Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każda kobieta preferuje faceta 18cm+?

Polecane posty

Gość gość

ja mam 18cm i kobietom się podoba i się cieszą , że fajny duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona onaaaa

Nie.Ja preferuje faceta 30cm+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona onaaaa

Nie.Ja preferuje faceta 30cm+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
30 minut temu, Gość gość napisał:

Nie udawaj świętej. Temat jest następujący: czy należysz do kobiet które preferują 18cm+ czy nie. Przecież to ludzkie sprawy i nie rozumiem oburzenia. Nie pytam a akceptację a o preferencję.

Nie udaje:)

Odpowiadam tylko nie na temat topiku, ale na pytanie czemu nikt tu nie pisze:)

28 minut temu, Gość gość napisał:

I pojawiają się wymijające odpowiedzi. To co piszesz jest oczywiste. Może w ten sposób: masz przed sobą zdjęcia samych pensów różnej wielkości, które Cię najbardziej rozpali? Jaka wielkość?

Ok.

To odpowiem Ci pytaniem, zebys dokladniej zrozumial dlaczego kobiety Ci nie odpisuja:

Masz przed soba zdjecia samych platkow sniegu (tak na czasie, bo niby zima), ktore najbardziej Cie rozpali?:)

Ten wiekszy czy mniejszy, a moze ten z ciekawym ksztaltem?:)

Zaden?

Moze dlatego, ze to "tylko" zdjecia platkow sniegu, a zeby "rozpalic" kobiete trzeba czegos wiecej:)

Pozdrawiam:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To napiszę jeszcze inaczej 😉 Mając np. zdjęcia różnych piersi mogę ocenić które mi się najbardziej podobają (same piersi bo np. jakbym miał piersi + twarz, mógłbym wybrać całkiem inaczej) 😉

Pozy tym kobiety mają różne "możliwości". Nie wierzę że kobieta która mieściła 20 cm będzie zaspokojona (także wizualnie) widokiem 8cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fistaszka

18+ czym większy tym lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze - jesteś ...em. To, że Ciebie rozpala goła cip** czy odkryty biust nie znaczy, że każda czuje kisiel w majtkach na widok fi*ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość gość napisał:

Mając np. zdjęcia różnych piersi mogę ocenić które mi się najbardziej podobają (same piersi bo np. jakbym miał piersi + twarz, mógłbym wybrać całkiem inaczej)

A to i ja moge zrobic, bo podobaja to co innego.

11 minut temu, Gość gość napisał:

Pozy tym kobiety mają różne "możliwości". Nie wierzę że kobieta która mieściła 20 cm będzie zaspokojona (także wizualnie) widokiem 8cm.

Uprzedmiotawiasz mezczyzn piszac takie "tezy".

Masz prawo wierzyc w to co chcesz, ze kobiety traktuja mezczyzn wylacznie instrumentalnie.

Radze jednak poszerzyc horyzonty postrzegania ludzi poprzez ciekawsze i bardziej wielowymiarowe pryzmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu sporo tematów tu przeczytałem  Z obserwacji w realnym życiu też wysnułem kilka tez. 😉

A więc jaki pens Ci się podoba?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Po prostu sporo tematów tu przeczytałem  Z obserwacji w realnym życiu też wysnułem kilka tez. 😉

A więc jaki pens Ci się podoba?  😉

Przyglupio-upierdliwy;)

Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Po prostu sporo tematów tu przeczytałem  Z obserwacji w realnym życiu też wysnułem kilka tez. 😉

A więc jaki pens Ci się podoba?  😉

Przyglupio-upierdliwy;)

Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym nie napisałem że traktujecie mężczyzn instrumentalnie. Często akceptujecie rozmiar. A ja się pytam jaki preferujecie. Tyle 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Poza tym nie napisałem że traktujecie mężczyzn instrumentalnie.

A ja napisalam, ze TY traktujesz mezczyzn instrumentalnie.

I ze dzial nie ten.

Ale Ty...chyba nie czytasz ze zrozumieniem.

Zmykam z tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Monika napisał:

A to i ja moge zrobic, bo podobaja to co innego.

Uprzedmiotawiasz mezczyzn piszac takie "tezy".

Masz prawo wierzyc w to co chcesz, ze kobiety traktuja mezczyzn wylacznie instrumentalnie.

Radze jednak poszerzyc horyzonty postrzegania ludzi poprzez ciekawsze i bardziej wielowymiarowe pryzmaty.

Trzecie zdanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika
19 minut temu, Gość gość napisał:

Trzecie zdanie 😉

Oj nie dane mi opuscic temat, utkne w tu na wieki;)

Popraw je prosze: niech bedzie w poprawnej formie.

Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Wiekszosc kobiet nie odroznia 18 cm od 18 km.

Takze dyskusja jakby bezcelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Zapytaj 10 przypadkowych kobiet ile zajmie im pokonanie 18cm a ile 18 km.

9 na 10 nie bedzie wiedziala.

Albo zapytaj ile razy trzeba usiasc na 18 cm koitasie zeby doopa pokonala dystans 18 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamon

Oraz

Czy szybciej pokonalyby ten dystans na pieszo niz na doopie?

Ktoras wie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamon

Pytanie pomocnicze

Ile km tygodniowo pokonujesz pieszo a ile doopą.

Jak podzielicie jedno przez drugie i wyjdzie wam mniej niz jeden to jestescie zdrowe doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamon

Przy zalozeniu ze dzielnik i dzielna sa wieksze od 18 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Nie udaje:)

Odpowiadam tylko nie na temat topiku, ale na pytanie czemu nikt tu nie pisze:)

Ok.

To odpowiem Ci pytaniem, zebys dokladniej zrozumial dlaczego kobiety Ci nie odpisuja:

Masz przed soba zdjecia samych platkow sniegu (tak na czasie, bo niby zima), ktore najbardziej Cie rozpali?:)

Ten wiekszy czy mniejszy, a moze ten z ciekawym ksztaltem?:)

Zaden?

Moze dlatego, ze to "tylko" zdjecia platkow sniegu, a zeby "rozpalic" kobiete trzeba czegos wiecej:)

Pozdrawiam:)

 

o to to właśnie! Juz pisałam wcześniej że liczy się właściciel a nie jakiego ma...kobiecie nie wystarczy sam widok  p.enisa do rozpalenia w sobie pożądania... podnieca  sam partner, i to jak umiejętnie to robi,całokształt a nie sam widok...tylko faceci się rozpalają na sam widok cy/cków czy ci/pek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To napiszę jeszcze inaczej 😉 Mając np. zdjęcia różnych piersi mogę ocenić które mi się najbardziej podobają (same piersi bo np. jakbym miał piersi + twarz, mógłbym wybrać całkiem inaczej) 😉

Pozy tym kobiety mają różne "możliwości". Nie wierzę że kobieta która mieściła 20 cm będzie zaspokojona (także wizualnie) widokiem 8cm.

będzie jesli jest związana z partnerem. Wy tego nie rozumiecie...wy faceci jak preferujecie duże piersi to nie zaakceptujecie mniejszych i odwrotnie bo wy se/ks traktujecie i  czujecie trochę inaczej niz my. Nas nie rozpala sam widok waszych,tylko sam całokształt,do tego musi byc coś wiecej jak napisała wyżej Monika,kobiety wiążą se/ks z emocjonalną więzią a nie instrumentalnie jak wy. Jak wy sie edukowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Wpisy na tym forum sa tak nudne, ze to chyba jakis algorytm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

będzie jesli jest związana z partnerem. Wy tego nie rozumiecie...wy faceci jak preferujecie duże piersi to nie zaakceptujecie mniejszych i odwrotnie bo wy se/ks traktujecie i  czujecie trochę inaczej niz my. Nas nie rozpala sam widok waszych,tylko sam całokształt,do tego musi byc coś wiecej jak napisała wyżej Monika,kobiety wiążą se/ks z emocjonalną więzią a nie instrumentalnie jak wy. Jak wy sie edukowaliście?

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To napiszę jeszcze inaczej 😉 Mając np. zdjęcia różnych piersi mogę ocenić które mi się najbardziej podobają (same piersi bo np. jakbym miał piersi + twarz, mógłbym wybrać całkiem inaczej) 😉

Pozy tym kobiety mają różne "możliwości". Nie wierzę że kobieta która mieściła 20 cm będzie zaspokojona (także wizualnie) widokiem 8cm.

i jeszcze jedno. To że jedna czy druga preferuje tylko i wyłącznie 18 cm czy wiecej,nie znaczy że każda kobieta taka jest. Ja i inne (jest nas może mniej) ale uwierz że jeśli właściciel małego jest cudowny i rozpala w nas taki ogień,że można preferować nawet te 8 cm uwierz mi i nawet te 8 cm zaspokoi. Kobiety poprostu nie dążą do tego żeby partner byl w całości idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Grubość się liczy, żaden wywód o długości p/o/c/h/w/y nie ma znaczenia, chudy nie da tarcia i jest efekt ślizgania czyli braku czucia, dla obu stron. Technika to nic innego jak szukanie pozycji ściskania p/o/c/h/w/y  lub zabawki typu nakładka na przyrodzenie, technika to męczarnia, bo jednak człowiek chce poszaleć, od tyłu, od przodu, od boku dowoli, a nie szukać pozycji by czuć siebie w zajemnie.Bo jaka technika? Ktoś wkłada i wyjmuje inaczej niż inni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To napiszę jeszcze inaczej 😉 Mając np. zdjęcia różnych piersi mogę ocenić które mi się najbardziej podobają (same piersi bo np. jakbym miał piersi + twarz, mógłbym wybrać całkiem inaczej) 😉

Pozy tym kobiety mają różne "możliwości". Nie wierzę że kobieta która mieściła 20 cm będzie zaspokojona (także wizualnie) widokiem 8cm.

De bil debi l!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
43 minuty temu, Gość gość gość napisał:

o to to właśnie! Juz pisałam wcześniej że liczy się właściciel a nie jakiego ma...kobiecie nie wystarczy sam widok  p.enisa do rozpalenia w sobie pożądania... podnieca  sam partner, i to jak umiejętnie to robi,całokształt a nie sam widok...tylko faceci się rozpalają na sam widok cy/cków czy ci/pek

Prawda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Powiem tak: sama jestem ciasna i przy 20.cm czułam ból, ale przy 10 cm nie czułam nic. Najbardziej lubię takie 14-17 cm, ale mając do wyboru 12 cm i 20 to bez zastanowienia wybieram 20- po jakimś czasie cipka sie rozszerzy... A tych 12 to sie nie powiększy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

będzie jesli jest związana z partnerem. Wy tego nie rozumiecie...wy faceci jak preferujecie duże piersi to nie zaakceptujecie mniejszych i odwrotnie bo wy se/ks traktujecie i  czujecie trochę inaczej niz my. Nas nie rozpala sam widok waszych,tylko sam całokształt,do tego musi byc coś wiecej jak napisała wyżej Monika,kobiety wiążą se/ks z emocjonalną więzią a nie instrumentalnie jak wy. Jak wy sie edukowaliście?

"wy faceci jak preferujecie duże piersi to nie zaakceptujecie mniejszych". Słowa klucze: preferencja i akceptacja. Ja zaakceptowałbym każde! Co nie znaczy że każde preferuję. Wiecie o co pytam czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×