Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama

Acard przy podejrzeniu ciąży. Proszę o poradę

Polecane posty

Gość Kama

Hej hej hej. Jestem po 2 poronieniach i teraz możliwe że znowu zaszłam w ciążę. W między czasie robiłam badania na zespoł antyfosfolipidowy, wyszły podwyższone w znacznym stopniu przeciwciała przeciw kardiolipinie klasy IgM... Niestety, ale wizytę u hematologa mam dopiero 9 stycznia. Wiem, że dziewczyny z tym zespołem w ciąży, od owulacji przyjmowały acard a od potwierdzenia ciąży heparynę. Myślicie, że mogę brać acard na własną rękę? Jestem jakieś 2, 3 dni po owulacji a doszło do stosunku w dni płodne, także prawdopodobieństwo ciąży jest duże. Ginekologa mam również dopiero za 2 tygodnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Dodam, że 2 poprzednie ciążę trafiłam w 5 tygodniu najczęściej. Lekarz mówił, że następują problemy z zagnieżdżeniem się zarodka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ror

Ja brałam Acard w drugiej ciąży  od 8 tyg. ze względu, iż z pierwszej ciąży urodziłam dziecko z hipotrofia. Lekarz zdecydował żebym brała prawie do końca ciąży, aby lepsze przepływy były w łożysku i żeby sytuacja się nie powtórzyła i wszystko było ok - dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
6 minut temu, Gość Ror napisał:

Ja brałam Acard w drugiej ciąży  od 8 tyg. ze względu, iż z pierwszej ciąży urodziłam dziecko z hipotrofia. Lekarz zdecydował żebym brała prawie do końca ciąży, aby lepsze przepływy były w łożysku i żeby sytuacja się nie powtórzyła i wszystko było ok - dziecko zdrowe.

No u mnie nigdy do 8 tygodnia nie doszło... Zawsze do 5 tygodnia i następowala miesiączka spóźniona.. Tzn ciąże biochemiczne... I już 2 takie sytuacje, a podobno acard pomaga w zagnieżdżeniu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz. Dziwie się ze po 2 poronieniach profilaktycznie ci nie zlecili już przed zajsciem w ciąże. Ja brałam 150 już podczas starań. Ułatwia implantację zarodka. W ciąży zaczelam heparynę. Ale oczywiscie jeśli masz wątpliwości zadzwon do lekarza nie pytaj na forum bo każdy przypadek jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Możesz. Dziwie się ze po 2 poronieniach profilaktycznie ci nie zlecili już przed zajsciem w ciąże. Ja brałam 150 już podczas starań. Ułatwia implantację zarodka. W ciąży zaczelam heparynę. Ale oczywiscie jeśli masz wątpliwości zadzwon do lekarza nie pytaj na forum bo każdy przypadek jest inny

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolibra

Ja też brałam, zarówno acard, jak i heparynę. Pomogło 🙂 Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
16 minut temu, Gość Kolibra napisał:

Ja też brałam, zarówno acard, jak i heparynę. Pomogło 🙂 Powodzenia! 🙂

Dziękuję 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×