Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka

Podajcie mi 1 powód, dla którego warto umówić się z polakiem po 30tce

Polecane posty

Gość Stokrotka

Ja nie widzę żadnego - to chyba najnudniejsza i najsmutniejsza grupa... Zarobki marne, zaczyna się już tycie, umysłowo też nieciekawie.... Tylko obcokrajowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona35

Litość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 40stka
1 godzinę temu, Gość Stokrotka napisał:

Ja nie widzę żadnego - to chyba najnudniejsza i najsmutniejsza grupa... Zarobki marne, zaczyna się już tycie, umysłowo też nieciekawie.... Tylko obcokrajowcy!

Masz rację, ja jestem piękna, mądra, mam zaledwie 40 lat i tylko 15 kg nadwagi i nawet nie spojrzę na Polaka, tylko młodzi i piękni Egipcjanie. Mój kocha mnie na zabój i jak tylko kupię mu bilet przyleci do mnie do Polski! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia
3 minuty temu, Gość Gość 40stka napisał:

Masz rację, ja jestem piękna, mądra, mam zaledwie 40 lat i tylko 15 kg nadwagi i nawet nie spojrzę na Polaka, tylko młodzi i piękni Egipcjanie. Mój kocha mnie na zabój i jak tylko kupię mu bilet przyleci do mnie do Polski! 

Chyba autorce bardziej chodziło o obcokrajowców z Europy zachodniej lub Stanów - bo co to za różnica między biednym Egipcjaninem a Polakiem - zarobki podobne, trzeba tak samo niańczyć, prać gacie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak a młodzi i przystojni Niemcy oraz Anglicy ustawiają się w kolejce żeby prać majty Polkom i nosić za nimi torebki w drodze do salonu Bentleya 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak a młodzi i przystojni Niemcy oraz Anglicy ustawiają się w kolejce żeby prać majty Polkom i nosić za nimi torebki w drodze do salonu Bentleya 😂😂😂

Śmiej się dalej przegrywie, biorę ślub z Portugalczykiem za 2 miesiące. W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Stokrotka napisał:

W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

Zmień nicka, obrażasz stokrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Stokrotka napisał:

Śmiej się dalej przegrywie, biorę ślub z Portugalczykiem za 2 miesiące. W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

Który z was jest aktywny a który pasywny, stokrotko? Czy na zmianę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson
15 minut temu, Gość Stokrotka napisał:

Śmiej się dalej przegrywie, biorę ślub z Portugalczykiem za 2 miesiące. W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

Po takim tekście wychodzi mi ,że uprawiasz nowoczesną formę prostytucji ,wersja zarobkowo matrymonialna . Jest sporo kobiet które sprzedadzą ciało ,umysł za parę euro . Życie jest krótkie i lepiej być bogatą za dawanie d.. niż biedną,ale zgodną sama z sobą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kardamonka26

Nie znam żadnego powodu dla którego warto by umówić się z Polakiem po 30-stce, bo:

1. większość fajnych i dobrych facetów jest już zajęta (poznali kogoś na studiach, w pracy)

2.Coś z nimi jest nie tak skoro do tej pory nie znaleźli kobiety (trudny charakter, życie w iluzji, szukanie ideału kiedy samemu jest się bardzo przeciętnym tyle że ma się wyćwiczony kaloryfer na siłowni)

3.wolny facet po 30stce to wolny ptak, który raczej nie chce się ustatkowywać bo mu tak dobrze że żyje jak chce

Sama się spotykałam z facetami, jeden miał 31 drugi 34 lata - obydwa egzemplarze wadliwe, odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rou

Po co w ogóle umawiać się z Polakami? Szczerze powiedziawszy za bardzo jestem przyzwyczajona do zagranicznych imion, nie podobają mi się polskie męskie imiona. Poza tym, jeśli ja sobą coś reprezentuję, to i facet musi, a mało który w Polsce ma takie możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z Włochem już kilkanaście lat, stereotypy można między bajki włożyć, najlepszy mężczyzna jakiego znam ❤️ Co do Polaków to mam złe doświadczenia, może dlatego, że pochodzę ze specyficznego miasta samych alkoholików i złodziei. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
12 minut temu, Gość Majkelson napisał:

Po takim tekście wychodzi mi ,że uprawiasz nowoczesną formę prostytucji ,wersja zarobkowo matrymonialna . Jest sporo kobiet które sprzedadzą ciało ,umysł za parę euro . Życie jest krótkie i lepiej być bogatą za dawanie d.. niż biedną,ale zgodną sama z sobą ? 

Ooo, i uaktywnił się zazdrosny polski biedak, ha ha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Dla mnie Polacy to lenie i smutasy, sorry ale takie mam doświadczenie. Od 4 lat mieszkam z Latynosem i jest cudownie - mam czułość, ciepło, doping do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Który z was jest aktywny a który pasywny, stokrotko? Czy na zmianę? 

Twoja mama jest pasywna - tak przynajmniej jest napisane w jej ogłoszeniu na roksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Stokrotka napisał:

Moja mama jest pasywna - tak przynajmniej jest napisane w jej ogłoszeniu na roksie.

Dzięki, nie skorzystam. Pozdrów mamę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
23 minuty temu, Gość Majkelson napisał:

Po takim tekście wychodzi mi ,że uprawiasz nowoczesną formę prostytucji ,wersja zarobkowo matrymonialna . Jest sporo kobiet które sprzedadzą ciało ,umysł za parę euro . Życie jest krótkie i lepiej być bogatą za dawanie d.. niż biedną,ale zgodną sama z sobą ? 

A nie przyszlo do glowy,  że milosc miedzy ludzmi roznych narodowości istnieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

A nie przyszlo do glowy,  że milosc miedzy ludzmi roznych narodowości istnieje? 

Dla niego to niepojęte, bo po angielsku umie powiedzieć tylko ,,heloł”... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokorotko

wiemy ze masz ruskie ip. twoja rodzina zesralaby sie zeby tu mieszkac i zostac.. obo macie glupie kobiety i facewtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzięki, nie skorzystam. Pozdrów mamę! 

Już ustaliliśmy w jaki sposób zostałeś zrobiony i zmiana jednego słowa w moim cytacie nic ci nie da, fajfusku z babskiego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Stokrotka napisał:

Już ustaliliśmy w jaki sposób zostałem zrobiony i zmiana jednego słowa w moim cytacie nic ci nie da, fajfusku z babskiego forum.

Tatusia też pozdrów. Jeśli mama pamięta jego nr telefonu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
3 minuty temu, Gość stokorotko napisał:

wiemy ze masz ruskie ip. twoja rodzina zesralaby sie zeby tu mieszkac i zostac.. obo macie glupie kobiety i facewtów

Jak ja mam ruskie IP, to ty piszesz ze świetlicy dla opóźnionych w rozwoju:) zresztą twój bełkot to tylko potwierdzenie mojej tezy, że faceci z Kafe to niedorozwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Krzysztof

Każda Półka która nie jest z Polakiem jest zdrajczynią narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Skończmy tę wojnę Polsko, Polską 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxxxx
18 minut temu, Gość Kuba Krzysztof napisał:

Każda Półka która nie jest z Polakiem jest zdrajczynią narodu

Zgadza się, Polacy mogą posuwać tylko półki, najlepiej z drewna sosnowego, nielakierowane. Albo ewentualnie kozy jak ich koledzy z Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson
29 minut temu, Gość Ona napisał:

A nie przyszlo do glowy,  że milosc miedzy ludzmi roznych narodowości istnieje? 

Oczywiście ,że istnieje . Moja była żona pochodzi Czech .Rozwód dlaczego co i jak to moja sprawa ,ale fajna była z niej kobieta . Dałem komentarz dla wyzywania jednego z forumowiczów ,że jest śmierdzącym Polaczkiem ,bo osoba mająca do zaoferowania więcej niż przemijającą urodę i d..potrafi uzasadnić swoje tezy w inteligentniejszy sposób niż wyzwiska . Zapewne zależy kto w jakim towarzystwie się obraca . Znam parę kobiet  ,które nie mają za dużo inteligencji do zaoferowania ( fakt ,skończyły studia na kierunkach niepotrzebnych ) o teraz celują tylko aby się wżenić bogato ,bo nic więcej nie potrafią . To prostytucja wedle mnie ,chcesz coś ,to daj to samo - tak powinno być . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Stokrotka napisał:

Śmiej się dalej przegrywie, biorę ślub z Portugalczykiem za 2 miesiące. W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

Jak sie poznaliscie? Ja też nie chce polaczka oblesnego i beznadziejnego a innych nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha:)
33 minuty temu, Gość Majkelson napisał:

Oczywiście ,że istnieje . Moja była żona pochodzi Czech .Rozwód dlaczego co i jak to moja sprawa ,ale fajna była z niej kobieta . Dałem komentarz dla wyzywania jednego z forumowiczów ,że jest śmierdzącym Polaczkiem ,bo osoba mająca do zaoferowania więcej niż przemijającą urodę i d..potrafi uzasadnić swoje tezy w inteligentniejszy sposób niż wyzwiska . Zapewne zależy kto w jakim towarzystwie się obraca . Znam parę kobiet  ,które nie mają za dużo inteligencji do zaoferowania ( fakt ,skończyły studia na kierunkach niepotrzebnych ) o teraz celują tylko aby się wżenić bogato ,bo nic więcej nie potrafią . To prostytucja wedle mnie ,chcesz coś ,to daj to samo - tak powinno być . 

Nie no spoko... twoja uroda ułańska nigdy nie przeminie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudow

Jak sie poznaliscie? Ja też nie chce polaczka oblesnego i beznadziejnego a innych nie ma. 

 

daj dpy psycholowi zazjozyda bendziesz miec cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz r uska mor de

i jestes pasywny hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×