Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Które imię dla dziewczynki jest według Was najbardziej pospolite, "wiejskie", oklepane, nudne i szare?

Polecane posty

Gość Nikt Nijaki

Oklepane do bólu - Julia, Zuzanna i Maja, te wszystkie Leny, Oliwie i Wiktorie, teraz coraz więcej małych Laur, za ok. 10 lat będziemy marudzić o tym, jak ono jest oklepane. 

U chłopaków: Antoni, Jan, Szymon i Jakub (najbardziej u chłopaków +10). Coraz popularniejszy jest Franek

Okropne imiona: Wiesława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Dobrosułka napisał:

Najbardziej pospolitym, nudnym i szarym imieniem jest Anna. 

 

 

 

Anna to przepiekne imie, pelne godnosci. Ponadczasowe. Szlachetne. 

Nie ma nudnych ani pospoliyych imion. Sa te ktore nam sie podobaja lub nie podobaja.😀

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Anna to przepiekne imie, pelne godnosci. Ponadczasowe. Szlachetne. 

Nie ma nudnych ani pospoliyych imion. Sa te ktore nam sie podobaja lub nie podobaja.😀

 

Anna- ladne może i jest. Szkoda ze nikt tak do mnie nie mówi mimo że w ten sposób się przedstawiam. Zazwyczaj jestem Ania lub Anka. Jest bardzo popularne przynajmniej w moim pokoleniu. W klasie od podstawówki po studia byłam tylko ja o dziwo. Ale w równoległych klasach nawet po 5dziewczyn o tym imieniu. Moim zdaniem też jest oklepane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z damskich najbardziej nie mogę znieść imienia Laura, ma okropne brzmienie, w połączeniu większością nazwisk można sobie język połamać. A zdrobnienie Laurka jest bardzo infantylne. Oprócz tego imię Milena, Patrycja, oraz Klaudia i Amelia - te dwie ostatnie ze względu znaczenie medyczne.

Z męskich najbardziej nie podoba mi się Kacper, Mikołaj, Oskar, Natan i Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego "wiesniackim" imieniem będzie Anna, Magda czy Kasia a dla drugiego Roksana, Nikola czy Kasandra. Osobiście uważam, że to bardzo nieładnie twierdzić, że jakieś  imie  jest "wieśniackie, ponieważ łatwo zranić osobę noszącą to imię, a nie ma ona na to wpływu. Można co najwyżej stwierdzić, że jest oklepane lub po prostu się nie podoba. Mi np. nie podoba się Aniela i Matylda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiejskie, ale nie podoba mi się Brygida - strasznie twardo brzmi a zdrobnienie Brydzia, Gita okropne. To samo słynna ostatnio Tosia, Antosia, a dorośla kobieta Antonina,jeszcze  Joanna, Jadwiga dla mnie brzmią strasznie poważnie. Ale prawda taka , ze rodzicom na Sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×