Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamara

Nie rozumiem o co mu chodzi

Polecane posty

Gość Tamara

czesc, powiedzcie mi bo nie rozumiem o co chodzi mojemu byłemu. Byliśmy razem dosyć długo, ja zerwałam bo naprawdę zaczął działać mi na nerwy ale ja, jak to ja, przeszło mi dosyć szybko i próbowałam to ogarnąć lecz on już nie chciał. Teraz, jakiś czas po rozstaniu, pisze do mnie wiadomości, ze tęskni, wysyła zdjęcia, pyta czy kogoś mam, mówi ze sam nikogo nie ma, a kiedy pytam czy chce sie w takim razie pogodzić to mówi, ze to bezsensu bo i tak byśmy sie rozstali, a poza tym przecież mówiłam ze już za późno, tyle ze mówiłam tak bo ob również tak mówił. Teraz nie rozmawiam z nim jakiś tydzień, bo podczas ostatniej rozmowy na moje pytanie czy sam wie czego chce i czy nie możemy po prostu sie dogadać odpowiedział ze najlepiej to robić tak jak ja chce, ze to bezsensu i ze i tak za mną nie tęskni bo nie mw zw czym, a kilka dni wcześniej pisal co innego 

,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

* chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

I zależy, powiedziałam mu to, ale przyznam szczerze ze po ostatniej rozmowie z bezsilnosci już go poblokowalam gdzie się da, i teraz chyba się boje ze to był błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×