kuchni, a mój mąż do mnie "wyglądasz jak bezrobotna Pani Prezes". On chodzi też w krótkich spodenkach, przebiera się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Oczywiście że się przebieram. Bo wygodniej. I ciuchy się nie niszczą. Co zlego jest w dresie po domu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Mama napisał:

Oczywiście że się przebieram. Bo wygodniej. I ciuchy się nie niszczą. Co zlego jest w dresie po domu? 

Nic złego, ale po pierwsze nawet nie mam tyle kompletów dresów żebym je przebierała na zmianę, po drugie nie bardzo lubię nosić dresy, chyba, że na siłownię np., a po trzecie nie czuję takiej potrzeby żeby je nosić. 

Zreszą czy ja wiem, czy tak szybko się niszczą? często piorę ubrania, a nie zauważyłam, może gdybym kupowała z jakichś wyjatkowo deliekatnych materiałów typu jedwab to co innego, ale zwykłe ciuchy ze sztucznych materiałów? Piorę po jednym założeniu większość z nich i nie zauważyłam żeby szybko się niszczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zawsze się przebieram, niekoniecznie dresy, bo nie za bardzo lubię, ale w ubranie po  domu tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Uwalniam mojego przyjaciela z ucisku, żeby sobie polatał. Robię to od razu po wejściu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebieram sie po przyjsciu do domu.  W lecie domowe ...enki, a w zimie zwykle dresy.  Ja lubie naturalne materialy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×