Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciekawa

Mizoginizm

Polecane posty

Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Caly czas mowa była o czymś innym... Właśnie o tym aparacie państwowym czy chodnikach. O tym wszystkim na co idą podatki, które płacą pracujący a niepracujący NIE.

To może cofnij się do strony 3, do wpisu osoby "Ja też", zaczynającego się od słów " to jest ważna kwestia" i sobie sprawdź, o czym była mowa cały czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Spokój? To może uspokój babę, która pisze do mnie "gamoniu"? Tamto ci nie przeszkadza?

Ni życzę sobie kłótni i przekleństw na moim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

No i wyszedł mizogin z Resa 😄 Rozmowa mu nie idzie to wyzywa i rzuca mięsem. Baba go bije!!!!

 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

hehe Res juz się gotuje hehehe  Uspokój sie bo zaraz dostaniesz od żonki z liścia  i tyle sie skończy twoje  pyskowanie hehe 

Spier...  trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Ciekawa napisał:

Ni życzę sobie kłótni i przekleństw na moim topiku.

No to uspokój te osoby które zaczynają kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

 

Spier...  trolu.

Czy mógłbyś sobie już pójść z mojego topiku? Grzecznie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Rescator555 napisał:

No tak, jak baba została wydeptana w asfalt, gadała głupoty i zostało to wykazane, to wtedy dostaje much w nosie i jest obrażona. No to spadaj stąd i nie zawracaj mi d....

Nie wiem kto tu kogo wdeptał w asfalt i co zostało wykazane. To ty zacząłeś się denerwować, kiedy ciebie zaczęto wdeptywać w asfalt i wykazano, ze mówisz głupoty.

Sorry Res, ale twoje dyskutantki są inteligentniejsze od ciebie. Tak to wygląda z perspektywy osoby, która się waszej dyskusji przygląda.

Jesteś tak zafiksowany na tym, ze to ty masz rację, że w ogóle nie dostrzegasz argumentów innych osób oraz błędów we własnym rozumowaniu.

PS. A nienawidzić możesz sobie kogo chcesz. Tylko, ze ta twoja nienawiść ma wpływ tylko i wyłącznie na ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Rescator555 napisał:

No tak, jak baba została wydeptana w asfalt, gadała głupoty i zostało to wykazane, to wtedy dostaje much w nosie i jest obrażona. No to spadaj stąd i nie zawracaj mi d....

Nie wiem kto tu kogo wdeptał w asfalt i co zostało wykazane. To ty zacząłeś się denerwować, kiedy ciebie zaczęto wdeptywać w asfalt i wykazano, ze mówisz głupoty.

Sorry Res, ale twoje dyskutantki są inteligentniejsze od ciebie. Tak to wygląda z perspektywy osoby, która się waszej dyskusji przygląda.

Jesteś tak zafiksowany na tym, ze to ty masz rację, że w ogóle nie dostrzegasz argumentów innych osób oraz błędów we własnym rozumowaniu.

PS. A nienawidzić możesz sobie kogo chcesz. Tylko, ze ta twoja nienawiść ma wpływ tylko i wyłącznie na ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem kto tu kogo wdeptał w asfalt i co zostało wykazane. To ty zacząłeś się denerwować, kiedy ciebie zaczęto wdeptywać w asfalt i wykazano, ze mówisz głupoty.

Sorry Res, ale twoje dyskutantki są inteligentniejsze od ciebie. Tak to wygląda z perspektywy osoby, która się waszej dyskusji przygląda.

Jesteś tak zafiksowany na tym, ze to ty masz rację, że w ogóle nie dostrzegasz argumentów innych osób oraz błędów we własnym rozumowaniu.

PS. A nienawidzić możesz sobie kogo chcesz. Tylko, ze ta twoja nienawiść ma wpływ tylko i wyłącznie na ciebie. 

Tak, jasne. To może ty powiesz ile z podatków jest dokładane na utrzymanie niepracującej żony. Bo moim zdaniem zero. I może pokażesz te błędy w moim rozumowaniu. I miejsce w dyskusji, gdzie twoim zdaniem zaczęto wdeptywac mnie w asfalt i wykazano, że mówię glupoty. Oczywiście świetnie wiem, że ma żadne z tych pytań nie odpowiesz. Więc swoje zdanie osoby, która niby przygląda się dyskusji, schowaj tam, skąd je wzięłaś. Bo twoja wiarygodność jest równa kwocie płaconej z podatków na utrzymanie niepracującej kobiety, utrzymywanej przez męża. Czyli jest ZEROWA. Zero czyli nic 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cyceron był mizoginiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cyceron był mizoginiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest jeszcze jedna grupa kobiet, o której można powiedzieć, że je nienawidzę, bardziej niż roszczeniowych macior rozpłodowych. Ale o tym później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szczególnym typem mizoginów są incele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Cyceron był mizoginiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Ciekawa napisał:

Czy mógłbyś sobie już pójść z mojego topiku? Grzecznie proszę.

A dlaczego o to prosisz? Dlaczego nie poprosisz tych gości, którzy mnie obrażają, tylko mnie, który na te obraźliwe teksty odpowiadam? Bo solidarność macic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Szczególnym typem mizoginów są incele.

A kogo nienawidzą incele? Wszystkich kobiet czy jakiejś szczególnej grupy? Np. "roszczeniowych macior rozpłodowych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Dowiemy sie dlaczego mozna byc feministką a mizognem juz nie?

Pomijajac, że łatkę mizoginizmu przypina sie kazdemu facetowi, który ma uzasadnione powody do nienawisci do konkretnej kobiety a ta nie ma argumentow na swoja obronę więc robi z niego mizogina

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A kogo nienawidzą incele? Wszystkich kobiet czy jakiejś szczególnej grupy? Np. "roszczeniowych macior rozpłodowych"?

Incele powszechnie odnoszą się wrogo do feminizmu, a także popierają ruchy walczące o prawa mężczyzn. Ponadto wyznają konserwatywne poglądy na rewolucję obyczajową: krytykują współczesne społeczeństwo za rozwiązłość seksualną i głoszą reakcyjne postulaty na temat relacji damsko-męskich, w tym dotyczące tradycyjnych ról płciowych.

Czyli w skrócie: feministki są be, a kobieta ma siedzieć w domu i wychowywać dzieci.

Kogo to wam przypomina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Identycznie jest z feminizmem.

Jak zrobic facetowi krzywde to z powodow ideowych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość jestem napisał:

Dowiemy sie dlaczego mozna byc feministką a mizognem juz nie?

Pomijajac, że łatkę mizoginizmu przypina sie kazdemu facetowi, który ma uzasadnione powody do nienawisci do konkretnej kobiety a ta nie ma argumentow na swoja obronę więc robi z niego mizogina

 

 

 

A od kogo oczekujesz odpowiedzi?

Możesz sobie przecież być kim chcesz. Feministką, mizoginem, incelem. Nie ma ograniczeń prawnych w tym temacie. Przecież mizoginizm (który nie prowadzi do jakiś skrajnych zachowań) nie jest karalny. Nikt nie zabrania strachu przed kobietami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Czyli jak ktos sie krytycznie odnosi do feministek ktore go nienawidza to jest incelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Strach przed kobietami to nie mizoginizm.

Nie manipuluj mna bo ci jëpne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Strach przed kobietami to nie mizoginizm.

Nie manipuluj mna bo ci jëpne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Strach to strach a nienawisc to nienawiść.

Np teraz nienawidze ciebie ale sie ciebie nie boje.

I nawet nie dlatego ze jesteś kobietą tylko dlatego ze jestes ...ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość jestem napisał:

Identycznie jest z feminizmem.

Jak zrobic facetowi krzywde to z powodow ideowych.

 

Ale feminizm to nie jest nienawiść wobec mężczyzn. To się nazywa mizoandria a nie feminizm. Feminizm ma zupełnie inną ideę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość jestem napisał:

Strach to strach a nienawisc to nienawiść.

Np teraz nienawidze ciebie ale sie ciebie nie boje.

I nawet nie dlatego ze jesteś kobietą tylko dlatego ze jestes ...ką

Ale strach jednym z wielu powodów mizoginii. O tym piszę.

Skądś ta twoja nienawiść się wzięła. Mogła się wziąć ze strachu, z zaniżonego poczucia własnej wartości, odrzucenia przez kobiety, problemów z seksem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Incele powszechnie odnoszą się wrogo do feminizmu, a także popierają ruchy walczące o prawa mężczyzn. Ponadto wyznają konserwatywne poglądy na rewolucję obyczajową: krytykują współczesne społeczeństwo za rozwiązłość seksualną i głoszą reakcyjne postulaty na temat relacji damsko-męskich, w tym dotyczące tradycyjnych ról płciowych.

Czyli w skrócie: feministki są be, a kobieta ma siedzieć w domu i wychowywać dzieci.

Kogo to wam przypomina?

To tak bardzo w skrocie, ze bez sensu. Bo gdzie w tym konserwatywne poglady na rewolucje obyczajowa? Gdzie krytyka rozwiazlosci seksualnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Powiedz to feministkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem

Przeczytaj swoj post to bedziesz wiedziala skad sie wziela moja nienawic do ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

A dlaczego o to prosisz? Dlaczego nie poprosisz tych gości, którzy mnie obrażają, tylko mnie, który na te obraźliwe teksty odpowiadam? Bo solidarność macic?

Nie mam powodu aby solidaryzować się z macicami. Nie jestem ani mizoginką, ani mizoandryczką ani nie oceniam ludzi przez pryzmat płci.

Jesteś agresywny i przeklinasz. Dlatego prosiłam o opuszczenie wątku ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
13 minut temu, Gość jestem napisał:

Strach przed kobietami to nie mizoginizm.

Nie manipuluj mna bo ci jëpne

Mógłbyś sobie pójść z mojego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×