Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kgh

czy nie męczy was to że wasz partner

Polecane posty

Gość kgh

lub partnerka miał inne przed wami? że nie jesteście pierwszymi nie macie takich myśli jak mu było z innymi w łóżku? że partner miał większe doświadczenie pod tym wzgledem. Jak sobie poradzic z takimi myślami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiam się nad tym, nie jestem w stanie tego ustalić. Obserwuje i widzę do czego ewentualnie jest zdolny czy do tego, żeby pokochać czy do tego, żeby nie kochać. Nie wnikam w przeszlość, chyba, że sam by mi powiedział, że szalał to mogłoby mnie to odrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nawet gdyby był czy była czysta to też nie ma gwarancji, iż zawsze tak już będzie. Nie zadręczam sie myslami o tym na co nie mam wplywu. Liczy się to co jest tu i teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza w tej sytuacji jest niewiedza, ale jeśli już jakaś jest to chyba trzeba nie myśleć i cieszyć się bliskością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2020 o 17:22, Gość kgh napisał:

lub partnerka miał inne przed wami? że nie jesteście pierwszymi nie macie takich myśli jak mu było z innymi w łóżku? że partner miał większe doświadczenie pod tym wzgledem. Jak sobie poradzic z takimi myślami?

Męczy i to bardzo. Postanowiłam, że to nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2020 o 10:22, Gość kgh napisał:

lub partnerka miał inne przed wami? że nie jesteście pierwszymi nie macie takich myśli jak mu było z innymi w łóżku? że partner miał większe doświadczenie pod tym wzgledem. Jak sobie poradzic z takimi myślami?

byle partnerki to osoby, ktore uksztaltowaly twojego faceta do bycia takim, jakim jest teraz, jakiego pokochalas. co wiecej w pewnym sensie "pchnely go" ku tobie. nie ma wiec nad czym ropaczac, najpewniej bylo mu z nimi swietnie w lozku i bardzo dobrze. nauczyl sie pewnie od nich tego i owego, dzieki czemu teraz moze wam byc swietnie ze soba. nie zadreczaj sie zazdroscia o byle, to do nikad nie prowadzi, tylko do bezsennosci i rozpaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 18.01.2020 o 17:22, Gość kgh napisał:

lub partnerka miał inne przed wami? że nie jesteście pierwszymi nie macie takich myśli jak mu było z innymi w łóżku? że partner miał większe doświadczenie pod tym wzgledem. Jak sobie poradzic z takimi myślami?

Ale to normalne, że przed Tobą on żył... Nie zastanawiam się jak było mu z innymi, najważniejsze jest jak mu ze mną. Nie chciałabym absolutnie wiedzieć nic i nie dopytywałabym bo i po co? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×