Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanawiam się czy nie czy nie czujecie wstydu robiąc zakupy w Biedronce bo nie stać was na zachodniego Lidla

Polecane posty

Gość gość

To śmieszne i straszne za razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eeeee, nie? Nie ma u mnie Lidla, a Biedronkę mam pod nosem, także tego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugi

Biedronka jest portugalska, więc w sumie bardziej "zachodnią" niż Lidl 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robię zakupy w Lidlu i w Biedronce i ceny akurat są porównywalne. Nie wyszła Ci ta prowokacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciuwa

Ja mam biedronkę daleko, Lidla też, kupuje w Tesco i tylko wieczorem, w czapce kominiarce, ale wstyd i tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Lidl jest niemiecki, a biedronka portugalska, a nie polska jak myślą takie ułomne cebulaki jak ty autorko więc robiąc zakupy w biedrze czuję się bardziej zachodnia, bo Portugalia jest jeszcze bardziej na zachodzie i nawet Auchan nie jest tak zachodni jak biedra hahahaha brawo ja!

(Ludzie, tak serio - kto te tematy wymyśla?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zakladam na glowe papierową torbę żeby się nie rzucać w oczy, z wyciętą mini dziurką żeby mnie nawet po oczach nie poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu

 

Goście

Zgłoś post

Napisano 2 minuty temu

Ja zakladam na glowe papierową torbę żeby się nie rzucać w oczy, z wyciętą mini dziurką żeby mnie nawet po oczach nie poznali.

x

 To juz nas sa 2. Ja sie jeszcze cialo obwiazuje przescieradłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc "
2 godziny temu, Gość Gosciuwa napisał:

Ja mam biedronkę daleko, Lidla też, kupuje w Tesco i tylko wieczorem, w czapce kominiarce, ale wstyd i tak jest.

Hahahahah uśmiałam się przednio... Ja osobiście robię zakupy tylko w Lidlu... Ponieważ ma duży parking i łatwiej o miejsce parkingowe. Biedronki w mojej okolicy mają malutkie więc o miejsce parkingowe jest trudno. Swoją drogą nie wiedziałam że że mnie aż taki "burżuj". Coraz głupsze te tematy zakładane na Kate... A co do cen, drogą pani autorko w Biedronce też nikt nic nie daje za darmo i każdy produkt ma swoją cenę za którą trzeba zapłacić a w Lidlu robią często jakieś promocje, także z tym że ludzi nie stać na zakupy w Lidlu to jakiś żart. Zresztą większość robi zakupy np. w biedronce ze względu  że w pobliżu ma taki a nie inny sklep lub jak ja jeżdżąc samochodem zwraca uwagę na miejsce parkingowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Identyfikacja

Przecież Biedronka jest portugalska a nie Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja bardzo nie lubię żarcia z Lidla. Dla mnie wszystko stamtąd śmierdzi.  Pieczywo w zależności od dostawy czuć albo jakimś metalem z pieca, albo pseudo chlebowym zapachem i dosmaczaniem. Ryż przesiąknięty aromatem tektury. Czekolada lidlowska to jak kakao z krochmalem!!! Nawet tam nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Nie ma u mnie lidla więc problemu brak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o kurde...ja kupuję w auchan  i na rynku u lokalnych dostawców...i co ze mną? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne

Osz kurde 😮 ta sama chemia, te same antybiotyki i podobne ceny xD a ja wolę Auchan albo Kaufland bo więcej pod ręką. Kurde co z nami się dzieje 😞

jak sobota to do Lidla do Lidla tam tam tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A ja bardzo nie lubię żarcia z Lidla. Dla mnie wszystko stamtąd śmierdzi.  Pieczywo w zależności od dostawy czuć albo jakimś metalem z pieca, albo pseudo chlebowym zapachem i dosmaczaniem. Ryż przesiąknięty aromatem tektury. Czekolada lidlowska to jak kakao z krochmalem!!! Nawet tam nie zaglądam.

Mam b.podobne spostrzeżenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja

A ja tam jeżdżę do Medilolanu na zakupy, a co się będę poniżać jakims Lidlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty z tych co myślą, że Biedronka jest polska? Otóż nie jest - doinformuj się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaH

Haha.

Mieszkam "na zachodzie" i w tym kraju Lidl to taka Biedronka. kupuję w Lidlu orzechy i papier toaletowy, czasem precle. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaH
25 minut temu, Gość gaja napisał:

A ja tam jeżdżę do Medilolanu na zakupy, a co się będę poniżać jakims Lidlem.

Byłam w Mediolanie, zbyt tłoczno. Za to zdecydowanie polecam uroczą Veronę i Bolognę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Guldenstern
6 godzin temu, Gość Gosciuwa napisał:

Ja mam biedronkę daleko, Lidla też, kupuje w Tesco i tylko wieczorem, w czapce kominiarce, ale wstyd i tak jest.

hhaha dobre, piątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosciuwa napisał:

Ja mam biedronkę daleko, Lidla też, kupuje w Tesco i tylko wieczorem, w czapce kominiarce, ale wstyd i tak jest.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×