Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goosc

Juz nie jestem taka ladna jak kiedys.

Polecane posty

Gość goosc

I przez to inne baby sie rozbestwily i mnie prowokuja,bo chca,zebym ja teraz im zazdroscila urody.Ale one nie rozumieja,ze wedlug mnie nadal sa brzydkie i nie mam czego im zazdroscic.Co zrobic,zeby sie ode mnie odczepily ? Bo ich zachowanie zaczyna mnie juz irytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

Dlaczego one na to licza,ze bede im zazdroscic ? Dlaczego mnie mierza wlasna miara ? Nie kazdy jest pusty jak dzban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaa

sweirczowa piekut i te smoluch z łosami na plkechach ze sznureczkiem SA BYŁY I BEDA BRZYDKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterko

NO BO iwesz grbtaty nos i takie pełne miesiste wary we wschoda i czaaarne oblesne wlosyu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterko

czy oni licza ze wkolo i wkolo i wkolo v 

27. 06. 2019 kafeteria forum Juz nie jestem taka atrakcyjna a baby teraz mnie prowokuja...

probujasie na mnie odegrac i chca wywolac u mnie zazdrosc.Ale one chyba nie rozumiej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Mało seksu - kobieta brzydnie! Musisz znacznie zwiększyć dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

No ale co zrobic,zeby przestaly sie na mnie odgrywac ? Uczepily sie mnie jak gnidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah

to ty powiedz masnko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

Mnie nawet nie boli ten fakt,ze juz nie jestem pieknoscia ale bardziej mnie denerwuje,ze one sie tak na mnie uwziely.Kazda okazje wykorzystaja,zeby mi dowalic.Ilez mozna ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

Co ja im takiego zrobilam ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiscie zadnej sensownej odpowiedzi.Bylo do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorganizowane

no wiesz one sa w mniejszosci ale sa dobrze zorganizoane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale w jaki sposób Ci dowalaja? Co mówią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoProstuKasia
41 minut temu, Gość goosc napisał:

I przez to inne baby sie rozbestwily i mnie prowokuja,bo chca,zebym ja teraz im zazdroscila urody.Ale one nie rozumieja,ze wedlug mnie nadal sa brzydkie i nie mam czego im zazdroscic.Co zrobic,zeby sie ode mnie odczepily ? Bo ich zachowanie zaczyna mnie juz irytowac.

Moim zdaniem powinnaś je olac bo ty nadal estes/ możesz byc ladna a one zawsze zostana glupie xd bo jeśli ktoś się nasmiewa z czyjegoś wyglądu oznacza to że jest płytki i powierzchowny nie warto psuc sobie humoru i zaprzatać głowy takimi ludźmi. Skup się na opini tych na których ci zależy ivh zdanie powinno byc dla ciebie o wiele cenniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ale w jaki sposób Ci dowalaja? Co mówią? 

Probuja na sile wywolac u mnie zazdrosc.Mysla,ze jak sie ladnie umaluja i ubiora to bede sie pienic ze zlosci na ich widok.One nie rozumieja,ze nie naleze do osob zawistnych.Ale caly czas probuja,sa strasznie zawziete.A jak mam jakis dzien,ze wygladam korzystnie,to od razu robia sie zlosliwe i mi wytykaja moje wady,smieja sie ze mnie.A biada jak jakis facet sie za mna ogladnie,to od razu pojawia sie tekst typu :"Uwazasz sie za jakas pieknosc ? Zejdz na ziemie".I tak w kolko.Serio mam juz tego dosyc.One chyba sie probuja na mnie w ten sposob odegrac,bo kiedys bylam naprawde bardzo atrakcyjna i to je bardzo zloscilo.Chca mnie teraz sciagnac do swojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoProstuKasia

Ja w podstawówce miałam taki problem z pewną grupka dziewczyn wiecie że ubrania nie te że włosy nie te i tak dalej no więc na forum powiedziałam o wszystkich swoich wadach i wszystkim tym czego mogły się uczepic . Wtedy skończyły im się argumenty i już nie miały nic do powiedzenia bo sama powiedziałam o sb już wszystko. Teraz mam 23 lata kiedyś byłam szczupła teraz po ciąży mnie przybyło i słyszę że jestem gruba i bla bla bla ale mam to w Dupie zawsze się śmieje że Jestem Gruba bo mnie stać... dystans do sb to bardzo ważna rzecz.

Nie wiem co ci poradzić bo nie wiem jaka skalę mają te ich zaczepki. Możesz powiedzieć co konkretnie robią aby ci uprzykszyc życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoProstuKasia

Ja też bym się na nich odgrywała rzucając teksty że idą top model albo coś w tym stylu. Skoro ci odgrywają w ten sposób to znaczy że jesteś dla nich konkurencja i obawiają się że znów będą na drugim planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quality street choc

w jakim wieku jesteś, to się dzieje w szkole wśród młodzieży, czy w pracy wśród dorosłych, dojrzałych ludzi? 

 

Ja z kolei kiedyś byłam gruba, to nie mówiły nic, bo miały inne ofiary... piekło zaczęło się, gdy schudłam i przyszłam do szkoły po wakacjach bez 20kg nadbagażu, wtedy dopiero zaczęły mnie obgadywać 🙂 Nawet jak mnie to czasem ruszało, bo czułam się zwyczajnie samotna (to była moja nowa szkoła, nie znałam ludzi zbyt dobrze) to po prostu im tego nie pokazywałam, że mi z tym źle... czekałam, aż się to skończy, i się skończyło, ale musiałam dotrwać do końca szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.01.2020 o 15:24, Gość PoProstuKasia napisał:

Skoro ci odgrywają w ten sposób to znaczy że jesteś dla nich konkurencja i obawiają się że znów będą na drugim planie

Tez odnioslam takie wrazenie.Fajnie,ze mozna tu z kims popisac,kto nie jest wulgarny i nie chce dowalic :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×