Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

Chodzi Ci pewnie o SB czyli tatusia Terleckiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

Chodzi Ci pewnie o SB czyli tatusia Terleckiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

Chodzi Ci pewnie o SB czyli tatusia Terleckiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Za dużo oglądasz tvpis, kłamliwy pisowski trollu.

 ogon kota goni pyszczek, dobre 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

Ile to się musi pisowski troll nazmyślać żeby stworzyć wrażenie okropnego środowiska sędziowskiego, siedliska żmij i kreatur.

A wszystko po to, żeby usunąć ludzi nie dających się kontrolować, i zastąpić wiernymi pisowi hejterami, jak ci sędziowie od pebiaka.

Ten kraj jest już pozamiatany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Polska więcej jest dojona niż otrzymuje coś z UE. Doucz się. A Norwegia po wojnie też była zrujnowana, jako państwo to w ogóle nie istniało. Było wyssane do ostatniej kostki i porzucone na parstwę losu. Oni nawet nie mają jednolitego języka. Norwegia to bogaty kraj, dlatego że przestali ich doić. Po wojnie Norwegia była biedna jak  mysz kościelna i nikt ich nie chciał, dlatego mieli szansę rozwinąć się sami. Nam nikt takiej szansy nie dał.

Hehehe I w ogóle zrobili to swoimi rękoma. Tak samo jak arabusy z zatoki perskiej. Odkrycie ogromnych złóż nie miało żadnego znaczenia 😄

Jak odkryjesz trolliku potężne złoża ropy pod Białymstokiem i Rzeszowem to też poprę wyjście z UE 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

 

36 minut temu, Gość gość napisał:

Ile to się musi pisowski troll nazmyślać żeby stworzyć wrażenie okropnego środowiska sędziowskiego, siedliska żmij i kreatur.

A wszystko po to, żeby usunąć ludzi nie dających się kontrolować, i zastąpić wiernymi pisowi hejterami, jak ci sędziowie od pebiaka.

Ten kraj jest już pozamiatany.

Nie przejmuj się tym oszołomem, osobliwy przypadek pisuarowego analfabetyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie oglądam TVNu bo oni plują jadem. Nic tam niwtylko PIS rujnuje Polskę. Ja głosowałam na PIS i jestem z tego dumna. Wszystkich namawiam żeby głosować na PIS bo dają 500zł. Odkąd rządzi PIS, to w Polsce jest lepiej. Gospodarka się rozwija na TVP chwalą PIS i to jest prawda. Prezydent Duda jest silnym prezydentem, a premier Morawiecki dobrym premierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gospodarka świetnie się rozwija w Szczecińskiej Stoczni budują promy, po drogach jeżdżą elektryczne samochody i z lotniska wybudowanego w szczerym polu lądują samoloty, i wreszcze PiS się i pamiętam wznowił wstrzymanie budowy wiatraków w Goleniowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

........I wreszcie PiS się opamętał i wznowił budowę wiatraków w Goleniowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam TVNu bo oni plują jadem. Nic tam niwtylko PIS rujnuje Polskę. Ja głosowałam na PIS i jestem z tego dumna. Wszystkich namawiam żeby głosować na PIS bo dają 500zł. Odkąd rządzi PIS, to w Polsce jest lepiej. Gospodarka się rozwija na TVP chwalą PIS i to jest prawda. Prezydent Duda jest silnym prezydentem, a premier Morawiecki dobrym premierem.

Wyceniam na 30 groszy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem matka i cieszę się że dostaje 500zł na każde moje dziecko. Dostaje 2000zł w końcu moim dzieciom nic nie brakuje. Głosuję na PIS bo to jedyni dobrzy ludzie co interesują się rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-98765

TVN to podmiot zależny od Discovery Communications, amerykańską korporację medialną założoną przez amerykańskich Żydów. Czy w związku z tym antypolskość TVN jeszcze kogoś dziwi? Żydzi mają roszczenia finansowe wobec Polski liczone w setkach miliardów, więc TVN jest świetną tubą propagandową dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość 0-98765 napisał:

TVN to podmiot zależny od Discovery Communications, amerykańską korporację medialną założoną przez amerykańskich Żydów. Czy w związku z tym antypolskość TVN jeszcze kogoś dziwi? Żydzi mają roszczenia finansowe wobec Polski liczone w setkach miliardów, więc TVN jest świetną tubą propagandową dla nich.

Prezes jest pejsaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość 0-98765 napisał:

TVN to podmiot zależny od Discovery Communications, amerykańską korporację medialną założoną przez amerykańskich Żydów. Czy w związku z tym antypolskość TVN jeszcze kogoś dziwi? Żydzi mają roszczenia finansowe wobec Polski liczone w setkach miliardów, więc TVN jest świetną tubą propagandową dla nich.

Prezes jest pejsaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Prezes jest pejsaty

Twój mały jest pejsaty. Co to w ogóle za retoryka?

Właśnie oglądajcie TVN. Tvpis wiadomo- jak w Korei PLn. Polsat też- Solorz już dostał ostrzeżenie i ma grzeczne wiadomości.

Tylko w TVN zobaczycie przekręty władzy. Dziś było czym naprawdę jest bezprawnie powołany KRS, jak Duda przed świtem za zamkniętymi drzwiami powoływał na sędziego TK byłego prokuratora stanu wojennego, razem z jego dokonaniami z 1980.

Chcieli rok temu załatwić TVN tak samo jak polsat. Ale ambasador USA się wkurzyła i usadzila pisiorów w jeden dzień. Dlatego jak chcecie coś niezależne od Kaczora- to tam zobaczycie co to za mafijna banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Polska więcej jest dojona niż otrzymuje coś z UE. Doucz się. A Norwegia po wojnie też była zrujnowana, jako państwo to w ogóle nie istniało. Było wyssane do ostatniej kostki i porzucone na parstwę losu. Oni nawet nie mają jednolitego języka. Norwegia to bogaty kraj, dlatego że przestali ich doić. Po wojnie Norwegia była biedna jak  mysz kościelna i nikt ich nie chciał, dlatego mieli szansę rozwinąć się sami. Nam nikt takiej szansy nie dał.

Trudno dyskutować z niedouczonym przygłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jakoś 13 października wygrali wybory po raz drugi z rzędu i będą rządzić kolejne 4 lata, a taki nowohucki leszczyk jak ty Shatynku, może sobie jedynie poskomleć i popłakać na niszowym spamersko-hejterskim forum hehehe 😁

Jeszcze chwilkę pisiorku i wasze nierządy odejdą w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Twoj skowyt o darmozjadach i darmowej kasie to miód na moje serce. Tak samo jak bełkot o stadninie koni która 99% obywateli gowno interesuje. Jak skowyczą takie PO-wskie betony jak ty, to wiem że rząd zmierza ku dobremu 😁

Kolejny darmozjad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wg. PO demokracja jest wtedy jak oni rządzą, a jak ktoś się z nimi nie zgadza, to wtedy jest pisowskim trollem.

TVPiS wyprał ci mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

albo np. w sądach karnych orzekających w sprawach resortowych dzieci, potomków postpeerelowskiej levicy, lepiej jednak niech zostaną, bo jak g/o/w/n/o sie wyleje obrysga rownież widzow i redaktorków naczelnych TVN/Wyborcza.pl  😄 

często tak bełkoczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie oglądam TVNu bo oni plują jadem. Nic tam niwtylko PIS rujnuje Polskę. Ja głosowałam na PIS i jestem z tego dumna. Wszystkich namawiam żeby głosować na PIS bo dają 500zł. Odkąd rządzi PIS, to w Polsce jest lepiej. Gospodarka się rozwija na TVP chwalą PIS i to jest prawda. Prezydent Duda jest silnym prezydentem, a premier Morawiecki dobrym premierem.

Rząd nic nie daje. To wszystko jest z naszych podatków. A poglądu na świat tylko można ci współczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Twój mały jest pejsaty. Co to w ogóle za retoryka?

Właśnie oglądajcie TVN. Tvpis wiadomo- jak w Korei PLn. Polsat też- Solorz już dostał ostrzeżenie i ma grzeczne wiadomości.

Tylko w TVN zobaczycie przekręty władzy. Dziś było czym naprawdę jest bezprawnie powołany KRS, jak Duda przed świtem za zamkniętymi drzwiami powoływał na sędziego TK byłego prokuratora stanu wojennego, razem z jego dokonaniami z 1980.

Chcieli rok temu załatwić TVN tak samo jak polsat. Ale ambasador USA się wkurzyła i usadzila pisiorów w jeden dzień. Dlatego jak chcecie coś niezależne od Kaczora- to tam zobaczycie co to za mafijna banda.

To jest bezprawie, wstyd i hańba wyroku sądu najwyższego. Zamach na demokratycznie wybraną krajową radę sądowniszą. Poczynania sądu najwyższego prowadzą do anarchii. Tego sędziego powinno się wsadzić. Jak tak można? Wolne sądy. Gdzie są ci z transparentami i demonstacje przed sądem najwyższym? TVN naprawdę chce doprowadzić Polskę, do anarchii, bo cieszy się z tego haniebnego wyroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest bezprawie, wstyd i hańba wyroku sądu najwyższego. Zamach na demokratycznie wybraną krajową radę sądowniszą. Poczynania sądu najwyższego prowadzą do anarchii. Tego sędziego powinno się wsadzić. Jak tak można? Wolne sądy. Gdzie są ci z transparentami i demonstacje przed sądem najwyższym? TVN naprawdę chce doprowadzić Polskę, do anarchii, bo cieszy się z tego haniebnego wyroku.

Wyceniam na 20 groszy. Jesteś coraz nudniejszy trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Rząd nic nie daje. To wszystko jest z naszych podatków. A poglądu na świat tylko można ci współczuć. 

A niby kto to daje jak nie rząd. Podatki zawsze się płaciło, były inne rządy to nic nie dawali, a współczuć to możesz sobie, a nie mi. Ja mam pieniądze, a takim nierobom jak ty, to rząd ma wprowadzić bykowe żeby płacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal się na ryj
33 minuty temu, Gość Matka napisał:

A niby kto to daje jak nie rząd. Podatki zawsze się płaciło, były inne rządy to nic nie dawali, a współczuć to możesz sobie, a nie mi. Ja mam pieniądze, a takim nierobom jak ty, to rząd ma wprowadzić bykowe żeby płacili.

Nie produkuj się, plugawy płatny pisowski wielonickowy trollu. Takie bajeczki pieerdool tępym moherom na zdechnięciu, zaczadzonym przez tvpis, rydznadawcę i klesze kadzidło😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze chwilkę pisiorku i wasze nierządy odejdą w niepamięć.

Ta twoja chwila nowohucki dziadu bedzie trwać kolejne 4 lata, a ty jedynie mozesz sobie postękać na niszowym forum, siedlisku hejterów, spamerów i zboczeńców od lizania jakiejś guczy, gdzie 99% ludzi ma w dupsku twoje płaczliwe mamrotanie. W 2023 tez pewnie wygra PiS, choc tu moze mu zagrozić Zandberg, ale twoje Tuski i POsrańce stołków już nie powąchają, wiec tobie tylko pozostało pisać o niedouczeniu, zaczadzeniu (typowe twoje teksty Shatyn) i marzyć że już za chwile, już za momencik heehehehehe 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

W 2023 tez pewnie wygra PiS,

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Nie ośmieszaj się trollu. PiS już w tej chwili cały się chwieje, wychodzi afera za aferą. Budżet jest w katastrofalnym stanie przez rozdawnictwo mające kupić głosy ciemniaków. Drożyzna, inflacja, podatki zżerają pensje. Niedługo gawiedź, nieroby i dziecioroby wielbiące PiS, same wywiozą go na taczkach razem z gnojem. Daję maksymalnie 2 lata. A gdyby Yaro Polskęzbaw się przekręcił, pisiorki same się pozagryzają w walce o władzę, bo jak to w organizacji przestępczej bywa, każdy ma na każdego haki. Pie.rdol dalej pisi czopku, ale rzeczywistości nie zmienisz😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To jest bezprawie, wstyd i hańba wyroku sądu najwyższego. Zamach na demokratycznie wybraną krajową radę sądowniszą. Poczynania sądu najwyższego prowadzą do anarchii. Tego sędziego powinno się wsadzić. Jak tak można? Wolne sądy. Gdzie są ci z transparentami i demonstacje przed sądem najwyższym? TVN naprawdę chce doprowadzić Polskę, do anarchii, bo cieszy się z tego haniebnego wyroku.

Nie demokratycznie wybraną KRS tylko upolitycznioną neo-KRS. Poczytaj trochę, dowiedz się, nie słuchaj tylko TVPiS, która pierze ci mózg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Matka napisał:

A niby kto to daje jak nie rząd. Podatki zawsze się płaciło, były inne rządy to nic nie dawali, a współczuć to możesz sobie, a nie mi. Ja mam pieniądze, a takim nierobom jak ty, to rząd ma wprowadzić bykowe żeby płacili.

Nie kompromituj się nierobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×