Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czemu polki nie rozumieją, że nadają sie tylko do jednego? Te księżniczki uważają że trzeba je kochać za osobowość

Polecane posty

Gość gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pewność kobiety powinna polegać na tym że jest pewna że będzie najlepsza żona, matka i panią domu pod słońcem. A nie ze jest pewna siebie bo jest na tyle twarda żeby poświęcić sie pracy zawodowej odsuwajac rodzinę na dalszy plan. 

I nie niedowartosviowywjje nas to. Uwierz mi miłej fajnej kobiecie nikt nigdy nie zrobi przykrości, nawet jak są mu temu powody. Ale przemadrzala to trzeba ścinać od razu. 

masz straszne kompleksy synku, przykrywanie tego agresją i poczuciem jakiejś misji  nie ukryje tego przed ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

masz straszne kompleksy synku, przykrywanie tego agresją i poczuciem jakiejś misji  nie ukryje tego przed ludźmi

A ja jestem kobietą i popieram tego "synka".:) Też uważam, że kobieta powinna przede wszystkim stworzyć rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem kobietą i popieram tego "synka".:) Też uważam, że kobieta powinna przede wszystkim stworzyć rodzinę. 

Kobieta nic nie powinna. Zresztą tak jak i facet. Każdy żyje jak chce i nie tobie ani tumanom w temacie to oceniać ani ...ami rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem kobietą i popieram tego "synka".:) Też uważam, że kobieta powinna przede wszystkim stworzyć rodzinę. 

twoje prawo zeby tak mysleć, ale obawiam sie ze gdybyś miała nieszczęście stworzyć rodzinę z którtymkolwiek z tu piszących facetów, to byś zrozumiała dlaczego zadna inna nie chciała nawet mysleć o ich poznaniu. Bo ludzie jakoś tam jednak są ze soba, tworza rodziny, poznają kogoś fajnego i nagle sie okazuje ze chcą mieć dzieci, albo chcą gotowac mężowi itp. I ja bardziej sobie cenię dziewczyny , które ccha mieć dziecko z konkretnym facetem, dlatego ze przy nim poczuły tak potrzebę, niz desperatki z chcica na dziecko dla samego dziecka, byle tylko ktoś zechciał je im zrobić, a potem sie zobaczy, czy desperatki które chca  męza za wszelka cenę, w sumie mniej się liczy kto to będzie byle był.

Ludzie sie zmieniają, dojrzewają, zmieniają priorytety z róznych powodów, większość tych co to nie chca dzieci , czy męża zwykle po prostu nie trafiła na faceta przy którym by poczuła potrzebę   i rozbudziła instynkt. W sumie słusznie, bo ja z żadnym z tych agresywnych , chamskich przygłupów nie chciałabym mieć niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem kobietą i popieram tego "synka".:) Też uważam, że kobieta powinna przede wszystkim stworzyć rodzinę. 

aha, czyli chodzisz na randki i na dzień dobry obcemu człowiekowi deklarujesz ze chesz z nim dziecko:), no sorry, ale do tego to trzeba sie troche poznać i uwierz mi, ze to że od początku sie o tym nie gadało nie oznacza, zę sie potem tego dziecka i rodziny nie będzie chciało. ale to z kimś konkretnym a nie  z ogólna oferta :niech mnie ktoś zapłodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh te kuurwy

polki to kuurwy, tak zakładać trzeba od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty na sprzedaż
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kobieta nic nie powinna. Zresztą tak jak i facet. Każdy żyje jak chce i nie tobie ani tumanom w temacie to oceniać ani ...ami rzucać.

w takim razie zdychaj sama z kotem i przestań marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie dziwi parcie kobiet na ciążę i dziecko. To musi być biologiczna potrzeba która się dzieje gdzieś poza świadomością kobiety. Uważam że niektórzy nie powinni swoich genów przekazywać dalej mimo że chcą bo to egoizm i nic więcej. Większość myśli o tym co tu i teraz bo dzidzius jest słit ale to że nie ma hajsu ani własnego lokum już nie mówiąc o wyższych potrzebach mają w dupie. Albo zapladniaja się przypadkowo i nie myślą że dziecko nie będzie miało ojca. Później pełno skrzywionych ludzi. Te z kolei myślą że hajsem wszystko załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

masz straszne kompleksy synku, przykrywanie tego agresją i poczuciem jakiejś misji  nie ukryje tego przed ludźmi

No też mi kompleksami zalutuje... Ktoś kto się czuje wartościowy nikomu nie musi sprawiać nieprzykrości jakkolwiek ta osoba żyje. I to bez względu czy kobieta czy facet. Niektórzy uważają, że kobieta powinna "przede wszystkim" stworzyć rodzine, inni dają innym wybór. Nie rozumiem tylko tego nacisku, że kazdy ma BYĆ taki, ŻYĆ tak jak ktoś ma swoją wizję szczęśliwego życia i "prawidłowej" kobiety czy faceta. Żyję w kraju, gdzie każdy żyje po swojemu, nikt nikomu nie narzuca i chyba do Polski to wróce na starość, bo mam tam mieszkanie, a może... nie wróce nigdy - choć mam tam rodziców, siostrę i siostrzenice które mi dają szczęście. Być może nie chcę dzieci, bo nie spotkałam faceta o którym powiedziałabym - tak, jemu chcę urodzić dziecko, z nim chcę je mieć. Ale taki czasem bywa życia. Może jeszcze spotkam, a może nie. Jeśli nie to cóż, presji nie mam ani na dziecko ani na małżeństwo. Zyjta ludziska jak chcecie i w końcu przestańcie chrzanić innym jak mają żyć. Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość koty na sprzedaż napisał:

w takim razie zdychaj sama z kotem i przestań marudzić

hehe, ty nawet kota nie będziesz miał na starość bo ucieknie. wiec po co się targujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu
46 minut temu, Gość koty na sprzedaż napisał:

w takim razie zdychaj sama z kotem i przestań marudzić

niech zdycha szmaciura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość tfu tfu napisał:

niech zdycha szmaciura

Twoja stara. A więc niech się stanie wedle twego życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoja stara. A więc niech się stanie wedle twego życzenia.

kij ci w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I w zęby o ile je masz
Przed chwilą, Gość tfu tfu napisał:

kij ci w ryj

A tobie chúj w czoło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu
Przed chwilą, Gość I w zęby o ile je masz napisał:

A tobie chúj w czoło. 

a tobie chúj w dupe i kamieni kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz

takie sa polki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Gościu

Też tu jesteś Kochanie? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

aha, czyli chodzisz na randki i na dzień dobry obcemu człowiekowi deklarujesz ze chesz z nim dziecko:), no sorry, ale do tego to trzeba sie troche poznać i uwierz mi, ze to że od początku sie o tym nie gadało nie oznacza, zę sie potem tego dziecka i rodziny nie będzie chciało. ale to z kimś konkretnym a nie  z ogólna oferta :niech mnie ktoś zapłodni

Chodze na randki i deklaruje że chciałabym w przyszłości założyć rodzinę. Co w tym dziwnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Za osobowość to ich fagasyl sprzedaje im "wychowawcze"  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×