Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

Nie PO wprowadziło tylko ludzie którzy głosowali na danych kandydatów. PiS sprzeciwia się LGBT, a raczej szykanuje, ale gospodarczo to typowi socjaliści. 

Dobrze, tylko że ludzie głosowali na PO-KO, KE. Rozwiń te skróty oba to jest platforma obywatelska. Dlaczego SLD, Biedroń, PSL nie startowała do parlamentu europejskiego odzielnie? Dlatego że wiedzieli, że gdyby tak zrobili, to nikt od nich nie zostałby europosłem, wiec siłą rzeczy musieli startować z list platformy żeby tam się dostać. Zresztą sami tak siebie nazywają w senacie. Mają wspólnego marszałka z platformy.

A jeśli chodzi o LGBT, to sprzeciwianie się zażywania narkotyków, to jest szykanowanie, brawo. Skoro tak, to jesteś narkomanem, idź się lecz ćpunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie masz prawa człowieku nie zgadzać się z narracją PO, bo inaczej będziesz pisowskim trollem. Masz śpiewać jak Schetyna, Tusk, a teraz jak Kidawa-Błońska i Jaśkowiak.

Jeżeli ktoś się interesuje, to w prawyborach PO na prezydenta, to oboje się zadeklarowali że podwyższenie emerytury mężczyzn o 2 lata i kobiet o 7 lat, to było bardzo dobrym rozwiązaniem i oboje zachęcają, a raczej zmuszają ludzi do roboty aż padną. Tak samo podsumowali 500+. PO planuje zlikwidować dla dobrze zarabiających, oraz porobić kontrole biedniejszym czy naprawdę te 500zł jest im niezbędne do życia. Tłumacząc to na język potoczny oznacza - zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli ktoś się interesuje, to w prawyborach PO na prezydenta, to oboje się zadeklarowali że podwyższenie emerytury mężczyzn o 2 lata i kobiet o 7 lat, to było bardzo dobrym rozwiązaniem i oboje zachęcają, a raczej zmuszają ludzi do roboty aż padną. Tak samo podsumowali 500+. PO planuje zlikwidować dla dobrze zarabiających, oraz porobić kontrole biedniejszym czy naprawdę te 500zł jest im niezbędne do życia. Tłumacząc to na język potoczny oznacza - zlikwidować.

to było wiadomo przed wyborami parlamentarnymi, poza tym to prawybory wewnątrz PO, prezydent nie ma takich kompetencji, tzn. ma prerogatywy, w tym inicjatywę prawodawczą, ale bez izby niższej sejmu może  sobie tylko w TVN występować i mamić, rzecz jasna gdyby wygrała w maju, bo ten drugi to "demokratyczna zapchaj dziura", żeby nie było, że od zarania głosem partii była tylko jedna osoba - sekretarz Tusk.... przypomniała mi się analogia do trzech tenorów wczesnej PO i obecnej Lewicy, "jak było na początku teraz zawsze i na wieki"😄  wkoło macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chcę żeby ponownie  prezydentem został Adrian!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakie to tvpis jest popi/e/r/d/o/l/one.

Nie pokazali odbioru Nobla przez Tokarczuk.

Kurfa, Polak dostaje Nobla, już ch..z tym czy ktoś ją lubi czy nie, a w tym ścieku udają że nic się nie dzieje na świecie 🙂

Gratuluję widzom tego syfu że całe zło informacyjne widzą w zwykłej stacji komercyjnej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co mnie interesuje jakiego kandydata wystawi PO? I tak będę głosowała ma pana Dudę. Pamiętam jak 5 lat temu pan Duda chodził do TVP i miał do nich pretensje, że jako telewizja publiczna nie są sprawiedliwi i nie pokazują wszystkich kandydatów na prezydenta. To że TVN pokazuje tylko Komorowskiego, to nie ma pretensji, takie prawo telewizji komercyjnej niech pokazuje kogo chce, ale telewizja publiczna to powinna traktować wszystkich kandydatów na jednym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dziadygo za co dostales banika?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość gość napisał:

dziadygo za co dostales banika?:)

Za pretensje jednej pijaczki która blokowała ludzi tematy. Dostała bana i tak ją ... bolała, że zaczęła masowo wysyłać zgłoszenia na innych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość gość napisał:

Za pretensje jednej pijaczki która blokowała ludzi tematy. Dostała bana i tak ją ... bolała, że zaczęła masowo wysyłać zgłoszenia na innych 🙂

Tej pijaczki nikt nie lubi za swą nie przciętną urodę. Ona myśli że ludzie zazdroszczą jej pewnie parchów na nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jednego naiwniaka wyrwała z forum. Teraz razem spożywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, tylko że ludzie głosowali na PO-KO, KE. Rozwiń te skróty oba to jest platforma obywatelska. Dlaczego SLD, Biedroń, PSL nie startowała do parlamentu europejskiego odzielnie? Dlatego że wiedzieli, że gdyby tak zrobili, to nikt od nich nie zostałby europosłem, wiec siłą rzeczy musieli startować z list platformy żeby tam się dostać. Zresztą sami tak siebie nazywają w senacie. Mają wspólnego marszałka z platformy.

A jeśli chodzi o LGBT, to sprzeciwianie się zażywania narkotyków, to jest szykanowanie, brawo. Skoro tak, to jesteś narkomanem, idź się lecz ćpunie.

LGBT to narkotyki? Jesteś jeszcze głupszy niż się wydawało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli ktoś się interesuje, to w prawyborach PO na prezydenta, to oboje się zadeklarowali że podwyższenie emerytury mężczyzn o 2 lata i kobiet o 7 lat, to było bardzo dobrym rozwiązaniem i oboje zachęcają, a raczej zmuszają ludzi do roboty aż padną. Tak samo podsumowali 500+. PO planuje zlikwidować dla dobrze zarabiających, oraz porobić kontrole biedniejszym czy naprawdę te 500zł jest im niezbędne do życia. Tłumacząc to na język potoczny oznacza - zlikwidować.

Podniesienie wieku emerytalnego to była konieczność. Powrót do wieku 60 i 65 lat ostatecznie rozwali system, a ludzie będą dostawać 20 procent ostatnich pensji. Do tego prowadzą rządy populistów-szkodników pokroju PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie pokazali odbioru Nobla przez Tokarczuk.

Kurfa, Polak dostaje Nobla, już ch..z tym czy ktoś ją lubi czy nie, a w tym ścieku udają że nic się nie dzieje na świecie 🙂

dobrze wiedzieć, TVN się poskarżyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Jakie to tvpis jest popi/e/r/d/o/l/one.

Nie pokazali odbioru Nobla przez Tokarczuk.

Kurfa, Polak dostaje Nobla, już ch..z tym czy ktoś ją lubi czy nie, a w tym ścieku udają że nic się nie dzieje na świecie 🙂

Gratuluję widzom tego syfu że całe zło informacyjne widzą w zwykłej stacji komercyjnej 😄

No dziwne żeby jakakolwiek telewizja pokazała odbiór nagrody Nobla, może TVN już pokazała z wyprzedzeniem? 😂  A może przenieśli się w czasie?😂 Tylko że ceremonia odbioru odbędzie się dopiero 10 grudnia. Zapraszam we wtorek na TVPinfo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hahaha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Podniesienie wieku emerytalnego to była konieczność. Powrót do wieku 60 i 65 lat ostatecznie rozwali system, a ludzie będą dostawać 20 procent ostatnich pensji. Do tego prowadzą rządy populistów-szkodników pokroju PiS.

Dlatego ja matka z czwórką dzieci nie będę głosowała na PO. Nie muszę pracować zawodowo, wychowanie 4 bąbelków to też jest ciężka praca i dostanę emeryturę w wieku 60 lat. PiS ma dobry program przychylny rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dlatego ja matka z czwórką dzieci nie będę głosowała na PO. Nie muszę pracować zawodowo, wychowanie 4 bąbelków to też jest ciężka praca i dostanę emeryturę w wieku 60 lat. PiS ma dobry program przychylny rodzinie.

Brawo, jesteś prawdziwa matka Polka. PiS ma najlepszą ofertę dla każdej kobiety z bąbelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500+ do osiemnastki a więc wystarczy tylko żeby ukończyły zawodówkę i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnia z czwórki twoich bąbelków 18 lat ukończył gdy ty będziesz miała ok lat czterdzieści a emerytura dopiero od 60 lat mało kto będzie chciał przyjąć starą babę do pracy i to bez praktyki w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak was uczą w TVN? napisać bzdure, komentować i rozpowszechniać.... fałszywa antypolska fabryka fakenews'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ostatnia z czwórki twoich bąbelków 18 lat ukończył gdy ty będziesz miała ok lat czterdzieści a emerytura dopiero od 60 lat mało kto będzie chciał przyjąć starą babę do pracy i to bez praktyki w zawodzie

Ostatni mój bąbelek skończy 18 lat jak będę miała 50 lat. W domu też jest dużo pracy, umiem sprzątać, prać, prasować, szyć, gotować. Mój mąż jest szczęśliwy że ma taką zaradną żonę. On przychodzi z pracy i nic nie musi robić bo ja ogarniam cały dom. Rano szykuję mu do pracy kanapki, dzieci do szkoły wyprawiam, w tym czasie sprzątam, gotuję duży obiad dla wszystkich. Pomagam dzieciom w odrabianiu lekcji. Co ty myślisz że emerytura mi się nie należy? Jak na razie mąż zarabia wystarczająco, plus 2000 zł z MOPSu na bąbelki i można żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

tak was uczą w TVN? napisać bzdure, komentować i rozpowszechniać.... fałszywa antypolska fabryka fakenews'ów

Sraki dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Matka napisał:

Ostatni mój bąbelek skończy 18 lat jak będę miała 50 lat. W domu też jest dużo pracy, umiem sprzątać, prać, prasować, szyć, gotować. Mój mąż jest szczęśliwy że ma taką zaradną żonę. On przychodzi z pracy i nic nie musi robić bo ja ogarniam cały dom. Rano szykuję mu do pracy kanapki, dzieci do szkoły wyprawiam, w tym czasie sprzątam, gotuję duży obiad dla wszystkich. Pomagam dzieciom w odrabianiu lekcji. Co ty myślisz że emerytura mi się nie należy? Jak na razie mąż zarabia wystarczająco, plus 2000 zł z MOPSu na bąbelki i można żyć.

Tyle tylko że w wieku 50 lat nie będziesz dostawać 2 tyś a do emerytury bądzie aż 10 lat a poza tym min emerytura dla matek z czwórką dzieci jedynie to uważam za  najgorszy pomysł i jeszcze jedno całe życie sprzątać gotować prać czy szyć ot taka służąca nie zazdroszczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

........min emerytura dla matek z czwórką dzieci uważam za nie nienajgorszy pomysł...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest emerytura tylko zasiłek!!!

Nie wiadomo czy niedługo PiS lub inna wladza go nie zniesie, bo już kasy zaczyna brakować

Ciekawe co wtedy zrobisz?

Twoje bąbelki będą na Ciebie pracowały?

Kromki suchego chleba od nich nie dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie jest emerytura tylko zasiłek!!!

Nie wiadomo czy niedługo PiS lub inna wladza go nie zniesie, bo już kasy zaczyna brakować

Ciekawe co wtedy zrobisz?

Twoje bąbelki będą na Ciebie pracowały?

Kromki suchego chleba od nich nie dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Tyle tylko że w wieku 50 lat nie będziesz dostawać 2 tyś a do emerytury bądzie aż 10 lat a poza tym min emerytura dla matek z czwórką dzieci jedynie to uważam za  najgorszy pomysł i jeszcze jedno całe życie sprzątać gotować prać czy szyć ot taka służąca nie zazdroszczę .

No przecież pisałam, że mąż na mnie pracuje. Ja zajmuję się nim i domem, a on przynosi do domu pieniądze. Ja to i tak mam lekkie życie, bo większość kobiet to musi robić to co wymieniłem wyżej i jeszcze do pracy chodzić, takie życie kobiety mają od wielu wielu lat i jakoś nikt się matkami nie przejmował. Takie życie ma większość matek Polek. Dobrze że rząd daje 500zł na każdego bąbelka, to ja nie muszę szukać dodatkowego zajęcia żeby ich wyżywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To nie jest emerytura tylko zasiłek!!!

Nie wiadomo czy niedługo PiS lub inna wladza go nie zniesie, bo już kasy zaczyna brakować

Ciekawe co wtedy zrobisz?

Twoje bąbelki będą na Ciebie pracowały?

Kromki suchego chleba od nich nie dostaniesz!

Wal się gościu, ty już wiesz co jej bąbelki będą robić. Dla ciebie zasiłek, a dla innych godziwe pieniądze.

Już jedna taka pani prezes sądu, to powiedziała że za 10 tys. To można dobrze żyć jedynie na prowincji. Inna pani minister powiedziała że za 6 tys. pracuje złodziej albo idjota a inny pan generał powiedział że za 2 tys. nie jest w stanie wyżyć. Niektórzy dostają 500zł i są szczęśliwi, a ty i inni z tej partii co pochodzi wyżej ta trójka i tego wszystkim zazdrościcie i chcecie to nam zabrać, a dać sobie.

Dopóki będzie rządziło PiS to będzie dobrze. PO wspiera tylko własną elitę, a innych tylko straszyć potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×