Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anonim

Czy zdarza wam się celowo doradzić komuś gorzej, z zazdrości lub innych powodów?

Polecane posty

Gość Anonim

Ostatnio koleżanka, którą bardzo lubię spytała jak nazywać córkę, a ja odradziłam jej Julię bo sama tak chcę nazwać w przyszłości swoją. Niby ją bardzo bardzo lubię i życzę jej jak najlepiej, ale zwyciężył egoizm. Zdarza wam się tak czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A w czym ci przeszkadza to, ze jej corka bedzie nosila takie samo imie? 🤣🤣🤣 masz problemy typowej madki, twoja corka powinna miec na imie Dzesika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic ci to nie da, co drugie dziecko ma na imię Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest dziewczyna w pracy ktorej bardzo nie lubie, strasznie przemadrzala, wiecznie mowi tylko o sobie, wcina sie w kazda rozmowe. wiecznie jest tez na diecie, wiec jak sie pyta co zamowic na lunch to zawsze proponuje jej cos tuczacego, czasami przechodzi, a potem placz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Anonim napisał:

Ostatnio koleżanka, którą bardzo lubię spytała jak nazywać córkę, a ja odradziłam jej Julię bo sama tak chcę nazwać w przyszłości swoją. Niby ją bardzo bardzo lubię i życzę jej jak najlepiej, ale zwyciężył egoizm. Zdarza wam się tak czasem?

Buahahahaha problemy "dorosłych" ludzi 🤣 Julek- srulek jest od p y t y, nie będziesz i tak wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka

mało kto teraz jest szczery, prawdziwy cóż ludzie zrobili się zawistni i egoistyczni, do tego roszczeniowi. Sorry takie teraz mamy czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zalezy, przyjaciolom i rodzinie zawsze doradze dobrze, ale tym, ktorzy mi nie podchodza to specjalnie z usmiechem dokopie. Tylko takie osoby rzadko prosza mnie o rady, bo sie nie kolegujemy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie możecie zwyczajnie nie doradzać zamiast być takimi koorwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie , nie zdarzyło mi sie niegdy, zyje w mysl przysłowia "nie rób drugiemu , co tobie niemile"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest

Nie, nie przyszło mi to nawet do głowy 😕 to jest naprawdę creepy, że tacy ludzie istnieją naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slono
4 godziny temu, Gość Anonim napisał:

Ostatnio koleżanka, którą bardzo lubię spytała jak nazywać córkę, a ja odradziłam jej Julię bo sama tak chcę nazwać w przyszłości swoją. Niby ją bardzo bardzo lubię i życzę jej jak najlepiej, ale zwyciężył egoizm. Zdarza wam się tak czasem?

nie zdarza, jestem przeciw takim kreaturom i nie upodabniam sie do nich, sila charakteru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, bo to nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ncncnd
5 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Ostatnio koleżanka, którą bardzo lubię spytała jak nazywać córkę, a ja odradziłam jej Julię bo sama tak chcę nazwać w przyszłości swoją. Niby ją bardzo bardzo lubię i życzę jej jak najlepiej, ale zwyciężył egoizm. Zdarza wam się tak czasem?

Czyli jak nazwiesz córkę Julka to koniec znajomosci z koleżanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyświadczyłaś koleżance przysługę.

A jeśli chodzi o nieszczere porady, to takich nie udzielam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyświadczyłaś koleżance przysługę.

A jeśli chodzi o nieszczere porady, to takich nie udzielam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarza mi się doradzanie komuś źle z zazdrości. Jest to poniżej mojej godności, uważam, że jest to zachowanie charakterystyczne dla prymitywów, a po drugie taka osoba źle doradzająca z premedytacją śmierdzi już na kilometr i naiwna jest jeśli myśli, że ktoś nie wyczuwa jej fałszu, a to że ktoś nic nie mówi to nie oznacza, że pewnych rzeczy nie widzi.

Aczkolwiek wybór imienia dla dziecka jest specyficzną sytuacją i w sumie to sama nie wiedziałabym jak sie zachować. Prawdopodobnie gdyby mnie ktoś zapytał to prędzej unikałabym odpowiedzi na pytanie niż doradzała na coś innego. Bez sensu jest namawianie do innego imienia. Koleżanka przecież w przyszłości przekona się że dasz swojemu dziecku imię Julka i wszystko wypłynie na wierzch. Albo może już lepiej powiedzieć wprost, że to imię ci się bardzo podoba i planujesz od dawna jesli będziesz mieć córke to tak jej dasz na imię. Jeśli bedzie miec problem to będzie to jej problem, bo imiona są powtarzalne. Gorzej by było jakby to była bliska rodzina to wtedy byłoby już troche dziwnie. Prawdopodobnie wybrałabym inne imie następne w kolejce podobających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi imionami to jakaś psychoza. Wybrałam dla córki imię które, jak się okazało, bardzo się podobało mojej kuzynce. Nie wiedziałam o tym. Ona ani w ciąży, dziecko jeszcze nie w planach, ale miała do mnie pretensje, że tak córkę nazwałam 😄

Nie doradzam nikomu źle, nawet wrogowi. Wolę sie wstrzymać od porad, niż poradzić celowo źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imie perfidii zrobic z siebie ...ke? Chore. Nie, nie zdarzylo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×