Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wygląd i pieniądze się nie liczą!

Polecane posty

Gość Gość

Liczy się tylko to jakim się jest człowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.

Wygląd kiedyś przeminie, z kasą też może być różnie. Także dobrze, że to wiesz. Drugi człowiek zawsze jest potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Oczywiście, ze sie liczą. 

Przystojniak może wszystko. 

A my bazyle nie mamy nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

To dlaczego raz pewna kobieta doradzała mi żebym sobie zrobił zdjęcie w marynarce na sympatie a ja to olałem bo nie lubię tego typu ubrań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Onsam napisał:

To dlaczego raz pewna kobieta doradzała mi żebym sobie zrobił zdjęcie w marynarce na sympatie a ja to olałem bo nie lubię tego typu ubrań?

Może jej chodziło o marynarkę wojenną? Ponoć panie lubią mundury 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Liczy się tylko to jakim się jest człowiekiem!

Powiedz to tym wszystkim dziewczynom które mnie olały. Słyszałem już od wielu osób, że mam dobre serce. Gdyby więc naprawdę wygląd i pieniądze się nie liczyły, nie byłbym samotnym 35letnim starym kawalerem i w dodatku prawiczkiem😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pokrak napisał:

Może jej chodziło o marynarkę wojenną? Ponoć panie lubią mundury 😕

Ba! Sznurem! Niektóre specjalnie jeżdżą oglądać parady wojskowe. Wywatowane ramiona, milion guzikow do rozpinania... aaa i jeszcze policyjne pałki, tak mi przyszły do glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ba! Sznurem! Niektóre specjalnie jeżdżą oglądać parady wojskowe. Wywatowane ramiona, milion guzikow do rozpinania... aaa i jeszcze policyjne pałki, tak mi przyszły do glowy...

W wojsku byłem. Czy to kogoś obchodzi? Nie. Właśnie przez takie odsiadki staje się bardziej zamknięty w sobie. A ci co nie byli sami nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

W wojsku byłem. Czy to kogoś obchodzi? Nie. Właśnie przez takie odsiadki staje się bardziej zamknięty w sobie. A ci co nie byli sami nie są.

Moja wypowiedź byla z przymrużeniem oka, nawiązująca do kpiarskiej wypowiedzi Pokraka. A tak na serio to te wszystkie fetysze "mundurowe" dotyczą chyba głównie ludzi, którzy się z tym nie zetknęli. Mam koleżankę lekarke, która by chyba zabiła, gdyby mąż kazał jej się ubrać do wyra w kitel lub strój pielęgniarki (tak mi mówiła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Ba! Sznurem! Niektóre specjalnie jeżdżą oglądać parady wojskowe. Wywatowane ramiona, milion guzikow do rozpinania... aaa i jeszcze policyjne pałki, tak mi przyszły do glowy...

Zatem muszę częściej przyodziewać swój komplet w maskowaniu "flecktarn"😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
5 minut temu, Pokrak napisał:

Zatem muszę częściej przyodziewać swój komplet w maskowaniu "flecktarn"😁

Skoro sam siebie nazywasz Pokrakiem, to świadczy o Twoim marnym stosunku do samego siebie. Inni to czują. A potem dziwisz się dziewczynom. Sam sobą gardzisz i dziwisz się, że one nie zwravają na Ciebie uwagi... Polub siebie. Zaakcepruj siebie. To pierwszy dobry krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Marta napisał:

Skoro sam siebie nazywasz Pokrakiem, to świadczy o Twoim marnym stosunku do samego siebie. Inni to czują. A potem dziwisz się dziewczynom. Sam sobą gardzisz i dziwisz się, że one nie zwravają na Ciebie uwagi... Polub siebie. Zaakcepruj siebie. To pierwszy dobry krok

Pier.dololo. Bardzo fajny nick. Świadczy przynajmniej o poczuciu humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Marta napisał:

Skoro sam siebie nazywasz Pokrakiem, to świadczy o Twoim marnym stosunku do samego siebie. Inni to czują. A potem dziwisz się dziewczynom. Sam sobą gardzisz i dziwisz się, że one nie zwravają na Ciebie uwagi... Polub siebie. Zaakcepruj siebie. To pierwszy dobry krok

No właśnie zaakceptowałem siebie, dlatego tak siebie nazywam😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Pier.dololo. Bardzo fajny nick. Świadczy przynajmniej o poczuciu humoru.

No nie? Grunt to autoironia, choćby wszystko się na łeb waliło (a wali się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikolaj

Noworoczne pożyczki bez oprocentowania
www.pandafinansowa.pl
Dostepne drobne kwoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pokrak napisał:

No nie? Grunt to autoironia, choćby wszystko się na łeb waliło (a wali się).

Jeśli myślisz że jesteś na dnie i gorzej być nie może, to znak że jeszcze tam nie dotarłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
14 minut temu, Ona_No_Name napisał:

Niby nie liczą...ale zwraca się na nie uwagę. Hipokryzja 😆

Nie koniecznie. Fajnie jak są. Jednak nie musi to być czynnik dominujący. Jeśli ktoś nie odpowiada nam jako człowiek, to pozostałe atrybuty nie wystarczą. Oczywiście nie twierdzę, że każdy tak ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Zgadywanki. napisał:

Nie koniecznie. Fajnie jak są. Jednak nie musi to być czynnik dominujący. Jeśli ktoś nie odpowiada nam jako człowiek, to pozostałe atrybuty nie wystarczą. Oczywiście nie twierdzę, że każdy tak ma. 

Oczywiście 👍 to również miałam na myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Oczywiście, ze sie liczą. 

Przystojniak może wszystko. 

A my bazyle nie mamy nic. 

Wypad, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Jeśli myślisz że jesteś na dnie i gorzej być nie może, to znak że jeszcze tam nie dotarłeś

Nie kracz! Wiadomo, nieszczęścia chodzą parami, a nawet stadami. Ale teoretycznie, teoretycznie... nic nie jest wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Wypad, podszywie.

Zaloguj się, to nie będzie płaczu i zgrzytania zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie kracz! Wiadomo, nieszczęścia chodzą parami, a nawet stadami. Ale teoretycznie, teoretycznie... nic nie jest wieczne

to miało być na pocieszenie... Nigdy nie byłem w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

to miało być na pocieszenie... Nigdy nie byłem w tym dobry

Tutaj nikogo chyba nie da rady pocieszyć. Każdy orze swoje kamieniste poletko sam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Tutaj nikogo chyba nie da rady pocieszyć. Każdy orze swoje kamieniste poletko sam😏

no właśnie chyba problem jest z tym że nie mają co orać. A jak już to nie każdy robi to sam, albo już ktoś był na poletku 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

no właśnie chyba problem jest z tym że nie mają co orać. A jak już to nie każdy robi to sam, albo już ktoś był na poletku 😞

Nie do końca rozumiem co masz na myśli, ale to pewnie dlatego, że jeszcze się w to piękne miejsce nie wgryzlam😏. A poletko zawsze jest, to nasz obskurny bezdomny wózek z bagażem życiowym, że się tak metaforycznie wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Flesz: mundur to symbol władzy i męskości, a wiadomo jak kobiety reagują na męskiego mężczyznę i mężczyźni na kobiecą kobietę (pielęgniarka to symbol troski, opiekuńczości, związany z instynktem macierzyńskim, a więc stroj pielęgniarki to jedna z podświadomych  dla mężczyzn kwintesencji kobiecości) ----> podnieceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×