Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość gość
Dnia 3.12.2019 o 13:30, Gość rozpylony napisał:

kto ogląda TV już dawno nie ma mózgu tylko wode

Ty jesteś na to dowodem, bezmózgi POje/bańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.12.2019 o 13:36, Gość Gość napisał:

Dlaczego PiSie syny, narodowcy, korwiniści i inne odpady dążą do rozbicia państwa? Polacy to jedna patologiczna rodzina, a oni jeszcze bardziej szczują jednych na drugich. Wiadomo kto za tym stoi i komu jest to na rękę. Wszyscy są na garnuszku kagiebisty Fiutina, a ich powiązania z Moskwą są dobrze znane. Amen.

A czy wziąłeś już swoje leki, POje/bany deb/ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalnie bawi mnie jak bydło i plebs psioczy na telewizję, jednocześnie wierząc bezmyślnie we wszelkie....informacje w necie. Normalnie banda ...ów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A czy wziąłeś już swoje leki, POje/bany deb/ilu?

A o związkach Macierewicza z SB Luśnią słyszałeś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

No przecież pisałam, że mąż na mnie pracuje. Ja zajmuję się nim i domem, a on przynosi do domu pieniądze. Ja to i tak mam lekkie życie, bo większość kobiet to musi robić to co wymieniłem wyżej i jeszcze do pracy chodzić, takie życie kobiety mają od wielu wielu lat i jakoś nikt się matkami nie przejmował. Takie życie ma większość matek Polek. Dobrze że rząd daje 500zł na każdego bąbelka, to ja nie muszę szukać dodatkowego zajęcia żeby ich wyżywić.

Coś średnio idzie mężowi to zarabianie jak jeszcze do MOPSU po kasę idziesz, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

TVN krytykuje ustawę dyscyplinowania sędziów i broni sędziów-przestępców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

TVN krytykuje ustawę dyscyplinowania sędziów i broni sędziów-przestępców.

Podaj nazwisko sędziego przestępcy bo ja sędziego komucha mogę podać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

TVN krytykuje ustawę dyscyplinowania sędziów i broni sędziów-przestępców.

Dyscyplinowanie sędziów to Turcja Erdogana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Podaj nazwisko sędziego przestępcy bo ja sędziego komucha mogę podać 

Tylko jednego? Podaj 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tylko jednego? Podaj 700.

Podaj choć jednego nazwisko Piotrowicza już znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Podaj choć jednego nazwisko Piotrowicza już znamy

To tylko Piotrowicza znasz? TVN innych nazwisk nie podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

TVN krytykuje ustawę dyscyplinowania sędziów i broni sędziów-przestępców.

Nie ma kto tym sędziom założyć kagańca na pysk. Szczekają i szczekają. W Niemczech za wtrącanie się sędziów do polityki jest kara więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma kto tym sędziom założyć kagańca na pysk. Szczekają i szczekają. W Niemczech za wtrącanie się sędziów do polityki jest kara więzienia.

PiS chce założyć kaganiec na sędziów i zniszczyć trójpodział władzy ale  polscy sędziowie się dzielnie bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

PiS chce założyć kaganiec na sędziów i zniszczyć trójpodział władzy ale  polscy sędziowie się dzielnie bronią

To sędziowie chcą zniszczyć trójpodział władzy. PiS, to są cieniasy. Nie ma kto tym sędziom założyć kagańca. Przydałaby się jakaś silna osoba, co wzięłaby się za tą nadzwyczajną kastę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To sędziowie chcą zniszczyć trójpodział władzy. PiS, to są cieniasy. Nie ma kto tym sędziom założyć kagańca. Przydałaby się jakaś silna osoba, co wzięłaby się za tą nadzwyczajną kastę.

PiS chce zlikwidować trójpodział władzy czyli upastwowić sądy zastraszając ich, Polscy Sędziowie nie dają się,  szapo ba Sędziowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpierw hejt na sędziów teraz zastraszanie. Sędziowie jestem z wami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co PiS kupił pegazusa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Najpierw hejt na sędziów teraz zastraszanie. Sędziowie jestem z wami

 

Ty jesteś za sędziami, bo sam nim jesteś, czyli jesteś sam za sobą. Żaden normalny człowiek nie wstawi się za sędzią, dlatego że żaden sędzia nigdy nie wstawi się za normalnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś za sędziami, bo sam nim jesteś, czyli jesteś sam za sobą. Żaden normalny człowiek nie wstawi się za sędzią, dlatego że żaden sędzia nigdy nie wstawi się za normalnym człowiekiem.

Co ty trolu bredzisz,ile ci płacą za te brednie ? 2zl za post to tak dużo dla Ciebie, żeby ch*Ja z siebie robić?Dzisiaj jest 13 grudnia,rocznica stanu wojennego.Za takimi czasami tęsknisz?Całe szczęście, że istnieją jeszcze ludzie myślący, a nie tacy jak ty z brakiem rozumu służalcym pieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś za sędziami, bo sam nim jesteś, czyli jesteś sam za sobą. Żaden normalny człowiek nie wstawi się za sędzią, dlatego że żaden sędzia nigdy nie wstawi się za normalnym człowiekiem.

Nie jestem żadnym sędzią co ty bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś za sędziami, bo sam nim jesteś, czyli jesteś sam za sobą. Żaden normalny człowiek nie wstawi się za sędzią, dlatego że żaden sędzia nigdy nie wstawi się za normalnym człowiekiem.

Nie jestem żadnym sędzią co ty bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem żadnym sędzią co ty bredzisz.

To na ch.j bronisz tą nadzwyczajną kastę? Czyli jesteś albo sędzią, albo masz takiego w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ty trolu bredzisz,ile ci płacą za te brednie ? 2zl za post to tak dużo dla Ciebie, żeby ch*Ja z siebie robić?Dzisiaj jest 13 grudnia,rocznica stanu wojennego.Za takimi czasami tęsknisz?Całe szczęście, że istnieją jeszcze ludzie myślący, a nie tacy jak ty z brakiem rozumu służalcym pieskiem

Sam jesteś trolem. Wybrana demokratycznie władza w końcu ustanawia normalne prawa, a tu pełno obrońców nadzwyczajnej kasty się zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim

TVN jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Sam jesteś trolem. Wybrana demokratycznie władza w końcu ustanawia normalne prawa, a tu pełno obrońców nadzwyczajnej kasty się zleciało.

Hitler też zdobył władzę w demokratycznych wyborach, wyborcy w ekstaze wpadli na jego widok. Pierwsze co zaczął, to rozmontowal sądownictwo, podporządkowujac sobie. Ty nawet już językiem, liderów jednej słusznej partii operujesz, dyktatura trolu ci się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co ty trolu bredzisz,ile ci płacą za te brednie ? 2zl za post to tak dużo dla Ciebie, żeby ch*Ja z siebie robić?Dzisiaj jest 13 grudnia,rocznica stanu wojennego.Za takimi czasami tęsknisz?Całe szczęście, że istnieją jeszcze ludzie myślący, a nie tacy jak ty z brakiem rozumu służalcym pieskiem

No i co z tego że jest 13 grudnia. To chyba Ty tęsknisz, bo w tamtych czasach żyliście jak pączek w maśle. Sędziowie skazujący w stanie wojennym wraz z ubekami już dawno powinni być rozliczeni. Ale niestety układ okrągłostołowy cały czas chroni targowiczan i sprzedawczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego że jest 13 grudnia. To chyba Ty tęsknisz, bo w tamtych czasach żyliście jak pączek w maśle. Sędziowie skazujący w stanie wojennym wraz z ubekami już dawno powinni być rozliczeni. Ale niestety układ okrągłostołowy cały czas chroni targowiczan i sprzedawczyków.

Przestań się kompromitowac pisowski trollu. To ty marzysz o 13 grudnia,, żeby było jak za komuny, zresztą już z pewnością nowy jest na Nowogrodzkiej przygotowywany. A co do dalszej twojej wypowiedzi, to co robi Piotrowicz w TK, kryształ bez skazy, wbrew wyborcom tam wsadzony? Drugi kryształ im się wyłamał, bo TVN był lepszy, od służb powołanych do przeswietlania kandydata, na takie wysokie stanowisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie napisy na pasku w TVN jak "próba zamachu na praworządność" to jest wmawianie ludziom kłamstw. A napisy na pasku w TVP jak "sędziowie chcą anarchii" to niestety taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPatki81

TAK PLUJE SCIERWA NA WAS I BEDE PLUL DO OSTATNICH MOICH DNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Takie napisy na pasku w TVN jak "próba zamachu na praworządność" to jest wmawianie ludziom kłamstw. A napisy na pasku w TVP jak "sędziowie chcą anarchii" to niestety taka jest rzeczywistość.

Pokaż mi pasek z TVN "próba zamachu na praworządność". O ile to nie był akurat cytat z występującego gościa.

Ja ci pokażę paski z Tvpis ze słowami "zdradziecki, żenujący, szkalowanie, nagonka". Mój ulubiony to "trwa atak na Warszawę" 😄

I skończ powtarzać bzdury o jakiejś kaście. Założę się że 3 lata temu nawet nie znałeś tego słowa, a teraz kaczor z kurskim nakładli ci do głowy bzdur, a ty to bezmyślnie powtarzasz.

Sędziowie to normalne środowisko. Jedyną różnicą jest konieczność niezależności od polityków. I to jest powód tej marnej reformy, żeby sądy były pisowskie.

Obecnie jest 7 procent powołanych przed 89. Z czego pewnie jakieś 90% pod sam koniec lat 80tych i orzekali w sądach rodzinnych i innych. Zatem to tylko głupi pretekst żeby politycy mogli wymienić ich na swoich usłużnych trolli. Obrzydliwa taktyka obrzydliwej partii obrzydliwie robiących ludziom wodę z mózgu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×