Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakiego faceta wybrać

Polecane posty

Gość Gość

Powiem tak, jak miałam facetów którzy się niby wydawali do mnie podobni z charakteru i wogole, a było ich trzech, to związki były fajne na początku a potem stawały się nuuuuudne. Mój ostatni z którym byłam 4 lata na początku był fajny a potem zaczynały się pojawiać wady nie do przyjęcia, np gburowatość, napady gniewu, widział we mnie wady których nawet nie było (nawet w opinii mojej rodziny i znajomych), zdanie jego mamy było dla niego ważniejsze niż moje, na koniec higiena osobista i jednak chyba inteligencja poniżej tego co oczekuje. Tego na początku nie widać bo faceci to ukrywają albo maskuje to tzw zakochanie, chemia. 

Nie wiem jakiego faceta szukać żeby udało nam sie założyć rodzinę. Myślę że z tym samcem alfa jest trochę racji. Wygląd jednak też ma znaczenie, facet musi mnie pociągać. 

Na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze faceta na całe życie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Nas się nie pytaj. Doświadczenie życiowe już jakieś masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakiluk
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiem tak, jak miałam facetów którzy się niby wydawali do mnie podobni z charakteru i wogole, a było ich trzech, to związki były fajne na początku a potem stawały się nuuuuudne. Mój ostatni z którym byłam 4 lata na początku był fajny a potem zaczynały się pojawiać wady nie do przyjęcia, np gburowatość, napady gniewu, widział we mnie wady których nawet nie było (nawet w opinii mojej rodziny i znajomych), zdanie jego mamy było dla niego ważniejsze niż moje, na koniec higiena osobista i jednak chyba inteligencja poniżej tego co oczekuje. Tego na początku nie widać bo faceci to ukrywają albo maskuje to tzw zakochanie, chemia. 

Nie wiem jakiego faceta szukać żeby udało nam sie założyć rodzinę. Myślę że z tym samcem alfa jest trochę racji. Wygląd jednak też ma znaczenie, facet musi mnie pociągać. 

Na jakie cechy zwrócić uwagę przy wyborze faceta na całe życie? 

 

Na takiego jakiego Cię stać, na co Cię stać musisz sama sobie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widać że świetnie znajdziesz. 

Facet ma mnie pociągać 

A zaraz potem na całe życie? 

To żart tak? 

Jeśli szukasz faceta na całe życie to patrzy się 

- Czy jest pracowity 

- Uczciwy 

- Lubi dzieci 

- Zna się na sprawach domowych - sekcja męska 

A dopiero potem chemia, kogo ty szukasz kochanka czy męża? 

No zastanów się! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już widać że świetnie znajdziesz. 

Facet ma mnie pociągać 

A zaraz potem na całe życie? 

To żart tak? 

Jeśli szukasz faceta na całe życie to patrzy się 

- Czy jest pracowity 

- Uczciwy 

- Lubi dzieci 

- Zna się na sprawach domowych - sekcja męska 

A dopiero potem chemia, kogo ty szukasz kochanka czy męża? 

No zastanów się! 

 

Taa jasne to moze ma sie związać z kimś kto jej nie pociąga, wybrać go tylko z rozsądku bo,,taki dobry" a potem.męczyć sie i unikać seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taa jasne to moze ma sie związać z kimś kto jej nie pociąga, wybrać go tylko z rozsądku bo,,taki dobry" a potem.męczyć sie i unikać seksu?

A pomyśleć tym razem głową? Związek długo wytrzyma na bata! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie odpowiedziałaś - znajdź pozytywnego, radosnego faceta, który bda o higienę i który z wyglądu jest niewiele ponadprzeciętny. 

Dlaczego niewiele ponadprzeciętny? Żeby mógł Cię jakoś pociągać, ale żebyś nie straciła dla niego głowy. Bo jak się traci głowę dla faceta, to się traci faceta. I będziesz o niego mniej zazdrosna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takich byłych partnerach daj spokój "normalnym" mężczyznom i tak ich nie docenisz. Taki typ kobiety jak Ty leci na złych więc uznasz ich za nudnych bo brak Tobie będzie emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz faceta, z którym będziesz umiała rozmawiać, który potrafi Cię rozweselic i takiego, który nie ukrywa łez i nie zgrywa twardziela.

Chyba,  ze szukasz roochacza, to kieruj się wyglądem i rozmiarem.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×