Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baskaaaaa

Bardzo cienka pozytywna linia

Polecane posty

Gość Baskaaaaa

Hej dziewczyny nie jestem pewna czy wszystko jest ok. Zrobiłam test 3 dni przed spodziewaną miesiączka. Wyszedł pozytywny. Bardzo cienutka kreska. Dzień 2. Pozytywny . Dzień 1 pozytywny. I dzisiaj spóźnia mi się okres. Test pozytywny. Tylko że ta kreska jest strasznie słaba blada. A słyszałam że powinna się robić ciemniejsza wraz ze wzrostem hormonu i dni. Boję się że ta ciąże stracę że ta kreska zniknie. Co robić? Czy ktoś tak miał z was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Spokojnie, na pewno jesteś w ciąży i wszystko będzie dobrze. Zrób test z krwi (beta hCG) i tam kontroluj przyrost, a nie po testach z moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Tez tak mialam. Jestes w ciazy! Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaaaaa

O boze zaczęłam mieć dzisiaj jakieś krwawienie. Co robić? Mieszkam za granicą tutaj nie dają nic zadnych środków. Do gina można się udac min jak się okres spóźnia tydzień  wiec jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaaaaa

O boze zaczęłam mieć dzisiaj jakieś krwawienie. Co robić? Mieszkam za granicą tutaj nie dają nic zadnych środków. Do gina można się udac min jak się okres spóźnia tydzień  wiec jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskaaaaa

O boze zaczęłam mieć dzisiaj jakieś krwawienie. Co robić? Mieszkam za granicą tutaj nie dają nic zadnych środków. Do gina można się udac min jak się okres spóźnia tydzień  wiec jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asis

niestety tez tak miałam. słabiutkie dwie kreseczki, miesiaczka spozniona ok. tydzien, wielkie szczescie i nagle bum. obfite krwawienie. rozpacz i łzy. Ginekolog orzekł ze to tak zwane wczesne poronienie, czyli ciaza biochemiczna. Kazał odczekac pare dni i zrobic badanie Beta HCG, zeby upewnic sie ze macica sie oczyscila samoistnie. i trzeba działać dalej. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×