Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciekawa

Mizoginizm

Polecane posty

Gość gość

Reksiu widziałeś ty kiedykolwiek "kwitek" z wypłaty . Wiesz ile państwo zabiera z  twojej wypłaty ? Jak myślisz na co idzie np składka  zdrowotna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Też
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Na akurat, bo jest to racjonalne i uzasadnione.

A ty nienawidzisz turystów? Przecież przyjeżdżają do naszego kraju, przebywają tu jakiś czas i nie dokładają do wspólnych wydatków?  A korzystają z dróg czy chodników zbudowanych za nasze podatki.

Racjonalne i uzasadnione jedynie w twojej ocenie. W ocenie kogoś innego (np w mojej) te wielodzietne, których tak nienawidzisz, stoją na równi z tymi niepracującymi. Tylko, że ja w odróżnieniu od ciebie, nie pałam do nich nienawiścią.

Nie. Nie nienawidzę turytów. A dlaczego miałabym czuć do nich nienawiść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Też
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Nie jazgocz, tylko podaj kwotę. Ile konkretnie kobieta, będąca na utrzymaniu męża, dostaje na utrzymanie z podatków reszty społeczeństwa?

Nie zamierzam dyskutować w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Ja Też napisał:

A tak poza tym, to do "goowniakow" podatnicy z reguły dokładają. Chyba, że "goowniaki" od poczęcia korzystają z prywatnej służby zdrowia, uczą się tylko i wylącznie w prywatnych szkołach itd.

Owszem, dokładają. Ale niekoniecznie więcej dokladaja do goowniakow kobiety będącej na utrzymaniu dobrze zarabiającego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Ja Też napisał:

Nie zamierzam dyskutować w ten sposób.

No to dyskutuj w jaki chcesz, tylko konkretnie. No, czekam, podaj kwotę, jaka podatnicy płacą miesięcznie na utrzymanie niepracującej kobiety, utrzymywanej przez męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Reksiu widziałeś ty kiedykolwiek "kwitek" z wypłaty . Wiesz ile państwo zabiera z  twojej wypłaty ? Jak myślisz na co idzie np składka  zdrowotna ? 

Reksia to poszukaj w budzie na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
3 minuty temu, Gość Ja Też napisał:

Nie zamierzam dyskutować w ten sposób.

Mizogin, który przegrywa z kobietą staje się agresywny. Normalka. Zagięłaś go w matematyce. Myślę, że to dla niego potwarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Reksiu widziałeś ty kiedykolwiek "kwitek" z wypłaty . Wiesz ile państwo zabiera z  twojej wypłaty ? Jak myślisz na co idzie np składka  zdrowotna ? 

Reksia to poszukaj w budzie na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie jazgocz, tylko napisz konkretnie? No, ile? Bo to ty nie masz pojęcia o matematyce?

Opieka zdrowotna, policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe, których skorzysta w razie potrzeby. Chodniki po którym chodzi, drogi po których jeździ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

No ale wątek jest o mizoginach a nie pracujących kontra niepracujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Ciezko nie byc mizoginem w swiecie feministek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rescator555 skończ juz ..nie nasza wina ,ze twoja  zonka jest śmierdzącym leniem . Trzeba bylo patrzeć z kim sie żenisz a nie brać byle co . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie jazgocz, tylko napisz konkretnie? No, ile? Bo to ty nie masz pojęcia o matematyce?

To ty zrobiłeś duży błąd logiczny jeśli chodzi o matematykę. Jeśli podatnik by zapłacił na osobę, która nie płaci nic, choćby i 10 gr to rzeczywiście jest to nieskończenie razy większa kwota. 10 gr dzielone przez zero daje nieskończoność.

A teraz zapraszam do dyskusji o mizoginii.

Janusz Korwin-Mikke i Trump są mizoginami. Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Ja Też napisał:

Racjonalne i uzasadnione jedynie w twojej ocenie. W ocenie kogoś innego (np w mojej) te wielodzietne, których tak nienawidzisz, stoją na równi z tymi niepracującymi. Tylko, że ja w odróżnieniu od ciebie, nie pałam do nich nienawiścią.

Nie. Nie nienawidzę turytów. A dlaczego miałabym czuć do nich nienawiść?

Ja tam też nie "pałam", nie nazwał bym tego nienawiścią, to raczej silna niechęć.

Oczywiście masz prawo do swojej oceny i możesz jednakowo cenić kogoś, na którego utrzymanie musisz dopłacać jak i tego, do którego utrzymania nie dopłacasz ani grosza. Twoje pieniądze 😣. Ale nie mów, że jest to racjonalne.

No bo turyści, tak jak niepracujące żony dobrze zarabiających mężów, przebywają w tym kraju, a nie płacą podatków do wspólnej kasy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Przy czym nienawisc do mezczyzn to ruch spoleczny i hobby ale odwrotnie to juz bron boże.

Kobiety sa rozne wiekszosc nie da sie lubić a reszta to wredne ....

Sory ale wlasnie po to mi nienawisc zeby ja czuc do takich ludzi.

I z mizoginizmwm nie ma to nic wspolnego.

Jak jestes tempa ... koorfa i franca to nie licz na to ze bede sie z toba cackal. Zarobisz w ryj jak zasluzysz i wyzywanie mnie od mizoginow nie pomoże

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Ciekawa napisał:

Mizogin, który przegrywa z kobietą staje się agresywny. Normalka. Zagięłaś go w matematyce. Myślę, że to dla niego potwarz.

Co ty bredzisz? W którym miejscu mnie zagięła? Pytam ile niepracująca żona dostaje na utrzymanie z podatków płaconych przez resztę obywateli. I co? Gdzie odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Co ty bredzisz? W którym miejscu mnie zagięła? Pytam ile niepracująca żona dostaje na utrzymanie z podatków płaconych przez resztę obywateli. I co? Gdzie odpowiedz?"

Przecież ty gamoniu nie potrafisz liczyć do 10 wiec po ch.. ma ci dziewczyna tłumaczysz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Ciekawa napisał:

To ty zrobiłeś duży błąd logiczny jeśli chodzi o matematykę. Jeśli podatnik by zapłacił na osobę, która nie płaci nic, choćby i 10 gr to rzeczywiście jest to nieskończenie razy większa kwota. 10 gr dzielone przez zero daje nieskończoność.

A teraz zapraszam do dyskusji o mizoginii.

Janusz Korwin-Mikke i Trump są mizoginami. Kto jeszcze?

Ale podatnik nie zapłacił na utrzymanie tej osoby nawet 10 groszy, zapłacił dokladnie ZERO. Więc nie gadaj mi o bledzie logicznym czy matematycznym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Ja tam też nie "pałam", nie nazwał bym tego nienawiścią, to raczej silna niechęć.

Oczywiście masz prawo do swojej oceny i możesz jednakowo cenić kogoś, na którego utrzymanie musisz dopłacać jak i tego, do którego utrzymania nie dopłacasz ani grosza. Twoje pieniądze 😣. Ale nie mów, że jest to racjonalne.

No bo turyści, tak jak niepracujące żony dobrze zarabiających mężów, przebywają w tym kraju, a nie płacą podatków do wspólnej kasy.  

Eeeee, to dlaczego dochody z turystyki są tak ważną składową budżetu w państwach turystycznych?

Oczywiście, że dopłacamy na niepracujących. Płacimy choćby na działanie aparatu państwowego, z którego niepracujący korzystają ale nie płacą ani grosza.

A jak byś nazwał osobę, która przychodzi na imprezę składkowa ale się nie składa? Je, pije nie placi za to ani grosza. Czy uważasz, że ci co się składali nie zapłacili za jedzenie i picie tej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Co ty bredzisz? W którym miejscu mnie zagięła? Pytam ile niepracująca żona dostaje na utrzymanie z podatków płaconych przez resztę obywateli. I co? Gdzie odpowiedz?

Ja już zakończyłam z tobą dyskusję na "jazgotaniu". Nie licz więc na moja odpowiedź. Na żadne zadane przez ciebie pytanie. Nie chce mi się dyskutować z ludźmi, którzy w ten sposób się do mnie odnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Eeeee, to dlaczego dochody z turystyki są tak ważną składową budżetu w państwach turystycznych?

Oczywiście, że dopłacamy na niepracujących. Płacimy choćby na działanie aparatu państwowego, z którego niepracujący korzystają ale nie płacą ani grosza.

A jak byś nazwał osobę, która przychodzi na imprezę składkowa ale się nie składa? Je, pije nie placi za to ani grosza. Czy uważasz, że ci co się składali nie zapłacili za jedzenie i picie tej osoby?

A czym się różnią pieniądze wydawane przez niepracująca kobietę, od tych wydawanych przez turystę?

Zaraz, zaraz. Nie zmieniaj tematu.  Pytanie było ile dopłacamy na UTRZYMANIE niepracujących kobiet.  Nie na aparat państwowy czy chodniki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru bawić się z tobą w kotka i myszkę. Więc albo podaj konkretna sumę, albo 

Spier...  trolu.

Podaj konkretną sumę, która płacisz w podatkach na matki szóstki dzieci. Konkretnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też
5 minut temu, Gość gość napisał:

"Co ty bredzisz? W którym miejscu mnie zagięła? Pytam ile niepracująca żona dostaje na utrzymanie z podatków płaconych przez resztę obywateli. I co? Gdzie odpowiedz?"

Przecież ty gamoniu nie potrafisz liczyć do 10 wiec po ch.. ma ci dziewczyna tłumaczysz ? 

No niestety. Nie potrafi. Do bledu również się nie potrafi przyznać. Woli atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Nie mam zamiaru bawić się z tobą w kotka i myszkę. Więc albo podaj konkretna sumę, albo 

Spier...  trolu.

Spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A czym się różnią pieniądze wydawane przez niepracująca kobietę, od tych wydawanych przez turystę?

Zaraz, zaraz. Nie zmieniaj tematu.  Pytanie było ile dopłacamy na UTRZYMANIE niepracujących kobiet.  Nie na aparat państwowy czy chodniki.

 

Np. Jak trafi do szpitala, to szpital ja utrzymuje, czyli państwo. Z podatków. Daje jeść, udostępnia toaletę i łóżko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Ja też napisał:

Ja już zakończyłam z tobą dyskusję na "jazgotaniu". Nie licz więc na moja odpowiedź. Na żadne zadane przez ciebie pytanie. Nie chce mi się dyskutować z ludźmi, którzy w ten sposób się do mnie odnoszą.

No tak, jak baba została wydeptana w asfalt, gadała głupoty i zostało to wykazane, to wtedy dostaje much w nosie i jest obrażona. No to spadaj stąd i nie zawracaj mi d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

A czym się różnią pieniądze wydawane przez niepracująca kobietę, od tych wydawanych przez turystę?

Zaraz, zaraz. Nie zmieniaj tematu.  Pytanie było ile dopłacamy na UTRZYMANIE niepracujących kobiet.  Nie na aparat państwowy czy chodniki.

 

Caly czas mowa była o czymś innym... Właśnie o tym aparacie państwowym czy chodnikach. O tym wszystkim na co idą podatki, które płacą pracujący a niepracujący NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Ciekawa napisał:

Spokój!

Spokój? To może uspokój babę, która pisze do mnie "gamoniu"? Tamto ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i wyszedł mizogin z Resa 😄 Rozmowa mu nie idzie to wyzywa i rzuca mięsem. Baba go bije!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hehe Res juz się gotuje hehehe  Uspokój sie bo zaraz dostaniesz od żonki z liścia  i tyle sie skończy twoje  pyskowanie hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×