Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana ankaa

Kiedyś zazdrościłam innym ciąży a teraz to wy zazdrościcie mi!

Polecane posty

Gość załamana ankaa

Mi autentycznie zazdroscila bratowa ciąży, bo starali sie latami a ja w pierwszym cyklu w jedna ciaze, w pierwzym w drugą, bezproblemowo, mowisz i masz. Pamietam jak mnie unikala i mama mi powiedziala, ze ona nie moze zniesc widoku kobiet w ciazy. 

zazdrosc jest bardzo powszechnym zjawiskiem wsrod kobiet. niekiedy jest tak silna, ze przybiera forme nienawisci, czego doswiadczylam na wlasnej skorze. bylam tez kiedys z drugiej strony barykady, kilka lat wczesniej gdy nie moglam sobie na dziecko pozwolic, studia, brak pracy, to bratowa meza, wiedzac jak cierpie bo mowilam jej wiele raz y ze marze o dziecku ale nie moe teraz go miec, gladzila sie przy mnie po brzuchu ciazowym i wybierała wózki ostentacyjnie przy mnie i moim mezu. to nie są wymysły, tak było.a ona anie tyle sie gładziła co ciagle mowila o ciazy a jej męzus skakał wokół brzucha i do niego mówił przy mnie i moim mezu. oni w ogole zawsze byli tacy ze z uczuciami do siebie nawzajem tez szope robili, wszystko na pokaz. ale w kontekscie tego ze nas nie bylo na dziecko stac a mnie az skręcało za dziecmi, są po prostu jak świnie, ten brat męża i bratowa meza. specjalnie to robili

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mowiac skakał, mam na mysli oczywiscie nie dosłowne skakanie, lecz robienie ogólnie szopki, jakieś scenki rozmów z brzuszkiem zony, serio, to takie zyeby ze zamiast mozgu mają kaszę, i ja musze sie z takimi udzmi meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No powiem ci, że życiowy sukces osiągnęłaś zachodząc w pierwszym cyklu. Już ci dali jakiś medal za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×