Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fraise

Kobiety czy pozwalacie facetowi zmieniać wasz wygląd na początku znajomości?

Polecane posty

Gość fraise

Bywa że na początku kiedy dopiero co się poznajecie macie pierwsze randki z facetem albo znacie się parę tygodni czy miesiąc on np. mówi "zakładaj na spotkanie ze mną obcasy" "nie obcinaj grzywki bo grzywka Ci nie pasuje, zapuść ją" albo macie np. long boba podoba wam się ta fryzura on mówi "zapuszczaj włosy żeby były chociaż do łopatek albo do łokci" "nie używaj różu" albo "używaj innego koloru szminki" "prostuj włosy". Może jeszcze zasugerować przefarbować włosy/ Jaka będzie wasza reakcja i czy zgadzacie się na to, czy  będziecie chętne natychmiast zmienić swój wygląd pod jego wpływem i według jego gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jestem na tyle dobrze wychowana zeby takie chamstwo przyjac ze spokojem. Prawdopodobnie zaproponowalabym mu wsadzanie obcasa do garla i zablokowala jego numer 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolego dobra rada dla Cieb

1 Uwielbiam patrzeć jak kołyszesz biodrami, gdy masz obcasy na stopach

Wnioski wyciągnij sam, resztę dopisz też. Tak to działa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś nie pozwalała, teraz tak.  I o dziwo wszyscy wokół mówią że zmieniam się na lepsze, że się wyrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś nie pozwalała, teraz tak.  I o dziwo wszyscy wokół mówią że zmieniam się na lepsze, że się wyrobiłam:)

Ciesz się głupia, a on robi Cię na swoją byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość kolego dobra rada dla Cieb napisał:

1 Uwielbiam patrzeć jak kołyszesz biodrami, gdy masz obcasy na stopach

Wnioski wyciągnij sam, resztę dopisz też. Tak to działa 

Najwyrazniej nie na kazdego. Ja odpowiedzialabym ze to bardzo dosadny komentarz na pierwszym spotkaniu i dodala, ze wole paskie buty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Na pojedyncze sugestie typu załóż obcasy w ogóle bym się nie obrażał. To znaczy tyle, że podobasz się jemu z charakteru, ale wymagasz nieco dopieszczenia jeżeli chodzi o styl. Każdy facet marzy o partnerce u boku, która się jemu będzie podobała. 

Jest cała masa kobiet, która jakby tylko nieco schudła albo nieco inaczej się ubrała to by były mega hot laski, a tak to wyglądają zupełnie przeciętnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Lorenzo01 napisał:

Na pojedyncze sugestie typu załóż obcasy w ogóle bym się nie obrażał. To znaczy tyle, że podobasz się jemu z charakteru, ale wymagasz nieco dopieszczenia jeżeli chodzi o styl. Każdy facet marzy o partnerce u boku, która się jemu będzie podobała. 

Jest cała masa kobiet, która jakby tylko nieco schudła albo nieco inaczej się ubrała to by były mega hot laski, a tak to wyglądają zupełnie przeciętnie. 

Ty mozesz robic co chcesz. Mnie irytuja takie komentarze, zwlaszcza jak ledwo kogos znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopatka

Takie komentarze zwłaszcza na pierwszych randkach są chamskie i nietaktowne i takiemu panu bym za współpracę "podziękowała " 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland

Baba ma się dostosować do fantazji faceta a jak nie to wypad, bo będzie następna za chwile, nie macie monopolu cípnego, tylko jest was tysiące naokoło i każda chce faceta, niestety wiele zostaje niedopieszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Psycholog
18 minut temu, Gość Roland napisał:

Baba ma się dostosować do fantazji faceta a jak nie to wypad, bo będzie następna za chwile, nie macie monopolu cípnego, tylko jest was tysiące naokoło i każda chce faceta, niestety wiele zostaje niedopieszczonych.

Niestety, ale tu się nie zgodzę. Większość kobiet zawsze kogoś znajdzie, faceci niekoniecznie 😉 żadna normalna kobieta nie będzie "dostosowywać się do fantazji faceta" a to dlatego gdyż na miejscu takiego buca znajdzie się 10 lepszych zatem z jakiej racji? No chyba że nie wiadomo jaki przystojniak no to wiadomo, że trzeba się trochę wykazać bo konkurencja duża 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiech na sali
8 minut temu, Gość Roland napisał:

Baba ma się dostosować do fantazji faceta a jak nie to wypad, bo będzie następna za chwile, nie macie monopolu cípnego, tylko jest was tysiące naokoło i każda chce faceta, niestety wiele zostaje niedopieszczonych.

Lepiej byc niedopieszczona, niz brac sobie na kark takiego wrzoda jak ty 🖕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość fraise napisał:

Bywa że na początku kiedy dopiero co się poznajecie macie pierwsze randki z facetem albo znacie się parę tygodni czy miesiąc on np. mówi "zakładaj na spotkanie ze mną obcasy" "nie obcinaj grzywki bo grzywka Ci nie pasuje, zapuść ją" albo macie np. long boba podoba wam się ta fryzura on mówi "zapuszczaj włosy żeby były chociaż do łopatek albo do łokci" "nie używaj różu" albo "używaj innego koloru szminki" "prostuj włosy". Może jeszcze zasugerować przefarbować włosy/ Jaka będzie wasza reakcja i czy zgadzacie się na to, czy  będziecie chętne natychmiast zmienić swój wygląd pod jego wpływem i według jego gustu?

nie , nie zgadzam się, ani wcześniej, ani później, ani w ogóle. Co innego np. lubię ciebie w tej niebieskiej ...ence..., albo ładnie ci kiedy masz rozpuszczone włosy- to wtedy można   sprawić przyjemność, ale nie na zasadzie musisz, powinnaś, wolę... niech sie pi...doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z boku widać lepiej. Nie tylko ja wymagam tego od niej ale chciałbym aby ona też mi coś podpowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Na pojedyncze sugestie typu załóż obcasy w ogóle bym się nie obrażał. To znaczy tyle, że podobasz się jemu z charakteru, ale wymagasz nieco dopieszczenia jeżeli chodzi o styl. Każdy facet marzy o partnerce u boku, która się jemu będzie podobała. 

Jest cała masa kobiet, która jakby tylko nieco schudła albo nieco inaczej się ubrała to by były mega hot laski, a tak to wyglądają zupełnie przeciętnie. 

ok, tylko że jakbym chciała być laską to pewnie bym schudła, tyle że mam na to wywalone. Naprawdę w zyciu są ważniejsze rzeczy niż fitness 5 x w tygodniu i  stałe pilnowanie diety. Wystarczy ćwiczyć i jeść tak zeby było w miarę zdrowo, anie po to żeby być laską na którą każdy będzie chciał wskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Smiech na sali napisał:

Lepiej byc niedopieszczona, niz brac sobie na kark takiego wrzoda jak ty 🖕.

wrzody sie wyciska, amiejsce po odkaża i po sprawie, wieć niech sie ten chłoptaś  wali ze swoimi fantazjami. I tak żadna na niego nei poleci, bo widać ze toto durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Z boku widać lepiej. Nie tylko ja wymagam tego od niej ale chciałbym aby ona też mi coś podpowiedziała

I dlatego jestes na forum gdzir jedyni faceci to samotni onanisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
39 minut temu, Gość gość napisał:

ok, tylko że jakbym chciała być laską to pewnie bym schudła, tyle że mam na to wywalone. Naprawdę w zyciu są ważniejsze rzeczy niż fitness 5 x w tygodniu i  stałe pilnowanie diety. Wystarczy ćwiczyć i jeść tak zeby było w miarę zdrowo, anie po to żeby być laską na którą każdy będzie chciał wskoczyc

No dobrze pod warunkiem, ze nie bedzie taka kobieta narzekala na brak powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość fraise napisał:

[...] na początku kiedy dopiero co się poznajecie macie pierwsze randki z facetem [...] Jaka będzie wasza reakcja i czy zgadzacie się na to, czy  będziecie chętne natychmiast zmienić swój wygląd pod jego wpływem i według jego gustu?

Skoro od samego początku facet usiłuje mnie zmieniać, to znaczy, że mu nie odpowiadam. A skoro nie odpowiadam, nie ma sensu rozwijać znajomości. Nie potrzebuję, by ktoś wpędzał mnie w kompleksy i poczucie, że jestem 'nie taka, jak powinnam'. Nie jestem przebierańcem, lalką do stylizacji, ani aktorką, mam swój styl i albo on drugiej stronie odpowiada, albo nie. Jeśli pod wpływem komplementu, bądź sugestii stwierdzę, że warto coś zmienić, zrobię to, ale nigdy dla czyjegoś widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

No dobrze pod warunkiem, ze nie bedzie taka kobieta narzekala na brak powodzenia.

nie narzekam, ale dzięki za troskę. Ogólnie ludzie, tak nawet mężczyźni..... docelowo chcą być kochani i akceptowani za to jacy sa , a nie za udawaną lepszą wersję, której rozpaczliwie sie musza trzymać zeby nikt sie nie zorientował, ze to tylko wersja pokazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Nenesh napisał:

Skoro od samego początku facet usiłuje mnie zmieniać, to znaczy, że mu nie odpowiadam. A skoro nie odpowiadam, nie ma sensu rozwijać znajomości. Nie potrzebuję, by ktoś wpędzał mnie w kompleksy i poczucie, że jestem 'nie taka, jak powinnam'. Nie jestem przebierańcem, lalką do stylizacji, ani aktorką, mam swój styl i albo on drugiej stronie odpowiada, albo nie. Jeśli pod wpływem komplementu, bądź sugestii stwierdzę, że warto coś zmienić, zrobię to, ale nigdy dla czyjegoś widzimisię.

brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

nie narzekam, ale dzięki za troskę. Ogólnie ludzie, tak nawet mężczyźni..... docelowo chcą być kochani i akceptowani za to jacy sa , a nie za udawaną lepszą wersję, której rozpaczliwie sie musza trzymać zeby nikt sie nie zorientował, ze to tylko wersja pokazowa

O, to, to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×