Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqeads

W zyciu najwazniejsze jest to aby mieć mega dobry wygląd

Polecane posty

Gość wqeads

oczywiscie do tego zdrowie, bo bez tego ani rusz, ale bedac zdrowym to najwazniejsze w zyciu aby miec wyglad

facet jak ma mega wyglad to bez problemu moze sobie zostac jakims tam modelem, trenerem na silce, cokolwiek i panienki beda za nim lataly jak muchy do g0wna, do tegomoze bez problemu starsza bogata kobiete poderwac

z kobietami jest podobnie, laska jak ma wyglad to doslownie moze miec juz wszystko w zyciu

kto nie ma wygladu w dzisiejszych czasach ma po prostu prze je bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Ja jestem tego samego zdania. Byłam modelką i miałam tysiąc przyjaciół i zawsze jakiegoś extra faceta.. po wypadku stałam się brzydka A teraz nawet gruba i siedzę w domu sama. Nawet w Sylwestra dostalam tylko jedna wiadomsc z zyczeniami...od siostry.. że zdrowia, że sukcesów w pracy. Oczywiście, O innych już nie ma mowy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Ja aktualnie jestem mega nieatrakcyjna, ale bardzo dobrze się z tym czuję - żaden napaleniec się na mnie nie pcha, jak to do niedawna jeszcze miałam i bardzo wtedy czułam się oceniana i pod presją. Teraz mam luz, fajną pracę, dobrych znajomych i święty spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Wystarczy mieć rozum 😉 wtedy zarobisz kasę i wygląd sobie zrobisz dowolny. Za to rozumu nie kupisz za pieniądze zdobyte urodą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu najważniejsze jest by spozywac kupsko 4 razy dziennie w sosie kechupowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Aska napisał:

Ja aktualnie jestem mega nieatrakcyjna, ale bardzo dobrze się z tym czuję - żaden napaleniec się na mnie nie pcha, jak to do niedawna jeszcze miałam i bardzo wtedy czułam się oceniana i pod presją. Teraz mam luz, fajną pracę, dobrych znajomych i święty spokój 🙂

Jedz kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jedz kupy

Polecasz? Dzięki, ale zostawię te specjalność dla ciebie. Smacznego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
49 minut temu, Gość Baba napisał:

Ja jestem tego samego zdania. Byłam modelką i miałam tysiąc przyjaciół i zawsze jakiegoś extra faceta.. po wypadku stałam się brzydka A teraz nawet gruba i siedzę w domu sama. Nawet w Sylwestra dostalam tylko jedna wiadomsc z zyczeniami...od siostry.. że zdrowia, że sukcesów w pracy. Oczywiście, O innych już nie ma mowy.. 

Jakim wypadku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melinda

Ja od jutra zaczynam dietę. Chcę być seksowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba
2 minuty temu, Gość Gość. napisał:

Jakim wypadku? 

Samochodowym. Nic poważnego,ale dotknęła mnie niemoc,depresja..i przestalam dbac o siebie...od tamtej pory zamiast się ruszać,ćwiczyć to leżę na kanapie przed tv z kubelkiem lodów albo pizzą. To moi jedyni pocieszyciele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialam zauważyć że ladny wygląd to w dużej mierze kwestia pieniędzy. Popatrzcie na różne paszczury, co stają się celebrytami i coraz bardziej odwalone się stają.

Zwlaszcza w późniejszym wieku, kiedy wszyscy brzydną, pasą się, starzeją, wystarczy zainwestować w siebie kasiore i już się wygląda lepiej na tle swojej grupy wiekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Baba napisał:

Samochodowym. Nic poważnego,ale dotknęła mnie niemoc,depresja..i przestalam dbac o siebie...od tamtej pory zamiast się ruszać,ćwiczyć to leżę na kanapie przed tv z kubelkiem lodów albo pizzą. To moi jedyni pocieszyciele .

Ale stało ci się coś w twarz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Proszę, a ja tyle lat żyłam w słodkiej niewiedzy. Kafeteria nie tylko bawi i wychowuje, ale również uczy! Od lat czekam, aż wpiszą ją w wykaz lektur szkolnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy

Wiadomo, kto ma super wygląd ten ma automatycznie ustawione życie

Z tym że to facet musi być super przystojny. Kobiecie wystarczy wygląd zaledwie przeciętny by prowadzić dobre życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×