Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

TVN pluje jadem

Polecane posty

Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka izba dyscyplinarna powinna być wprowadzona w 89 roku. Przez te wszystkie lata w sądownictwie zawiązała się mafia. Szkoda że demokratycznie wybrana władza ustawodawcza dopiero teraz to wprowadza. Jeżeli sędzia wydaje wyrok zgodnie z prawem, to nie ma się czego obawiać.

Tyle tylko że PiS chce żeby wyroki były wyłącznie po myśli nowogrodzkiej a jak sędzią będzie miał czelność wydawać wyroki zgodnie z prawem to Pisiory zastosują  sankcje dyscyplinarne, a rok 89 przyniósł prawo i demokrację w sądach, ale obecnie PiS chce nam wprowadzić komunę bis czyli upartynienie sądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze chce dodać że postawa tzw niepokornych sędziów zasługuje na największe uznanie to właśnie Oni są największymi patriotami, to są "patrioci na czas pokoju"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze jedno jak najważniejsza osoba w państwie daje przykład że nie trzeba płacić za wykonane usługi to jak takie państwo ma funkcjonować.

na podstawie czego? KC określa kwotę usługi powyżej wartości której powinna być potwierdzona pismem, jest jakaś umowa? 😄 nie legalnych nagrań sąd nie weźmie pod uwagę, bo nie może, inaczej zalegalizował by czyn przestępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

na podstawie czego? KC określa kwotę usługi powyżej wartości której powinna być potwierdzona pismem, jest jakaś umowa? 😄 nie legalnych nagrań sąd nie weźmie pod uwagę, bo nie może, inaczej zalegalizował by czyn przestępny

Umowa ustna jest jedną z form zawarcia umowy, a poza tym Kaczyński nie zaprzecza że usługa została wykonana, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaczyński wykiwał biznesmena w sposób ohydny i oburzajacy i to na olbrzymią kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby miał odrobinę honoru to by zapłacił należną kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miło poczytać głosy rozsądku na temacie założonym przez propagandowego prawaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tyle tylko że PiS chce żeby wyroki były wyłącznie po myśli nowogrodzkiej a jak sędzią będzie miał czelność wydawać wyroki zgodnie z prawem to Pisiory zastosują  sankcje dyscyplinarne, a rok 89 przyniósł prawo i demokrację w sądach, ale obecnie PiS chce nam wprowadzić komunę bis czyli upartynienie sądów.

A coś ty się tak uczepił PiS? Do tej pory piastowałeś wysokie stanowisko z nadania postkomunistów i pewnie zostałeś zwalony z tego stołka, dlatego siejesz kłamstwa i zamęt. PiS to partia która chce wprowadzić sprawiedliwość, ale tacy zadufani w sobie sędziowie jak ty niestety uniemożliwiają godnie żyć pospolitemu człowiekowi. Pogódź się z tym że już nie rządzicie, do tej pory za waszych rządów sędziowie wydawali niesprawiedliwe wyroki i za to powinni odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A coś ty się tak uczepił PiS? Do tej pory piastowałeś wysokie stanowisko z nadania postkomunistów i pewnie zostałeś zwalony z tego stołka, dlatego siejesz kłamstwa i zamęt. PiS to partia która chce wprowadzić sprawiedliwość, ale tacy zadufani w sobie sędziowie jak ty niestety uniemożliwiają godnie żyć pospolitemu człowiekowi. Pogódź się z tym że już nie rządzicie, do tej pory za waszych rządów sędziowie wydawali niesprawiedliwe wyroki i za to powinni odpowiedzieć.

W 89 r jeszcze nie pracowałam, A ty co tak bronisz PiSu, PiS chce zniszczyć trójpodziału władzy i chce mieć władzę absolutną ale ty i tak tego nie zrozumiesz więc kończę tą jałową gadkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szkoda, że TVN nie pociągnęła wątku dossier Birgfellnera jako wielkiego przyjaciela biznesu powiązanego z agenturą GRU. Wygląda na to, że cała ta akcja w antypolskiej TVN i Onetu - ramienia Niemiec prowadzących na szeroką skalę gospodarczą współpracę z Rosją  była z góry wymierzona na osłabienie polityczne nieprzychylnych Polskiej władzy i zdeptanie autorytetu Jarosława Kaczyńskiego jednoczącego całą Polską prawicę stojącą okoniem wobec nieuczciwości i nieprawości lewicowo-liberalnych kół okupujących intratne stołki i ciepłe posadki.Lecz jak widać ten misterny plan spalił na panewce i Polski rząd cieszy się dużą popularnością wśród przeważającej większości Polaków oraz uznaniem i silną pozycją w UE i na całym Świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A coś ty się tak uczepił PiS? Do tej pory piastowałeś wysokie stanowisko z nadania postkomunistów i pewnie zostałeś zwalony z tego stołka, dlatego siejesz kłamstwa i zamęt. PiS to partia która chce wprowadzić sprawiedliwość, ale tacy zadufani w sobie sędziowie jak ty niestety uniemożliwiają godnie żyć pospolitemu człowiekowi. Pogódź się z tym że już nie rządzicie, do tej pory za waszych rządów sędziowie wydawali niesprawiedliwe wyroki i za to powinni odpowiedzieć.

Gdzie ty zyjesz ? TU ZIEMIA ... TU ZIEMIA ... PiS i  prawo oraz sprawiedliwość to 2 sprzeczności. widzę , za dużo oglądasz  propagandy w TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość GOŚĆ napisał:

Gdzie ty zyjesz ? TU ZIEMIA ... TU ZIEMIA ... PiS i  prawo oraz sprawiedliwość to 2 sprzeczności. widzę , za dużo oglądasz  propagandy w TVP

Hej ziemia ziemia, a znasz jakąś inną alternatywę na to żeby pozbyć się postkomunistów z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Osłabia mnie:

*doopa udająca prezydenta

*bankster udający premiera, który zna problemy zwykłych Polaków

*prezes NIK, któremu bliżej do tych, którzy powinni być kontrolowani niż do tych, których ma kontrolować

*ten, który trzęsie PL nie biorąc za to żadnej odpowiedzialności

/z netu/ 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Hej ziemia ziemia, a znasz jakąś inną alternatywę na to żeby pozbyć się postkomunistów z Polski?

Jakich znowu postkomunistów? Jest rok 2019. Zacznij żyć we współczesnych realiach. No chyba że masz na myśli Piotrowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Hej ziemia ziemia, a znasz jakąś inną alternatywę na to żeby pozbyć się postkomunistów z Polski?

Tak wybrać Piotrowicza do TK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oprócz sld żadna partia nie dawała tyle wysokich stanowisk postkomuchom co pis. Że wspomnę tylko Piotrowicza i Kryże. Albo Jasiński. Można wymieniać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W 89 r jeszcze nie pracowałam, A ty co tak bronisz PiSu, PiS chce zniszczyć trójpodziału władzy i chce mieć władzę absolutną ale ty i tak tego nie zrozumiesz więc kończę tą jałową gadkę .

Ty zacząłeś pracę po 89 i od razu dostałeś ciepłą posadkę od tatusia. Ja zacząłem pracę po 89 roku i niestety musiałem pracować na czarno. Praca była, ale nie taka żeby pracować legalnie, bo pracodawcy chcieli uniknąć płacenia podatków. Zmuszano do pracy w nadgodzinach za półdarmo, postkomunidtyczne rządy nic z tym nie robiły. Człowiek robił, robił i nic z tego nie ma. Dopiero jak zaczęło rządzić PiS, to zaczęło być lepiej. Trójpodział władzy??? Śmiechu warte!!! A powiedz kiedy ona była??? Władzę zawsze mieli krawaciarze. Zawsze było tak, że ręka rękę myła. Nawet poskarżyć się nie było komu. Wszyscy walczą o te sądy jakby były coś warte. Byłem w sądzie i na własnej skórze przekonałem się że tam sprawiedliwości nie znajdziesz. Sądy są przychylne krawaciarzom, a nie robolowi. Sędziowie na człowieka patrzą z pogardą, robią z niego głupka, okręcają kota ogonem, wmawiają takie głupoty że śmiechu warte, a co najciekawsze nie można podważać sędziego słowa, bo przecież są NIEZAWIŚLI. Jeśli chodzi o PiS, to im kibicuję, ale uważam że to i tak cieniasy i nie dadzą rady wygrać z mafią w togach.

Co mnie obchodzą jakieś wieże? Chcesz opisywać jakieś przekręty, to opisuj, ale opisuj wszystkie, oby ci kartek nie zabrakło, no i pamięci na serwerze kafeterii. Życzę powodzenia.🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Zaczęlo być lepiej jak zaczął rządzić pis"

I już wiadomo że mamy do czynienia z partyjnym trollem, albo ma trójkę dzieci i wszyscy muszą się na niego zrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Jakich znowu postkomunistów? Jest rok 2019. Zacznij żyć we współczesnych realiach. No chyba że masz na myśli Piotrowicza?

A no widzisz mamy 2019 i nie zorientowałeś się że w Polsce przez 30 lat rządzili postkomuniści? Uczepiłeś się jednego Piotrowicza, a innych polityków nie znasz? Piotrowicz Polską nie rządził, tylko ludzie którzy przy okrągłym stole zawarli ze sobą pewne układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A no widzisz mamy 2019 i nie zorientowałeś się że w Polsce przez 30 lat rządzili postkomuniści? Uczepiłeś się jednego Piotrowicza, a innych polityków nie znasz? Piotrowicz Polską nie rządził, tylko ludzie którzy przy okrągłym stole zawarli ze sobą pewne układy.

Nie zorientowałem się bo wcześniej 8 lat nie rządzili postkomuniści tylko platforma. Na przełomie wieków rządził AWS. Teraz rzeczywiście jest sporo spadochroniarzy z PZPR u władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

". Byłem w sądzie i na własnej skórze przekonałem się że tam sprawiedliwości nie znajdziesz. "

Czytaj- kiedyś przegrałem w sądzie więc rozwalić sądy.

Klasyczny Janusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nie zorientowałem się bo wcześniej 8 lat nie rządzili postkomuniści tylko platforma. Na przełomie wieków rządził AWS. Teraz rzeczywiście jest sporo spadochroniarzy z PZPR u władzy.

AWS, UW, LPR, PSL, PO-KO, SLD, czy KE - jedno i to samo. Ciągle jedne i te same osoby. Tylko nazwy różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A no widzisz mamy 2019 i nie zorientowałeś się że w Polsce przez 30 lat rządzili postkomuniści? Uczepiłeś się jednego Piotrowicza, a innych polityków nie znasz? Piotrowicz Polską nie rządził, tylko ludzie którzy przy okrągłym stole zawarli ze sobą pewne układy.

Kujda, Jasiński Kryże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A no widzisz mamy 2019 i nie zorientowałeś się że w Polsce przez 30 lat rządzili postkomuniści? Uczepiłeś się jednego Piotrowicza, a innych polityków nie znasz? Piotrowicz Polską nie rządził, tylko ludzie którzy przy okrągłym stole zawarli ze sobą pewne układy.

Kujda, Jasiński Kryże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A no widzisz mamy 2019 i nie zorientowałeś się że w Polsce przez 30 lat rządzili postkomuniści? Uczepiłeś się jednego Piotrowicza, a innych polityków nie znasz? Piotrowicz Polską nie rządził, tylko ludzie którzy przy okrągłym stole zawarli ze sobą pewne układy.

Kujda, Jasiński Kryże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

AWS, UW, LPR, PSL, PO-KO, SLD, czy KE - jedno i to samo. Ciągle jedne i te same osoby. Tylko nazwy różne.

A pis to jakie znowu inne osoby? Ta sama banda, a nawet grosza, bo wmawiają ludziom że są aniołkami mając u siebie mnóstwo komuchów i jeszcze chcą rozwalić państwo żeby nim zawładnąć i się uwłaszczyć jak kiedyś na Ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kujda, Jasiński Kryże

 

Tam ich jest dużo więcej. Taki Szyszko np zaczynał karierę w latach 80tych w miejskiej radzie narodowej.

Swoją drogą pisowcy jak pzpr lubią wszystko nazywać "narodowym" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

". Byłem w sądzie i na własnej skórze przekonałem się że tam sprawiedliwości nie znajdziesz. "

Czytaj- kiedyś przegrałem w sądzie więc rozwalić sądy.

Klasyczny Janusz.

Zgadza się jestem Janusz. Rozwalić sądy. Nie chodzi o to że przegrałem, tylko o to jak mnie potraktowali. Nie znasz moich spraw, a z góry jesteś nastawiony na kpiny. Każdy jeden zwykły człowiek widziałby że mam racje, ale sedziowie to tacy ludzie że wydają takie wyroki przychylne swoim kolegom przy władzy. Potrafią sami siebie zbłaźnić byle tylko pokazać że jest wyżej od ciebie. Wyrok przyjąłem, zapłaciłem, dostosowałem się. Ale zdania nie zmieniłem. Każdemu normalnemu człowiekowi jak o tym mówię, to się śmieje, a jak mówię osobie na wysokim stanowisku, to odpowiada, że wyroków sądu nie bedzie komentował.

Jan Śpiewak też kiedyś inaczej śpiewał. Tobie również życzę żebyś śpiewał tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy kto przegrał śpiewa jak ty, a 99% z nich nie ma pojęcia o kodeksach i zasadach orzekania. Vide sprawa Najsztuba.

Ja nie twierdzę że w tym środowisku nie mają miejsca patologie. Jak w każdym. Ale to można rozpatrywać konkretne przypadki, a nie rozwalać wszystko i jeszcze dawać w zastępstwo miernoty albo ludzi gotowych wysyłać anonimy z szantażem.

Chciałbyś żeby twoją sprawę rozstrzygał typ, który jest partyjnym trollem i po pracy wysyła anonimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×