Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MamaJulki

Jestem przerażona zniesieniem prawa do cc po cc

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mamajulki czy ty jesteś jakaś ulomna?  

Kobieta podpisująca się MamaBombelka nie może być normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama
9 godzin temu, Gość MamaJulki napisał:

Dajcie już spokój, ja nawet już komentuje tych chamskich komentarzy zwolenniczek sn lub tych co nie miały wyboru i musiały tak urodzić. 

Biała Dama nie przejmuj się, masz skierowanie, lekarz zapewnia o cc więc będziesz je miała. I zarówno ja jak i Ty nie bedziemy musiały za to płacić.

A wszystkie zazdrosnice wylewajcie frustrację gdzieś indziej 

Dokładnie 🙂 moja cc zrobi mi ten sam lekarz, który prowadzi mi ciążę i to na NFZ 🙂 czy to się podoba innym mniej przychylnym kafetariankom czy nie 😄😄😄 Amen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Biała Dama napisał:

Dokładnie 🙂 moja cc zrobi mi ten sam lekarz, który prowadzi mi ciążę i to na NFZ 🙂 czy to się podoba innym mniej przychylnym kafetariankom czy nie 😄😄😄 Amen 

To niech robi, kaska zawsze wpadnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Biała Dama napisał:

Dokładnie 🙂 moja cc zrobi mi ten sam lekarz, który prowadzi mi ciążę i to na NFZ 🙂 czy to się podoba innym mniej przychylnym kafetariankom czy nie 😄😄😄 Amen 

To po ch... ten temat i po ch... tu dyskutujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

To po ch... ten temat i po ch... tu dyskutujecie?

liczyły na odpowiedzi podobnych lewusek, które je zapewnią że mimo nowych przepisów je potną bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ando

Nie mam nic do cc, nawet na życzenie (sama miałam przez ułożenie miednicowe dziecka i parę innych powikłań), ale niech to będzie prywatnie, legalnie, a nie na zasadzie "ordynator mi ciążę prowadzi, kuzynka jest położną i mam być z tego tytułu traktowana lepiej niż Mariola z łóżka obok, niech Mariola rodzi na wycieraczce, inne kobiety mnie nie obchodzą"). W pańtwowym szpitalu każda ma te same prawa,  a nie znajomości, koperty, lewa tokofobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

za cc bez prawdziwych wskazań powinien być oficjalny cennik i byłoby po sprawie. Poprzednie cc wg najlepszych lekarzy to nie jest wystarczający powód. Lepiej te kobiety poszłyby do psychiatry że mają traumę, histeryzują i wypisze dodatkowe zaświadczenie o tokofobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaJulki

Witam wszystkie hejterki jak i kobiety które podzieliły moje zdanie oraz obawy na temat planowanej cc. 

Byłam dziś na wizycie u mojego lekarza prowadzącego i poruszyłam ten temat. Powiedział mi że w naszym szpitalu (Zielona Góra) na pewno nikt nie będzie mi kazał rodzic sn, bo tu traktują skierowanie do cc jako świętość i nikt nie odważy się tego podważyć. A jeśli nawet zdarzy się jakiś wyjątek to jak to doktor powiedział "ja Pani tą cesarke załatwię, proszę być spokojna" (mój lekarz pracuje w tym szpitalu) 

Także kobietki nie martwcie się, dla was też jest szansa na cc w szpitalu państwowym. A wszystkie panie które tak mnie krytykowaly za "zabieranie cc potrzebującym " serdecznie pozdrawiam, zaznaczając jeszcze raz ze ja tez jestem potrzebującą a także że wbrew waszym życzeniom - za cc nie będę płacić bo będzie na NFZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem studentką położnictwa. Piszę prace dyplomową na temat tokofobii. Zwracam się z prośbą do Pań, które mają zaświadczenie o tokofobii. Czy w wolnym czasie mogłyby Panie wypełnić ankietę na ten temat? Ankieta jest oczywiście anonimowa, a wyniki posłużą mi wyłącznie w celach naukowych. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Tutaj link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSendWip4poyf7eKEn83_4IOjUhBlrH3EyEc6RUnTfDtIfphGw/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×