Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Trudno mi uwierzyc, ze romantyczna kobieta z dobrej rdoziny moglaby pragnac ostrego seksu z muskularnym Murzynem

Polecane posty

Gość winn

chyba takie najbardziej pragna? niewiedzący że kobiety są przewrotne i przeciwstawne? głoszą jedno, robią drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość winn napisał:

chyba takie najbardziej pragna? niewiedzący że kobiety są przewrotne i przeciwstawne? głoszą jedno, robią drugie

co to znaczy głosza jedno robia drugie?? ja jestem wierzaca z porzadnej rodziny ,chciałam byc zakonnicą ale poznałam męża.Nie sypiam z nim bo mnie zdradził od tamtej pory mnie brzydzi w ogóle sex mnie brzydzi.Oddałam swoje życie Bogu -weszłam do wspólnoty Odnowy w Duchu świętym przy parafi. Temat i sam jego poziom jest obrzydliwy ale skomentowałam bo uważąm ze to podłe wmawiac porzadnym kobietom takie wasze chore urojenia i fantazje.Autorze zacznij moze  sądzic po sobie co? niedobrze mi jak czytam! Zero wiary i moralnośći.Wigilia jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie, dobre urodzenie powinno wykluczać tak wynaturzone pragnienia, jak stosunki z muskularnymi Murzynami😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

co to znaczy głosza jedno robia drugie?? ja jestem wierzaca z porzadnej rodziny ,chciałam byc zakonnicą ale poznałam męża.Nie sypiam z nim bo mnie zdradził od tamtej pory mnie brzydzi w ogóle sex mnie brzydzi.Oddałam swoje życie Bogu -weszłam do wspólnoty Odnowy w Duchu świętym przy parafi. Temat i sam jego poziom jest obrzydliwy ale skomentowałam bo uważąm ze to podłe wmawiac porzadnym kobietom takie wasze chore urojenia i fantazje.Autorze zacznij moze  sądzic po sobie co? niedobrze mi jak czytam! Zero wiary i moralnośći.Wigilia jest!

parassolka Ty chyba jestes jakims wyjatkiem ,nie spotkałam jeszcze tak wierzącej osoby jak Ty, nie w tych czasach kiedy wiara jest wysmiewana.Uwazaj na siebie ,niech Cie Bog  chroni i zycze Ci dobrego meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
11 minut temu, Gość miśka napisał:

parassolka Ty chyba jestes jakims wyjatkiem ,nie spotkałam jeszcze tak wierzącej osoby jak Ty, nie w tych czasach kiedy wiara jest wysmiewana.Uwazaj na siebie ,niech Cie Bog  chroni i zycze Ci dobrego meża

męża to ja już mam ,który dokucza mi z racji mojej wiary i uprzykrza życie jak tylko może,  więc nie dziękuję albo i dziękuję jak wolisz i wzajemnie.Boga się nie wstydzę i nie wypieram wiary w niego choćby mnie kroili i żywcem przypalali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×