Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ta twoja chwila nowohucki dziadu bedzie trwać kolejne 4 lata, a ty jedynie mozesz sobie postękać na niszowym forum, siedlisku hejterów, spamerów i zboczeńców od lizania jakiejś guczy, gdzie 99% ludzi ma w dupsku twoje płaczliwe mamrotanie. W 2023 tez pewnie wygra PiS, choc tu moze mu zagrozić Zandberg, ale twoje Tuski i POsrańce stołków już nie powąchają, wiec tobie tylko pozostało pisać o niedouczeniu, zaczadzeniu (typowe twoje teksty Shatyn) i marzyć że już za chwile, już za momencik heehehehehe 😁

Pisiorski wróż Maciej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS zaczyna Pikować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
3 godziny temu, Gość Wal się na ryj napisał:

Nie produkuj się, plugawy płatny pisowski wielonickowy trollu. Takie bajeczki pieerdool tępym moherom na zdechnięciu, zaczadzonym przez tvpis, rydznadawcę i klesze kadzidło😂

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie kompromituj się nierobie.

Sam sie wal na ryj. Jestem matka czwórki bąbelków i jestem szczęśliwa że rząd daje mi 500 zł na każdego z nich. W końcu moje malutkie szkraby mogą sobie pojeść cukierków, stać nas żeby pojechać na wycieczkę. A ty się nie kompromituj nierobie i tak będziesz płacił 500 zł bykowego za to że się byczysz, jesteś bezpłodny i unikasz płacenia podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Matka napisał:

 

Sam sie wal na ryj. Jestem matka czwórki bąbelków i jestem szczęśliwa że rząd daje mi 500 zł na każdego z nich. W końcu moje malutkie szkraby mogą sobie pojeść cukierków, stać nas żeby pojechać na wycieczkę. A ty się nie kompromituj nierobie i tak będziesz płacił 500 zł bykowego za to że się byczysz, jesteś bezpłodny i unikasz płacenia podatków.

To super że masz czwórkę bo 500+ do 18 lat więc szybko twoje bąbelki pójdą do roboty a ja akurat wtedy na emeryturę będę się wybierać musi ktoś przecież na nią pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chooy ci w szczerb
1 godzinę temu, Gość Matka napisał:

W końcu moje malutkie szkraby mogą sobie pojeść cukierw

No to niedługo twoje najduchy będą od tych słodyczy szczerbate jest ty i pokurcz żoliborski😂

Nie musisz udawać baby. Yebie tępym pisowszczykiem z farmy trolli na 1000 mil😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To super że masz czwórkę bo 500+ do 18 lat więc szybko twoje bąbelki pójdą do roboty a ja akurat wtedy na emeryturę będę się wybierać musi ktoś przecież na nią pracować

W końcu jeden mądry człowiek zrozumiał jak funkcjonuje system. Na dzieci rząd daje 500 zł, a na emeryta 13 i 14 emeryturę, oraz dla seniorów darmowe leki. Niektórzy to widzą tylko rozdawnictwo i skarżą się do Brukseli że rząd coś im zabiera. Niech zrozumią peowskie scierwa że pieniądz robi pieniądz i w ten sposób gospodarka się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Tylko w TVN zobaczycie przekręty władzy. Dziś było czym naprawdę jest bezprawnie powołany KRS

Tylko TVN pluje jadem. Pani prezes sądu najwyższego stawia się ponad prawem. Niech jak najszybciej odejdzie bo tym sposobem się kompromituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Matka napisał:

W końcu jeden mądry człowiek zrozumiał jak funkcjonuje system. Na dzieci rząd daje 500 zł, a na emeryta 13 i 14 emeryturę, oraz dla seniorów darmowe leki. Niektórzy to widzą tylko rozdawnictwo i skarżą się do Brukseli że rząd coś im zabiera. Niech zrozumią peowskie scierwa że pieniądz robi pieniądz i w ten sposób gospodarka się rozwija.

Nie zrozumiałeś, ja wcale nie jestem za rozdawnictwem owszem powinno się wspierać rodziny wielodzietne ale poprzez obniżkę podatków wtedy motywuje się młodych rodziców do pracy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karczewski podczas urlopu bezpłatnego zarabiał na dyżurach, w ten sposób zarobił ponad 400 tysiaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hatakumba pisoczubów :D

Jeebane pisie czuby nie rozumieją co się do deebiili pisze. Zyebbanie level master😂

Niedługo będziecie trolle same wpieerdalać kit z okien i tynk ze ścian, do tego doprowadzi banda tych pisowskich złodziei na garnuszku której jesteście😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Karczewski podczas urlopu bezpłatnego zarabiał na dyżurach, w ten sposób zarobił ponad 400 tysiaków .

Na to są paragrafy. Tylko wytłumacz bezmózgim pisowskim zaślepionym czerepom.

Zresztą co tam. Roochanie nieletnich Ukrainek rozeszło się po kościach, to z tym będzie tak samo. Byle było 500 na wódę i faje. Suweren się bawi. Chooj z tym, co będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie demokratycznie wybraną KRS tylko upolitycznioną neo-KRS. Poczytaj trochę, dowiedz się, nie słuchaj tylko TVPiS, która pierze ci mózg. 

x

poczytaj konstytucje, wyłącz TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Hatakumba pisoczubów 😄 napisał:

Jeebane pisie czuby nie rozumieją co się do deebiili pisze. Zyebbanie level master😂

Niedługo będziecie trolle same wpieerdalać kit z okien i tynk ze ścian, do tego doprowadzi banda tych pisowskich złodziei na garnuszku której jesteście😂

Tylko jad i szczuje wylewa się z tych tvn-owców. Mowa nienawiści, nie można im powiedzieć prawdy, bo zaraz piana im leci z pyska niczym wściekłemu psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko jad i szczuje wylewa się z tych tvn-owców. Mowa nienawiści, nie można im powiedzieć prawdy, bo zaraz piana im leci z pyska niczym wściekłemu psu.

"Zdradzieckie mordy" "gorszy sort" "kanalie" " komuniści i złodzieje" to jest język miłości PiSorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Matka napisał:

 

Sam sie wal na ryj. Jestem matka czwórki bąbelków i jestem szczęśliwa że rząd daje mi 500 zł na każdego z nich. W końcu moje malutkie szkraby mogą sobie pojeść cukierków, stać nas żeby pojechać na wycieczkę. A ty się nie kompromituj nierobie i tak będziesz płacił 500 zł bykowego za to że się byczysz, jesteś bezpłodny i unikasz płacenia podatków.

Rząd ci nic nie daje tępa pasożytko. Na twoje 500+ inni muszą zapracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tylko TVN pluje jadem. Pani prezes sądu najwyższego stawia się ponad prawem. Niech jak najszybciej odejdzie bo tym sposobem się kompromituje.

TVPiS wyżarł ci mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie demokratycznie wybraną KRS tylko upolitycznioną neo-KRS. Poczytaj trochę, dowiedz się, nie słuchaj tylko TVPiS, która pierze ci mózg. 

x

poczytaj konstytucje, wyłącz TVN

poczytaj konstytucję, wyłącz TVPiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko jad i szczuje wylewa się z tych tvn-owców. Mowa nienawiści, nie można im powiedzieć prawdy, bo zaraz piana im leci z pyska niczym wściekłemu psu.

Tylko jad i szczuje wylewa się z tych tvpisowców. Mowa nienawiści, nie można im powiedzieć prawdy, bo zaraz piana im leci z pyska niczym wściekłemu psu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TVN-owców, nawet nie ma jak tego po Polsku odmienić, tak samo PO, oba antypolskie twory : -/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

TVN-owców, nawet nie ma jak tego po Polsku odmienić, tak samo PO, oba antypolskie twory : -/

Ty jesteś antypolski pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

TVN-owców, nawet nie ma jak tego po Polsku odmienić, tak samo PO, oba antypolskie twory : -/

I antyamerykańskie ale za to proputinowskie. Tusk sam osobiście chwali się na twiterze jak Trampowi strzela z palców (symuluje pistolet) w plecy i się z tego śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I antyamerykańskie ale za to proputinowskie. Tusk sam osobiście chwali się na twiterze jak Trampowi strzela z palców (symuluje pistolet) w plecy i się z tego śmieje.

To pokaż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

I antyamerykańskie ale za to proputinowskie. Tusk sam osobiście chwali się na twiterze jak Trampowi strzela z palców (symuluje pistolet) w plecy i się z tego śmieje.

Przez tego pajaca Polska na całym świecie będzie na językach. Wstyd mi za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

16 minut temu, Gość Gość napisał:

To pokaż to

To wejdź sobie na Twiter Tuska i sobie zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To pokaż to

A co? Na TVN-e tego nie pokazywali? Pewnie pisowskie trolle zakłócają sygnał.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Przez tego pajaca Polska na całym świecie będzie na językach. Wstyd mi za niego.

tak jednym gestem można podważyć własny dorobek profesjonalnego dyplomaty, kto zna się choć trochę na języku dyplomacji, który składa się głównie z gestów, ten nie może sobie nie zadawać pytań, o co mu właściwie chodziło... 🤔 egocentryczny luz eurokraty czy nonszalancka przepełniona fantazyjnymi urojeniami głowa o dominującym pociągu nad światem w chwili z niego wysiadania, brak słów 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

tak jednym gestem można podważyć własny dorobek profesjonalnego dyplomaty, kto zna się choć trochę na języku dyplomacji, który składa się głównie z gestów, ten nie może sobie nie zadawać pytań, o co mu właściwie chodziło... 🤔 egocentryczny luz eurokraty czy nonszalancka przepełniona fantazyjnymi urojeniami głowa o dominującym pociągu nad światem w chwili z niego wysiadania, brak słów 😄 

Kiedyś też głowa państwa polskiego wywodząca się z partii Tuska, pojechała w delegacje do kraju o wysokiej kulturze światowej i wchodziła na krzesło chcąc udowodnić że też ma szoguna. Wstyd na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

I antyamerykańskie ale za to proputinowskie. Tusk sam osobiście chwali się na twiterze jak Trampowi strzela z palców (symuluje pistolet) w plecy i się z tego śmieje.

27 krajów na tym fałszywym rudzielcu się nie poznało, a tylko 1 kraj wie jaki to szkodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

27 krajów na tym fałszywym rudzielcu się nie poznało, a tylko 1 kraj wie jaki to szkodnik.

Za to poznali się na łamaniu prawa przez Pisiorów i nikt ich jakoś nie popiera nawet Węgry dodam że Orban nie znosi Kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Za to poznali się na łamaniu prawa przez Pisiorów i nikt ich jakoś nie popiera nawet Węgry dodam że Orban nie znosi Kaczki.

👍

Pisior zamilkł. Pewnie czyta konstytucję do śniadania 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×