Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZOFIA78

JESTEM STARSZA OSOBĄ PRAWIE 80 LETNIĄ, CZY BEZ SMARTFONA MOGĘ ODEBRAĆ PACZKĘ Z PACZKOMATU?

Polecane posty

Gość ZOFIA78

Mam może trochę dziwne pytanie. Od pół roku uczę się obsługi komputera, robię zakupy internetowe itp. Mam 78 lat. Ostatnio spróbowałam zakupów w sklepie internetowymi i wybrałam opcję dostarczenia do paczkomatu in Post, ponieważ mam go kilka kroków od domu. No i wybrałam paczkomat i niby wszystko okej, ale koleżanka mi powiedziała, ze nie dam rady odebrać tej paczki, ponieważ nie mam smartfona, a zwykły klawiszowy telefon bez dostępu do internetu i nie będę miała jak kodu w tym paczkomacie podać do odebrania. Coś też mówiła o jakiejś aplikacji, bo ponoć jej syn mówił, ze kiedyś można było odebrać ten kod sms-em, ale teeraz już tego nie ma i bez smartfona z dostępem do internetu nie odbiorę. Czy orientuje się ktoś, czy na prawdę ten smartfon jest wymagany do odbioru paczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu La

Wpisz to pytanie w Google, tam zapewne znajdziesz jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamiesz oklamujesz

nie jestes osobą za ktôrą się podajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOFIA78

Wpisałam, najczęściej piszą w różnych źródłach o aplikacjach na smartfony więc pewnie nie da się inaczej odebrać. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.moc.ny

Wystarczy telefon z obsługą SMS. Nie musi łączyć się z internetem, nie ptrzeba też żadnej aplikacji. Otrzymasz SMSa z kodem gdy paczka będzie w paczkomacie i musisz znać numer swojego telefonu. Możesz te numery zapisać sobie na kartce i odebrać paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOFIA78

Dziękuję, aż mi kamień z serca spadł, bo już myślałam, że będę miała problem z odebraniem. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość ZOFIA78 napisał:

Ostatnio spróbowałam zakupów w sklepie internetowymi i wybrałam opcję dostarczenia do paczkomatu in Post, ponieważ mam go kilka kroków od domu.

W chwili, gdy paczka znajdzie się w paczkomacie, dostajesz SMS z kodem odbioru. Przy odbiorze podajesz swój nr telefonu i potem ten kod. Otwierają się drzwiczki, wyjmujesz paczkę, zamykasz drzwiczki i gotowe. Wcale nie trzeba mieć smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówno w błyszczącym dresie

Jeszcze jak. 

4 minuty temu, wether napisał:

W chwili, gdy paczka znajdzie się w paczkomacie, dostajesz SMS z kodem odbioru. Przy odbiorze podajesz swój nr telefonu i potem ten kod. Otwierają się drzwiczki, wyjmujesz paczkę, zamykasz drzwiczki i gotowe. Wcale nie trzeba mieć smartfona.

Kod przychodzi również na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

przecież jest to napisane od razu w pierwszym wyniku wyszukiwania google

 

To podszyw. zignoruj chorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość ZOFIA78 napisał:

nie mam smartfona, a zwykły klawiszowy telefon bez dostępu do internetu i nie będę miała jak kodu w tym paczkomacie podać do odebrania. 

Może Pani pójść do paczkomatu z komputerem na adres e-mail też przychodzi kod QR. A jak komputer jest za ciężki to można go wydrukować i przyłożyć kartkę do "oka" paczkomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest jeszcze inna opcja prowokatorko. Jak przyjdzie sms na klawiaturowy telefon, to możesz wystukać kod pin ręcznie na klawiaturze paczkomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kod do paczkomatu przychodzi dwa razy. Raz na maila , raz na telefon smsem. Więc nie trzeba mieć nawet telefonu by odebrać paczkę w paczkomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×