Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolina

Zdradziłam chłopaka

Polecane posty

Gość Karolina
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Powiedz swojemu chłopakowi że się pier/do/li/łaś na dyskotece ale że nie jesteś taka 😄  Pewnie z liścia zarobisz za jego stracone na córwę 2 lata.

Chyba mowisz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disco

Jak by chciała porozmawiać to by do koleżanki poszła. Jej poprostu chodziło o to żeby ktos przetrzepal jej kukulke... Tak żeby bomble nosem poszły... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość +
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

H

Poznałam go 3 miesiące tem przecież a nie wczoraj i widziałam go za każdym razem gdy jechałam do szkoły do Kielc i wieczorami z kumplami szliśmy na dyskotekę a on prawie zawsze tam był proste

Proste to było  dla niego wydymać latawicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Chyba mowisz o sobie

 Może i o sobie, nie wiem czy nie zarobiłabyś w dziób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

Czy przez te 3 miesiace mialas chlopaka I jednoczesnie bylas w zwiazku z tamtym? WOW, gratuluje to ty tylko z tymi dwoma czy masz jeszcze kilku innych w kolejce, koniecznie zerwij swoj zwiazek z chlopakiem, bo ty sie nie nadajesz do tworzenia zwiazku, ty to jak taka kotka - ten mnie miau, tamten mnie miau, I jeszcze tamten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasz Alfons dziffki
19 minut temu, Matt09 napisał:

Ludzie !! Skąd ta średnia skoro dużo osób deklaruje się na 18-20 to te maluszki 13-14 cm i te przeciętne jak moje to mało kiedy się zdarzają myślę ze średni może być z 17 cm co mnie osobiście stawia w ...owej sytuacji no ale cóż

 

 

16 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiem ci szczerze, że szeroko się uśmiechnęłam czytając twój wpis. Twój facet jest po prostu bardzo kontaktowy, nie zmienisz go. To nic złego, ale rozumiem że może ci przeszkadzać kiedy komplementuje przy tobie inną kobietę. Pozostaje ci sporządzić listę jego wad i zalet, a potem podjąć decyzję, musisz się zapytać czy potrafisz z tym żyć, z jego osobowością, tym jaki jest. 

 

3 minuty temu, Gość Kajko napisał:

Czy przez te 3 miesiace mialas chlopaka I jednoczesnie bylas w zwiazku z tamtym? WOW, gratuluje to ty tylko z tymi dwoma czy masz jeszcze kilku innych w kolejce, koniecznie zerwij swoj zwiazek z chlopakiem, bo ty sie nie nadajesz do tworzenia zwiazku, ty to jak taka kotka - ten mnie miau, tamten mnie miau, I jeszcze tamten

Nie pamięta wół jak cielęciem był? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość Kajko napisał:

Czy przez te 3 miesiace mialas chlopaka I jednoczesnie bylas w zwiazku z tamtym? WOW, gratuluje to ty tylko z tymi dwoma czy masz jeszcze kilku innych w kolejce, koniecznie zerwij swoj zwiazek z chlopakiem, bo ty sie nie nadajesz do tworzenia zwiazku, ty to jak taka kotka - ten mnie miau, tamten mnie miau, I jeszcze tamten

Tamtego poznałam 3 miesiące temu i tylko widywalismy się w dyskotece a doszło do czegoś w ten weekend nie chodziłam z dwoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

za 10 lat dacie sobie po piatce z Marta Kaczynska, I powiesz jej, JA TEZ MAM CZWORO DZIECI Z PIECIOMA FACETAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

Nie chodzilas z dwoma, tylko poznalas tamtego 3 miesiace, I tylko sie widywaliscie, ale chodzilas z innym, przez dwa lata, I w weekend tamtemu z dyskoteki postanawiasz wynagrodzic wasze ,,widywania" od 3 miesiecy wiec mu sie oddajesz, no teraz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Tamtego poznałam 3 miesiące temu i tylko widywalismy się w dyskotece a doszło do czegoś w ten weekend nie chodziłam z dwoma

Odczepcie się od dziewczyny, ślubu niema a mała zaswędziała to mu dała. Karolciu w jakiej pozycji cię brał? To ważne bo mozna coś więcej o takim facecie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
Przed chwilą, Gość Normalny napisał:

Odczepcie się od dziewczyny, ślubu niema a mała zaswędziała to mu dała. Karolciu w jakiej pozycji cię brał? To ważne bo mozna coś więcej o takim facecie powiedzieć.

nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

... was boli że młoda się na kiju pobujała?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Kajko napisał:

Nie chodzilas z dwoma, tylko poznalas tamtego 3 miesiace, I tylko sie widywaliscie, ale chodzilas z innym, przez dwa lata, I w weekend tamtemu z dyskoteki postanawiasz wynagrodzic wasze ,,widywania" od 3 miesiecy wiec mu sie oddajesz, no teraz rozumiem

Właśnie nic nie rozumiesz nie planowałam tego przecież od pierwszego spotkania poza tym widzieliśmy się tylko na dyskotekach i to nie każdej. Nie umawiałem się z nim przecież na dyskotekę to raczej były grupowe wyjścia na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko

A ten z dyskoteki to jaki ma u ciebie status ,,STARAJACY''? ,,NOWY POSUWACZ"'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 minutę temu, Gość Kajko napisał:

A ten z dyskoteki to jaki ma u ciebie status ,,STARAJACY''? ,,NOWY POSUWACZ"'?

Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
4 minuty temu, Gość Normalny napisał:

nie ma

Zachowam to dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Właśnie nic nie rozumiesz nie planowałam tego przecież od pierwszego spotkania poza tym widzieliśmy się tylko na dyskotekach i to nie każdej. Nie umawiałem się z nim przecież na dyskotekę to raczej były grupowe wyjścia na imprezę

Karol nie UMAWIAŁES się z nim? No to już wiemy, od tyłu cię dmuchał 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajko
3 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Właśnie nic nie rozumiesz nie planowałam tego przecież od pierwszego spotkania poza tym widzieliśmy się tylko na dyskotekach i to nie każdej. Nie umawiałem się z nim przecież na dyskotekę to raczej były grupowe wyjścia na imprezę

Tego chlopaka co chodzicie 2 lata zostaw, on za te 2 lata zasluguje na kogos wartosciowego, dziewczyne do zycia, do kochania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Kajko napisał:

Tego chlopaka co chodzicie 2 lata zostaw, on za te 2 lata zasluguje na kogos wartosciowego, dziewczyne do zycia, do kochania,

Zostawię go napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Karol nie UMAWIAŁES się z nim? No to już wiemy, od tyłu cię dmuchał 😄

Nie tylko od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Nie tylko od tylu

Nie czepia się literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Nie czepiaj się literowki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Karolina napisał:

Nie tylko od tylu

 Facet faceta najlepiej od tyłu 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 Facet faceta najlepiej od tyłu 😄😄

Skąd wiesz próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody
3 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Ni

Niech się ruch... Póki młoda. A wy ból dupy o to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra
39 minut temu, Gość Karolina napisał:

Powtarzam że nie jestem taka i dobrze wiem czy facet coś umie czy nie!

A skąd dobrze wiesz? 😄

codziennie sprawdzasz w innym klubie "sprawność facetów"? Zrób  sobie lepiej pakiet jakiś badań  teraz w labach są promocje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Skąd wiesz próbowałeś?

 Moja d0pa jest twierdzą nie do zdobycia, twoją jak widać łatwo zdobyć 😄  O lewatywie nie zapominaj bo go osr@sz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 minutę temu, Gość Masakra napisał:

A skąd dobrze wiesz? 😄

codziennie sprawdzasz w innym klubie "sprawność facetów"? Zrób  sobie lepiej pakiet jakiś badań  teraz w labach są promocje 🙂

Nie obrażaj mnie. Miałam tylko 2 facetów w całym życiu inne dziewczyny mają więcej i nikt o nich źle nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Moja d0pa jest twierdzą nie do zdobycia, twoją jak widać łatwo zdobyć 😄  O lewatywie nie zapominaj bo go osr@sz 😄

Lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko jadą po tobie jak po burej sooce ,a ty lykasz jak pelikan ,olej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×