Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czepianie się ciężarnych na l4

Polecane posty

Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale co mają nie zachodzić w ciążę żeby nie blokować etatow ?hehe weź przestań. Jak posypia się l4 to przyjmą następne dziewczyny. 

Hah. dokładnie. Kolejna z bólem doopy uj wiie o co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czego tu kobiecie zazdrościć. Przecież w ciąży fajnie jest na początku a potem coraz gorzej. Do tego poród, połóg a potem noworodek. Ja naprawde nikomu nie zazdroszcze tego etapu w życiu. A jeśli zdecydowalabym się na dziecko to sama byłabym na l4 od samego początku. To bardzo ciężki okres w życiu kobiety i odpoczynek należy się każdej jak psu buda 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czejsi

Ja pracowalam do 7 miesiaca a moje kolezanki szly juz 1 dnia ciazy na l4. Mnie to zadnej chwaly nie przynioslo. Musialam sie tloczyc w autobusie gdzie rzadko ktos ustapil miejsca. Siedzialam przy kompie i bolal mnie kregoslup. A ona radosne szczesliwe zjawily sie po 2 latach i pracuja jako i ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

19 % to wcale nie jest tak duzo. 

Ja 9 lat temu byłam na l4  przez 8 miesięcy,  później 20 tyg macierzyńskiego, zaległy urlop , 3 lata wychowawczy, 6 miesięcy "kuroniowka" i znalazłam sobie inną pracę bliżej domu:) 

Teraz w pracy mamy kilka dziewczyn które planują ciążę i pewnie lada dzień posypia się l4:) 

19% to nie dużo, serio? Ile jest tych kobiet w ciąży? Wychodzi na to, że malutki procent pracujących wyrabia aż 19% wszystkich L4. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

A skąd ty możesz wiedzieć kto jak się czuje? 

Dziś jest znacznie, znacznie więcej zagrożonych ciąż niż kiedyś, przez chemię i hormony w środowisku. Kobiety też ją gorzej znoszą niż kiedyś. 

Dzisiejsze kobiety za bardzo księżniczkują i użalają się nad sobą. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość ydusijsjdidjnx napisał:

To siedz i cier. Taki urok zycia w społeczeństwie cywilizowanym, w zorganizowanej spolecznosci. Nie wszystko kazdemu sie będzie podobac. 

Ty też siedź cicho jak coś ci się nie podba. Nic nie mów i nie daj Boże nawet nie próbuj niczego zmieniać. Nikomu nie zwracaj uwagi a jak ktoś cię okradnie nie dzwoń na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czego tu kobiecie zazdrościć. Przecież w ciąży fajnie jest na początku a potem coraz gorzej. Do tego poród, połóg a potem noworodek. Ja naprawde nikomu nie zazdroszcze tego etapu w życiu. A jeśli zdecydowalabym się na dziecko to sama byłabym na l4 od samego początku. To bardzo ciężki okres w życiu kobiety i odpoczynek należy się każdej jak psu buda 😂

No chodzenie w ciąży może nie należy do fajnego czasu szczególnie początek i koniec, ale przebywanie i opieka nad noworodkiem to piękny czas. Tylko, że moje dzieci nie płakały, teraz jestem w 3 ciąży i mam nadzieję, że też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość gość napisał:

kolejna ameba, ktora nie ma pojęcia o tym, ze w całej europie jest tak samo 😄 

w każdym kraju obowiązują podobne zasady. i w kazdym kraju sa państwowe zasiłki dla dzieci, i to znacznie więcej niż nasze "marne" 500+ - w niemczech wynosi on ok. 200 euro (czyli ok. 850 zl) na dziecko 

a np. w luksemburgu tyle , ze byś się chyba zapluła ze złości  😄 

W całej Europie? Really?

A jak jest w Rumunii? Albo w Szwajcarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
29 minut temu, Gość Czejsi napisał:

Ja pracowalam do 7 miesiaca a moje kolezanki szly juz 1 dnia ciazy na l4. Mnie to zadnej chwaly nie przynioslo. Musialam sie tloczyc w autobusie gdzie rzadko ktos ustapil miejsca. Siedzialam przy kompie i bolal mnie kregoslup. A ona radosne szczesliwe zjawily sie po 2 latach i pracuja jako i ja. 

Kuźwa, a ja w ciągu 30 lat pracy, byłem na zwolnieniu 5 dni. A najpóźniej w pracy byłem 20 sekund przed czasem. To się nazywa być jeleniem 😣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem czego tu kobiecie zazdrościć. Przecież w ciąży fajnie jest na początku a potem coraz gorzej. Do tego poród, połóg a potem noworodek. Ja naprawde nikomu nie zazdroszcze tego etapu w życiu. A jeśli zdecydowalabym się na dziecko to sama byłabym na l4 od samego początku. To bardzo ciężki okres w życiu kobiety i odpoczynek należy się każdej jak psu buda 😂

A kto zazdrości?

Zazdrościsz złodziejom, że mają duzo kasy?

A ciężarne same chcą być w ciąży. Cieszą się z tego jak nienormalne a potem rozpływają się nad bombelkami. chyba nie jest aż tak strasznie. Inaczej by nie zaciążały. No chyba, że są masochistkami albo ktoś im te dzieci na siłę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Kuźwa, a ja w ciągu 30 lat pracy, byłem na zwolnieniu 5 dni. A najpóźniej w pracy byłem 20 sekund przed czasem. To się nazywa być jeleniem 😣.

Cześć Rescator dlaczego nie piszesz już na ogólnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cześć Rescator dlaczego nie piszesz już na ogólnym?

Bo wolę tutaj. A co, masz jakiś ciekawy temat na ogólnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cześć Rescator dlaczego nie piszesz już na ogólnym?

Bo wolę tutaj. A co, masz jakiś ciekawy temat na ogólnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież każda z was  może iść na l4 w ciąży.  W czym problem?  Zajdz  jedna z druga w ciążę i siedz sobie te AŻ 8 miesięcy na l4. 

Ja tam nic nie mam do ciężarnych na l4. Korzystają z tego co im się należy i tyle. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cześć Rescator dlaczego nie piszesz już na ogólnym?

i po co tego trolla znów zaczepiasz? brakuje ci goownoburzy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Bo wolę tutaj. A co, masz jakiś ciekawy temat na ogólnym?

Nie, ale jak dobrze pamiętam to masz poglądy podobne do moich więc chętnie czytałam twoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

W całej Europie? Really?

A jak jest w Rumunii? Albo w Szwajcarii?

chyba logiczne, ze mam na myśli  kraje w ue (przynajmniej większość)  a nie jakiś 3 świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res twoja baba całe życie nie pracuje wiec daruj sobie wygadywanie kobiecie pracującej l4 w ciąży.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Res twoja baba całe życie nie pracuje wiec daruj sobie wygadywanie kobiecie pracującej l4 w ciąży.  

A skąd ty to wiesz? A jeśli nawet, to tym bardziej nie naciąga nikogo na zwolnienie lekarskie. Więc dlaczego mam sobie darować krytykę naciagaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res nie wciskając kitow ,ze przez 30 lat małżeństwa twoja baba ktora nigdzie nie pracowała zawodowo nie korzystała z NFZ.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Res nie wciskając kitow ,ze przez 30 lat małżeństwa twoja baba ktora nigdzie nie pracowała zawodowo nie korzystała z NFZ.  

A co ma korzystanie z NFZ do wyłudzania L4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sr.aczek, nie naciągaczek. Na pewno stary dziad, wie jak się czuje kobieta w ciąży, yhyyym 😄 Dziś, co druga ma tzw. ciążę zagrożoną. Ale rozumiem, ze kolejny "spec", co wie więcej od lekarza? 😄 

Tak, znam takie co na L4 chodziły na pielgrzymki. To chyba, żeby wymodlić się o donoszenie tej "zagrożonej" ciąży 😞.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Sr.aczek, nie naciągaczek. Na pewno stary dziad, wie jak się czuje kobieta w ciąży, yhyyym 😄 Dziś, co druga ma tzw. ciążę zagrożoną. Ale rozumiem, ze kolejny "spec", co wie więcej od lekarza? 😄 

Tak, znam takie co na L4 chodziły na pielgrzymki. To chyba, żeby wymodlić się o donoszenie tej "zagrożonej" ciąży 😞. Zresztą uj mnie obchodzi jak się czuje. Jej kaprysy niech opłaca mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res twoja baba całe życie pasozytuje na innych a ty wytykacz  komuś l4 w ciąży?  Hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res twoja baba całe życie pasozytuje na innych a ty wytykacz  komuś l4 w ciąży?  Hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res twoja baba całe życie pasozytuje na innych a ty wytykacz  komuś l4 w ciąży?  Hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, znam takie co na L4 chodziły na pielgrzymki. To chyba, żeby wymodlić się o donoszenie tej "zagrożonej" ciąży 😞.

No, a ja znam takich co mając raka, piją, palą i zwiedzają świat, tylko co z tego, przygłupie? 

"Bo ja znam"  i podawanie jakichś anegdotycznych przykład to dowód bycia kompletnym idio.tą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przecież każda z was  może iść na l4 w ciąży.  W czym problem?  Zajdz  jedna z druga w ciążę i siedz sobie te AŻ 8 miesięcy na l4. 

Ja tam nic nie mam do ciężarnych na l4. Korzystają z tego co im się należy i tyle. 

 

Przecież każda z was może ukraść sasiadce portfel albo rozjechać kogoś na ulicy pod wpływem alkoholu. Więc zamiast psioczyć na złodziei i jeżdżących pod wpływem alko same to zróbcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

chyba logiczne, ze mam na myśli  kraje w ue (przynajmniej większość)  a nie jakiś 3 świat

Szwajcaria to trzeci świat? Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Sr.aczek, nie naciągaczek. Na pewno stary dziad, wie jak się czuje kobieta w ciąży, yhyyym 😄 Dziś, co druga ma tzw. ciążę zagrożoną. Ale rozumiem, ze kolejny "spec", co wie więcej od lekarza? 😄 

Jakby płacili na L4 ciążym 60% to zaraz by ta ilość ciąż zagrożonych drastycznie zmalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×