Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilia 27

Szwagierka wszystkich okłamuje, że może mieć dzieci

Polecane posty

Gość Emilia 27

Hej. Jak kogoś temat drażni to niech zmyka na inny. Moja szwagierka ma juz 35 lat. Z tego co wiem ma też duży problem z zajściem w ciążę. Ja rozumiem, że kłamie jak ktos wscibski pyta kiedy dziecko. Ale dlaczego przedemna i moim mezem taki cyrk odstawia, skoro my wiemy i ona chuba wie, ze my wiemy? Od kilku lat wybiera wózek, ubranka, pitoli ja to bedzie zdrowo jadła, zeby duzo nie przytyc itd. Ok, mozna to znosic, jak kobieta serio jest w ciazy, ale ja to slysze od lat i mi zbrzydlo. Mówicie niektórzy, ze ciezarne sa takie, tylko o pieluchach a tu kobita nie jest a pitoli. Jak byscie reagowaly ? Unikały? Olały? A moze jej powiedziec "no zachodz juz zachodz a nie gadasz jak potluczona od lat"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwna ta szwagierka, kazałabym jej zmienić temat, skoro temat wózków cię nie interesuje, to domyślam się że męczą cię te rozmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila 27
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dziwna ta szwagierka, kazałabym jej zmienić temat, skoro temat wózków cię nie interesuje, to domyślam się że męczą cię te rozmowy. 

Dokładnie. Męczą. Jakby mnie spytała o namiary na mojego gina, albo poprosiła o pomoc to spoko, rozumiem, że może być jej ciężko. Zamiast tego jest cyrk od lat, zamiast się leczyć to innych zadręcza, kiedyś nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O ta psychiczna znowu zakłada prowokacje na temat bratowej/szwagierki/kuzynki/koleżanki co nie może/zazdrości jej ciąży...nie odpisujcie, ona jest chora psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym olała, podeszła z empatia, widać ona ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może się stara przez te wszystkie lata i ma nadzieje ze niedługo faktycznie będzie wybierać wozek 🤷🏻‍♀️
 

Jeśli cię nie interesuje temat wózka to jej po prostu powiedz, ja bym nie rozmawiała na tematy które mnie nie interesują, jesli ty z mężem ciągniesz te grę może ona myśli ze was interesuje jaki będzie mieć wozek 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

O ta psychiczna znowu zakłada prowokacje na temat bratowej/szwagierki/kuzynki/koleżanki co nie może/zazdrości jej ciąży...nie odpisujcie, ona jest chora psychicznie. 

250% racji!!! Co rusz widzę tę jej tematy że ktoś z jej bliskch zajść nie może ale opowiada że może a ona sra tymi tematami jak obłąkana. Psychiczna kobieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 będę sobie tutaj pisać bo mogę i co mi zrobisz? może się opamiętasz? moze czasem pomyślisz jeżeli kolejne osoby ci uświadomią, że jesteś chora psychicznie i powinnaś iść do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "
32 minuty temu, Gość gość napisał:

O ta psychiczna znowu zakłada prowokacje na temat bratowej/szwagierki/kuzynki/koleżanki co nie może/zazdrości jej ciąży...nie odpisujcie, ona jest chora psychicznie. 

Dokładnie, juz się te prowokację takie nudne i oklepane stają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×