Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola23

Ginekolog facet

Polecane posty

Gość Karola23

Czy faceci ginekolodzy to zboczency? W taj specjalizacji jest więcej facetów. Jak myślicie dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Raz tylko trafiłam na starego zboczeńca i chama , to był prawdziwy s...ysyn co dziwne miał dobre oceny na stronie znanylekarz tylko na jednym forum jedna dziewczyna napisała że to ocieracz i zboczeniec miałam identyczne odczucia. Potem byłam u drugiego gina faceta był bardzo profesjonalny, uprzejmy, miły, około 45 lat wypisał mi nie drogie leki które szybko pomogły. Chodziłam do niego przez kilka lat a potem przeniosł gabinet za daleko i nie opłacało mi się tak daleko jedzić. W zeszłym roku musiałam znaleźć innego byłam pełna obaw bo nie wiedziałam na jakiego trafie, musiałam cytologie zrobić. Miałam szczęście, też trafiłam na dobrego uprzejmego lekarza, bardzo cierpliwy był chociaż panikowałam bo mnie zawsze cytologia boli, uspokajał mnie nawet. Był w wieku mojego ojca a żaden zbok, zachowywał się profesjonalnie. Zależy na jakiego się trafi. Raz trafiłam na lekarkę babę była niesamowicie nie miła chamska i zastraszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Karola23 napisał:

Czy faceci ginekolodzy to zboczency? W taj specjalizacji jest więcej facetów. Jak myślicie dlaczego? 

taaa, wszyscy tylko czatują zeby ci pogmerać, bo masz tak fantastyczna i inna od innych ciiiiiiiiipkę, że tylko na ciebie czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego większość dziewczyn o imieniu Karola jakie spotykam jest mało inteligentna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość ..... napisał:

Raz trafiłam na lekarkę babę była niesamowicie nie miła chamska i zastraszała.

Słyszałam wiele razy opinie, że kobiety są mało delikatne i inne ble ble ble. Może miałaś pecha, ja chodzę tylko do kobiet ginekologów i nigdy nie spotkałam się z chamskim i nieprofesjonalnym zachowaniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onl

Fajny zawód, można oglądać cip*i xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Słyszałam wiele razy opinie, że kobiety są mało delikatne i inne ble ble ble. Może miałaś pecha, ja chodzę tylko do kobiet ginekologów i nigdy nie spotkałam się z chamskim i nieprofesjonalnym zachowaniem.

 

mi jest obojętne facet czy kobieta. Jak kobieta tak i facet może być chamski. Ostatni u jakiego byłam to był facet, odpowiada mi czułam się bezpiecznie i spokojnie podczas wizyty i nie mam zamiaru zmieniać lekarza tylko po to że niby musi być kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
1 godzinę temu, Gość Onl napisał:

Fajny zawód, można oglądać cip*i xd

70-90 letnie też musi nie zapominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
1 godzinę temu, Gość Onl napisał:

Fajny zawód, można oglądać cip*i xd

70-90 letnie też musi nie zapominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!
2 godziny temu, Gość ........ napisał:

70-90 letnie też musi nie zapominaj.

A młode z syfami, rakami i śmierdzącymi zakażeniami... No i wbrew przekonaniom nie są jednakowe, bywają i odrażające tak jak z ryjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu!

Co do zboczeńców to wychodzi na to że kobiety giny to lesby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×