Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lol

Czy każdy mężczyzna chce mieć dziecko?

Polecane posty

Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Wiemy, bo pisałeś deb.ilu wielokrotnie o tym ze swojego konta, że masz m in córkę, która zrobiła aborcję, bo dała doopy ciapatemu bez zabezpieczenia. I że sam ją namawiałeś do tego.

Albo o tym, że twoja utrzymanka siedziała w domu z dziećmi- sam o tym pisałeś. Nie pamiętasz już? Zaawansowana demencja?

Ale pal głupa dalej - w końcu uwielbiasz to robić. 

Pisałem nie raz, że jesteś kre/tynka, a jakoś nie chcesz w to uwierzyć? To dlaczego wierzysz w to, co pisałem o dzieciach? Zresztą to też zmyślasz, bo nigdy nie pisałem, że mam córkę. Więc masz zwidy. To chyba gorsze niz demencja 😜.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość bauhahahahahahah napisał:

 

 

skończ kre.tynku sbronić siebie samego, bo to szczyt żenady  🤣🤣🤣

Przestań i.diotko tu się jąkać, bo to szczyt ośmieszania.😜😜😜.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo tu przygłupie tak powiesz😜 ?

Nie, przygłupie, bo mam pojęcie o polityce w przeciwieństwie do ciebie, stary grzybie. 

Ten feminazizm, którym rzekomo sie tak brzydzisz, to nic innego jak dzisiejsza lewica. Ja tez się nim brzydzę, ale tak samo brzydze się lewactwem - jeden i ten sam szit na podobnych fundamentach. Dzisiejsze lewactwo to głównie socjal, feminazizm i tęczowi, a nie urban czy jego poglądy, skre/ty/niały starcze.   Lewa i prawa strona jest tak samo żałosna i irracjonalna. (IMHO najinteligentniejsi ludzie albo są apolityczni, albo są po stronie libertarianizmu.)

Ale do kogo ja to pisze.  Ty nawet o takich podstawach nie masz pojęcia, tylko wciąż żyjesz jakimś prlo-wskim klimatem i sentymentalnymi urojeniami ze starczego łba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość facet napisał:

Nie, przygłupie, bo mam pojęcie o polityce w przeciwieństwie do ciebie, stary grzybie. 

Ten feminazizm, którym rzekomo sie tak brzydzisz, to nic innego jak dzisiejsza lewica. Ja tez się nim brzydzę, ale tak samo brzydze się lewactwem - jeden i ten sam szit na podobnych fundamentach. Dzisiejsze lewactwo to głównie socjal, feminazizm i tęczowi, a nie urban czy jego poglądy, skre/ty/niały starcze.   Lewa i prawa strona jest tak samo żałosna i irracjonalna. (IMHO najinteligentniejsi ludzie albo są apolityczni, albo są po stronie libertarianizmu.)

Ale do kogo ja to pisze.  Ty nawet o takich podstawach nie masz pojęcia, tylko wciąż żyjesz jakimś prlo-wskim klimatem i sentymentalnymi urojeniami ze starczego łba. 

Masz naziolskie goowno we łbie, a nie pojęcie o polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Pisałem nie raz, że jesteś kre/tynka, a jakoś nie chcesz w to uwierzyć? To dlaczego wierzysz w to, co pisałem o dzieciach? Zresztą to też zmyślasz, bo nigdy nie pisałem, że mam córkę. Więc masz zwidy. To chyba gorsze niz demencja 😜.

Po pierwsze, z kimś mnie mylisz, dziadzie z demencją. Po drugie - rozumiem, że twoja utrzymanka włamała ci sie na konto i założyła z niego temat o tym, że córka zrobiła aborcję, i do której ją namówiłeś? 😄 

Masz tu kre/tynie tchórzliwy (bo nawet nie masz odwagi przyznać się do poprzednich tematów, widzę) i skończ łżeć:

 

f.kafeteria.pl/temat-6026068-namowilem-corke-na-aborcje/

Od 4 str przyznałeś sie, ze to ty i podpisuejsz się własnym nikiem. Choć i tak 99% osób poznało cię od początku 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res ale z ciebie dno:( WSTYD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

No to się nie ciskaj. Oczywiście, że blisko mi do feministek, nigdy się tego nie wypieralem. Ale rozróżniam między feminizmem a feminazizmem.  Synka to sobie możesz zrobić madko.

Synka to możesz ty zrobic. Podobno już zrobiłeś dzieciorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Masz naziolskie goowno we łbie, a nie pojęcie o polityce.

Hahahahahah, że co? Z nazioli śmieję się tak samo jak z lewaków.  Naziolem, bo co? Bo brzydze sie socjalem i nie zamierzam utrzymywac nierobów i dzieciorobów? Chyba cię pos.rało, staruchu. A o tęczowych napisałem neutralnie, nigdzie nie napisałem, ze ich nie toleruje. 

Niejedna osoba moglaby "naziolskie goowno we łbie"zarzucić tobie, skoro brzydzisz się równouprawnieniem i feministkami oraz krytykowałes 500+ hipokryto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Masz naziolskie goowno we łbie, a nie pojęcie o polityce.

Hahahahahah, że co? Z nazioli śmieję się tak samo jak z lewaków.  Naziolem, bo co? Bo brzydze sie socjalem i nie zamierzam utrzymywac nierobów i dzieciorobów? Chyba cię pos.rało, staruchu. A o tęczowych napisałem neutralnie, nigdzie nie napisałem, ze ich nie toleruje. 

Niejedna osoba moglaby "naziolskie goowno we łbie"zarzucić tobie, skoro brzydzisz się równouprawnieniem i feministkami oraz krytykowałes 500+ hipokryto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
10 minut temu, Rescator555 napisał:

Masz naziolskie goowno we łbie, a nie pojęcie o polityce.

Hahahahahah, że co? Z nazioli śmieję się tak samo jak z lewaków.  Naziolem, bo co? Bo brzydze sie socjalem i nie zamierzam utrzymywac nierobów i dzieciorobów? Chyba cię pos.rało, staruchu. A o tęczowych napisałem neutralnie, nigdzie nie napisałem, ze ich nie toleruje. 

Niejedna osoba moglaby "naziolskie goowno we łbie"zarzucić tobie, skoro brzydzisz się równouprawnieniem i feministkami oraz krytykowałes 500+ hipokryto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze, z kimś mnie mylisz, dziadzie z demencją. Po drugie - rozumiem, że twoja utrzymanka włamała ci sie na konto i założyła z niego temat o tym, że córka zrobiła aborcję, i do której ją namówiłeś? 😄 

Masz tu kre/tynie tchórzliwy (bo nawet nie masz odwagi przyznać się do poprzednich tematów, widzę) i skończ łżeć:

 

f.kafeteria.pl/temat-6026068-namowilem-corke-na-aborcje/

Od 4 str przyznałeś sie, ze to ty i podpisuejsz się własnym nikiem. Choć i tak 99% osób poznało cię od początku 😉 

Z nikim ciebie nie mylę idi.otko. Zresztą nazwę ciebie krę/tynka teraz. Wierzysz mi? A powinnaś 😜. I ... rozumiesz. Goowno prawda, że się przyznałem do namówienia córki na aborcję. Dałaś się nabrać na moje prowo, ale dla kogoś tak głupiego to normalne. Tylko kre.tyn przyznał by się do czegos takiego, bo wystarczył by jeden donos na policję, żeby poszedł siedzieć. No ale jeśli jesteś taka głupia, że w to wierzysz, to już twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Synka to możesz ty zrobic. Podobno już zrobiłeś dzieciorobie.

Nie twój interes co zrobiłem albo nie madko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Patriarchalne nastawieni mężczyźni chca dzieci, ale nie chcą się nimi zajmować.Jaka rozwielitka tego nie rozumie i zadaje takie kretyńskie pytania?

Temat rozwielitko nie jest o chęci zajmowania się dziećmi a o chęci ich posiadania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość facet napisał:

Hahahahahah, że co? Z nazioli śmieję się tak samo jak z lewaków.  Naziolem, bo co? Bo brzydze sie socjalem i nie zamierzam utrzymywac nierobów i dzieciorobów? Chyba cię pos.rało, staruchu. A o tęczowych napisałem neutralnie, nigdzie nie napisałem, ze ich nie toleruje. 

Niejedna osoba moglaby "naziolskie goowno we łbie"zarzucić tobie, skoro brzydzisz się równouprawnieniem i feministkami oraz krytykowałes 500+ hipokryto. 

Naziolem bo goowno. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res znowu nawala z gościa
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo tu przygłupie tak powiesz😜 ?

 

34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Patriarchalne nastawieni mężczyźni chca dzieci, ale nie chcą się nimi zajmować.Jaka rozwielitka tego nie rozumie i zadaje takie kretyńskie pytania?

 

32 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd ty wiesz, czy on ma w ogóle dzieci?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Temat rozwielitko nie jest o chęci zajmowania się dziećmi a o chęci ich posiadania 😄

I co z tego amebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Nie twój interes co zrobiłem albo nie madko.

Madki to sobie w domu poszukaj. Ja nie jestem dzieciorobem tak jak ty i twoj durna utrzymanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Rescator555 napisał:

I co z tego amebo?

To z tego bezmózgu, że pierdzielisz nie na temat i nie potrafisz czytać postów ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res WSTYD !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość facet napisał:

Niejedna osoba moglaby "naziolskie goowno we łbie"zarzucić tobie, skoro brzydzisz się równouprawnieniem i feministkami oraz krytykowałes 500+ hipokryto. 

a nie wiesz, że res to naczelny hipokryta kafe? 😄 sam sobie przeczy w co drugim temacie, a jak ludzie mu zaczynają to wytykac, to wtedy kłamie, ze tego nie pisał, ze wymyslamy itd 😄 mimo, że jego stare posty wciąż wisza na forum 😉 

w każdym temacie pisze co innego, byleby akurat pasowało mu to do jego punktu widzenia, który najczęściej próbuje agresywnie narzucić 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheh
12 minut temu, Rescator555 napisał:

Naziolem bo goowno. Zadowolony?

no i to jest właśnie "poziom" tego  dziada 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia żona Zbysia

Nie sądzę, by mężczyźni marzyli o dzieciach. To domena nas, kobiet. Mężczyźni lubią dzieci ale robić hehe. Zajmujemy się nimi potem my póki nie będą mieć po 14 lat i nie będą wymagać dyscypliny.

Teraz jest taka moda, że facet ma zmieniać pieluszki po pracy i gugac do dziecka. A fe. To dla mnie niemeskie zajęcie i zawsze sobie wtedy żartuje, że niedługo zaczną łykać hormony żeby piersią karmić. Facet to ma być facet a nie frajer w rurkach z dzieckiem na rękach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

a nie wiesz, że res to naczelny hipokryta kafe? 😄 sam sobie przeczy w co drugim temacie, a jak ludzie mu zaczynają to wytykac, to wtedy kłamie, ze tego nie pisał, ze wymyslamy itd 😄 mimo, że jego stare posty wciąż wisza na forum 😉 

w każdym temacie pisze co innego, byleby akurat pasowało mu to do jego punktu widzenia, który najczęściej próbuje agresywnie narzucić 😉  

Te posty niby wiszą, ale jakoś nigdy nie potraficie wkleić odpowiedniego fragmentu. Ale bajdurz sobie, bajdurz dama uwierzysz we własne zmyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość heheheheheheh napisał:

no i to jest właśnie "poziom" tego  dziada 🤣🤣

No dobrze babciu, juz się tak nie denerwuj. Rescator jest brzydki, ale jest daleko i nie przyjdzie 😜😜

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

To z tego bezmózgu, że pierdzielisz nie na temat i nie potrafisz czytać postów ze zrozumieniem.

To, że tobie rozwielitko, coś się wydaje, że jest nie na temat, to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res WSTYD! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj stary glupcze
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

Z nikim ciebie nie mylę idi.otko. Zresztą nazwę ciebie krę/tynka teraz. Wierzysz mi? A powinnaś 😜. I ... rozumiesz. Goowno prawda, że się przyznałem do namówienia córki na aborcję. Dałaś się nabrać na moje prowo, ale dla kogoś tak głupiego to normalne. Tylko kre.tyn przyznał by się do czegos takiego, bo wystarczył by jeden donos na policję, żeby poszedł siedzieć. No ale jeśli jesteś taka głupia, że w to wierzysz, to już twoja sprawa.

 wiele razy pisales, że masz córkę i dzieci ogólnie, więc skąd mamy mamy wiedzieć kre.tynie upośledzony kiedy fantazjujesz a kiedy piszesz prawdę? sam do siebie miej pretensje, bo ciągle pier/dolisz co innego. w zależności od kontekstu i jak ci pasuje. 

wsadz sobie w doope takie łżenie. W OGÓLE nie jesteś w tej chwili wiarygodny.  tym bardziej nikt uwierzy w istnienie twojej utrzymanki i w to, ze nigdy ci nie odmawia (z resztą i tak od początku nikt w to nie wierzył)  i że codziennie poslusznie się wypina od 20 lat 😄 tu nie ma takich naiwnych deb.ili 😄 

PS. tamten temat WCALE nie wygląda na prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Res WSTYD! !!!!

I co tam jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie. Sam  pisał wielokrotnie, ze ma "bachory". Tak jak i to, że jego niepracująca zona z nimi siedziała. Sam coś pisze, a potem ma pretensję, ze ludzie po prostu pamiętają co pisał wcześniej. Zabawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość sluchaj stary glupcze napisał:

 wiele razy pisales, że masz córkę i dzieci ogólnie, więc skąd mamy mamy wiedzieć kre.tynie upośledzony kiedy fantazjujesz a kiedy piszesz prawdę? sam do siebie miej pretensje, bo ciągle pier/dolisz co innego. w zależności od kontekstu i jak ci pasuje. 

wsadz sobie w doope takie łżenie. W OGÓLE nie jesteś w tej chwili wiarygodny.  tym bardziej nikt uwierzy w istnienie twojej utrzymanki i w to, ze nigdy ci nie odmawia (z resztą i tak od początku nikt w to nie wierzył)  i że codziennie poslusznie się wypina od 20 lat 😄 tu nie ma takich naiwnych deb.ili 😄 

PS. tamten temat WCALE nie wygląda na prowo

Kupe mnie obchodzi kiedy macie wierzyć lub nie. I kupe mnie obchodzi, co ci na co wygląda. Podobnie jak reszta twoich majaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×