Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Seks z Arabką

Polecane posty

Gość gosc

np. to

" Mieszkalem pare lat w Angli. Spotkałem się kiedyś z Pakistanka. To tyle mogę powiedzieć. Cipki nie gola, myją sie tylko w sobotę. Loda robia z zamkniętymi oczami a z  tylko polykiem bo religia tak każe l. Stosunek przerywany tez  musiałem w cipce kończyć. Choć tabletek nie brała a ja prezerwatywy nieuzywam. Bo tak religia każe. Mogłem ja zdradzać na każdym kroku ona na to pozwalała. To normalne.A sex tylko mogli my uprawiać w nocy miedzy 23 a 4 rano.Przez dzien nie bo religia zakazuje a Allach wszystko widzi.  Musiałem zerwać z nią po roku. Nieszło wytrzymać. "

 jak wiele innych tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gosc napisał:

np. to

" Mieszkalem pare lat w Angli. Spotkałem się kiedyś z Pakistanka. To tyle mogę powiedzieć. Cipki nie gola, myją sie tylko w sobotę. Loda robia z zamkniętymi oczami a z  tylko polykiem bo religia tak każe l. Stosunek przerywany tez  musiałem w cipce kończyć. Choć tabletek nie brała a ja prezerwatywy nieuzywam. Bo tak religia każe. Mogłem ja zdradzać na każdym kroku ona na to pozwalała. To normalne.A sex tylko mogli my uprawiać w nocy miedzy 23 a 4 rano.Przez dzien nie bo religia zakazuje a Allach wszystko widzi.  Musiałem zerwać z nią po roku. Nieszło wytrzymać. "

 jak wiele innych tym temacie

No tak. Gościu traktował Pakistanke, jak śmieszne zwierzątko do dymania. No ale "sex mogli my uprawiać...", zatem nie mamy do czynienia z patrycjuszem😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

np. to

" Mieszkalem pare lat w Angli. Spotkałem się kiedyś z Pakistanka. To tyle mogę powiedzieć. Cipki nie gola, myją sie tylko w sobotę. Loda robia z zamkniętymi oczami a z  tylko polykiem bo religia tak każe l. Stosunek przerywany tez  musiałem w cipce kończyć. Choć tabletek nie brała a ja prezerwatywy nieuzywam. Bo tak religia każe. Mogłem ja zdradzać na każdym kroku ona na to pozwalała. To normalne.A sex tylko mogli my uprawiać w nocy miedzy 23 a 4 rano.Przez dzien nie bo religia zakazuje a Allach wszystko widzi.  Musiałem zerwać z nią po roku. Nieszło wytrzymać. "

 jak wiele innych tym temacie

Zawsze można się bzykac pod stołem, chyba pod stół Allah nie zagląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoś
Dnia 16.01.2020 o 21:34, Gość gość napisał:

Tak wszystkie Arabki noszą burki, hidżaby, nikaby i uprawiają seks przez dziurkę w prześcieradle. Jako żony są okrutne, złe i podłe. A tak serio to są to kobiety takie same jak w innych krajach. Odczucia, pragnienia i żądze mają podobne I nie różniące się od innych kobiet świata. 

Są to kobiety bardzo upodlone przez Arabów! Gdy są w Polsce i się otworzą i zaufana to w seksie sa cudowne i trzeba je nauczyć że mają równouprawnienie w związku. Arab to obłudy facet jest wstanie mieć białą do czasu aż dziecko nie podrośnie i podstępem zabiera ją do swego kraju a tam SZOK! Upodlenia brak jakiegokolwiek praw do tego gdy ma córki to jako nastolatki oddaje za żony starym całym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoś

Miało być starym capom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Onkosfera no tak to fascynujące uprawiać seks z kobietą bez łechtaczki i warg sromowych. Urocze... Tamte państwa mają tak cudowną kulturę że wszyscy o niej marzą. Zwłaszcza kobiety, bo polscyfaceci wrogami łechtaczek nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Onkosfera no tak to fascynujące uprawiać seks z kobietą bez łechtaczki i warg sromowych. Urocze... Tamte państwa mają tak cudowną kulturę że wszyscy o niej marzą. Zwłaszcza kobiety, bo polscyfaceci wrogami łechtaczek nie są.

Jesli chodzi o obrzezanie, to muszę przyznać, że nie mam wiedzy, czy odbywa się to w rejonie, o którym rozmawiamy. Natomiast z pewnością dotyczy to kobiet z krajów Afryki. Nie wiem co za zboczeńców to fascynuje, najlepiej byłoby ich wszystkich powywieszac za jaja. Tylko za co powiesić baby, które takie rzeczy robią swoim córkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Onkosfera napisał:

Jesli chodzi o obrzezanie, to muszę przyznać, że nie mam wiedzy, czy odbywa się to w rejonie, o którym rozmawiamy. Natomiast z pewnością dotyczy to kobiet z krajów Afryki. Nie wiem co za zboczeńców to fascynuje, najlepiej byłoby ich wszystkich powywieszac za jaja. Tylko za co powiesić baby, które takie rzeczy robią swoim córkom?

Tasiemiec w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×